Everipedia (IQ) Coin Geleceği 2022-2025 | Everipedia (IQ) Coin Yorumları

Everipedia (IQ) Coin Geleceği 2022-2025 | Everipedia (IQ) Coin Yorumları

Everipedia (IQ) Coin geleceği kapsamında yatırımcıların piyasaya çıkış yaptığından beri dikkatini çeken kripto para platformudur.  Christian Deciga, Theodor Forselius, Travis Moore, Mahbod Moghadam ve Sam Kazemian tarafından oluşturulan Everipedia, ABD’de kurulmuş olup merkez ofisi Los Angelas’da bulunan kripto para platformudur. Everipedia (IQ) Coin Yorumları veEveripedia (IQ) Coin Fiyat tahminleri  bu yazımızda yer alacaktır.

Şu ana kadar en önemli ve büyük atılımını 2018 yılında gerçekleştirmiş olup piyasada yer almaya başlayan diğer kripto para seçeneklerine rağmen Everipedia, Galaxy Digital ile anlaşma imzalamıştır. Bugün itibariyle Everipedia Coin fiyatı 0,110024 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 67.378.902 TRY olarak bilinmektedir.

Everipedia (IQ) Coin Nedir?

Everipedia (IQ) Coin nedir? Everipedia (IQ) Coin Wikipedia sistemi için alternatif amaçlı geliştirilmiş olan ve merkezi olmayan tahmin platformu olarak bilinmektedir. 2014 yılında internet sitesi olan everipedia.org şeklinde yayın hayatına başlayan kripto para seçeneği kendi kripto parasını üreterek kripto para piyasasına giriş yapmıştır.

Everipedia coin nedir

Everipedia (IQ) Coin Nasıl Alınır?

Everipedia (IQ) Coin nasıl alınır? Everipedia (IQ) Coin al-sat işlemleri yapabilmek için bulunduğu borsalarda hesabınız olmalıdır. Hesap oluşturma beraberinde kimlik doğrulaması yaparak hesabınıza Everipedia (IQ) Coin alımı için belli bir miktar yatırımı yapmalısınız. Yatırım kapsamında cüzdan bakiyenize belli miktar transfer yaparak kayıt olduğunuz borsaya yatırım yapabilirsiniz.

CTXC Coin Geleceği 2022-2025 | CTXC Coin Yorumları | CTXC Coin Nedir?

Everipedia Coin Grafik

Aşağıdaki grafikten everipedia coin kaç dolar bilgisine ulaşabilirsiniz.

[mcrypto id="30486"]

Everipedia (IQ) Coin Hangi Borsalarda

Everipedia (IQ) Coin hangi borsalarda araştırmasında Binance borsasında listelenmiş olan coin için birçok borsadan bahsetmek mümkündür. Everipedia (IQ) Coinin bulunduğu borsalar şu şekilde sıralanmaktadır.

  • OKX
  • Mandala Exchange
  • Crypto.com Exchange
  • Binance
  • Mexc

Yukarıda sıralanmış olan borsalar haricinde Everipedia (IQ) Coinin farklı borsalarda da işlem gördüğü bilinmektedir.

IQ coin hangi borsada var

Everipedia (IQ) Coin Geleceği 2022

Everipedia (IQ) Coin geleceği 2022 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 0,011 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,014 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,011 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Everipedia (IQ) Coin Geleceği 2023

Everipedia (IQ) Coin geleceği 2023 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. 2023 yılı için Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 0,015 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,019 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,016 dolar olacağı beklenmektedir.

Everipedia (IQ) Coin Geleceği 2024

Everipedia (IQ) Coin geleceği 2024 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen Everipedia (IQ) Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 0,022 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,027 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,023 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Everipedia (IQ) Coin Geleceği 2025

Everipedia (IQ) Coin geleceği 2025 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Everipedia (IQ) Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,033 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,039 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 0,034 dolar olması beklenmektedir

Everipedia (IQ) Coin Fiyat Tahmini

Everipedia (IQ) Coin fiyat tahmini açısından yukarıda belirtilen uzman tahminlerinin yatırımcılar için önemli rol oynadığını söylemek gerekir. Everipedia (IQ) Coin ile ilgili belirtilen fiyat listesi kesinlik içermemesine rağmen analizlerin uzmanlar tarafından yapıldığından yatırımlarda ipucu şeklinde değerlendirilmesi gerekir. Kripto para dünyasında diğer sistemlerde de bulunan riskler bulunur. Bu yüzden sıkı ve düzenli takip yapılması her kullanıcı için çok önemlidir.

Everipedia (IQ) Coin Yükselir mi?

Everipedia (IQ) Coin yükselir mi? Everipedia (IQ) Coin gelecek vaat eden kripto para seçeneklerinden biri olup geçmiş yıllarda önemli atılımlarıyla yorumlanmaktadır. Everipedia (IQ) Coin yatırımı yaparak geleceğiniz için başlangıç yapabilirsiniz. Gelecek vaat eden IQ Coin için uzun vadede yükseleceğini belirtmek mümkün olup yatırımlarınızda kullanacağınız kripto para seçeneği şeklinde değerlendirebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.