ETC Coin Geleceği 2023-2027 | Ethereum Classic Yorumları | Etc Coin Tahminleri

ETC Coin Geleceği 2023-2027 | Ethereum Classic Yorumları | Etc Coin Tahminleri

Etc coin yorum, Etc coin geleceği, Etc coin hedef fiyat ,Etc coin alınır mı, Etc coin neden düşüyor, Etc coin forum, Etc coin son dakika haberleri.

 

Ethereum classic coin geleceği altcoin yatırımcılarının uzun süredir takip ettiği konuların başında gelmektedir. Bu rehber yazımızda etc coin hakkıda merak edilen tüm sorulara cevap vereceğiz. Ethereum classic yorumları, etc coin nedir gibi başat sorularda cevaplanacaktır.

Ethereum Classic (ETC) Nedir

 

Ethereum Classic (ETC) nedir sorusu en çok merak edilen sorulardan biridir. Öncellikle Ethereum platformunun akıllı sözleşmelerle ile oluşturulduğunu belirterek başlıyoruz. Nedir bu akıllı sözleşmeler derseniz iki yada daha fazla taraf tarafından yapılan anlaşmalardır. Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz "Ethereum akıllı sözleşmeler nedir" adlı makalemizi okuya bilirsiniz. Ethereum Classic halk arasında Ethereum'un hard forku olarak bilinmektedir.

Ethereum Classic (ETC) sansürleme özelliği olan ve halka açık blockchain alt yapısına sahip bir kripto paradır.  Ethereum Vakfı 2016 yılında DAO adını verdiği bir fon oluşturup sonrasında akıllı sözleşme geliştirdiler.

DAO, merkeziyetsiz olup toplu bir biçimde oy kullanılan karar verme mekanizme bütünüdür. DAO'lar ilk olarak fon toplar, fon toplama süreci bittikten sonra devreye girip yatırımcılara token dağıtır.

 

Ethereum Classic (ETC) Grafik

 

Aşağıdaki Ethereum ( ETC ) Classic Fiyat grafiğini kullanarak ethereum classic kaç tl, ethereum classic fiyat, ethereum classic yorum, 1 ethereum classic kaç tl, ethereum classic ne kadar sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

 

 

Ethereum Classic (ETC) Nasıl Satın Alınır?

 

Ethereum Classic (ETC) ethereum'dan hard fork geçirip ortaya ilk çıktıktan sonra Poloniex kripto para borsasından listelendi. Ülkemizde direk Türk lirası ile Ethereum Classic alınamamaktadır. Öncelikle yapılması gereken kripto para borsasına TL aktarıp bitcoin satın alıp akabinde btc/etc paritesiyle satın alabilirsiniz. Öncelikle önerimiz Ethereum Classic hacminin yüksek olduğu borsalarda işlem yapmanızdır.

 

 

 • Binance
 • Coinbase
 • Huobi
 • Bithumb

 

 

Ethereum Classic Madenciliği nasıl yapılır

 

Ethereum Classic madenciliği, gerekli ekipmanlar hazırladıktan buradaki em önemli nokta madencilik havuzu seçimidir. Gerekli havuz seçildikten sonra işlemlere başlayabilirsiniz.

 

 • Madencilik işlemleri kolay bir işlem değildir. Madencilik işlemleri için gerekenler başlıca şunlardır:
 • Madencilik için çok fazla elektrik enerji ihtiyacı duyar.
 • Madencilik işlemi için kullanılacak bilgisayarın işlemcisi çok çok iyi olması gerekmektedir.
 • Madencilik işlemi için kullanacağı için bu minnig esnasında bilgisayar çok ısınacağından dolayı ısıya oldukça dayanıklı olan kasalarla çalışması ve ortamın soğutulması gerekmektedir.

 

Ethereum Classic Teknik Analiz

Aşağıdaki grafikten ethereum classic teknik analizine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Ethereum Classic Geleceği 

 

Ethereum tabanlı olarak geliştirilen ve 2016 yılında piyasaya sürülmüş olan Ethereum Classic geleceği 2023, 2023, 2024 ve 2025 için tahminlerde bulunulmuştur. Kripto dünyasında Coinlerin geleceğine yönelik tahminlerinden söz ettiren analistlerin yorumlarını bir araya toplamaya çalıştık. İşte, analistlerin önümüzdeki yıllarda ETC geleceği hakkındaki varsayımları!

 

Ethereum Classic Geleceği 2023

 

Ethereum Classic geleceği 2023 için analistlerin tahminleri sırasıyla şu şekildedir;
Wallet Investor’ ın tahminlerine göre ETC bu yıl içerisinde önceki yıla nazaran daha düşük seyredecektir. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda ETC pump yaparak değerini 6 kattan daha da fazla yükseltmişti. 2023 yılı içerisinde de Coin’ in zaman zaman yükselmeler yaşaması beklenirken ulaşması muhtemel görünen en tepe noktası da $30’ dır.

 

 • Diğer bir yorum da Long Fore Cast ekibinden gelmiş olup analistler Coin’ in yıl sonuna kadar kademeli olarak değer kaybedeceğini düşünmektedir. Ekip Coin’ in Aralık ayında $13 seviyelerine kadar inmesini ön görmektedir.
 • Digital Coin price ekibine göre ise de Coin 2023 yılında ortalama $40.27 seviyesinde seyredecektir.
 • Price Predicition’ a göre de ETC 2023 yılında ortalama $42 olacak olup maksimum $48.27 minimum olarak da $41’ ı görecektir.

 

Ethereum Classic Geleceği 204

 

Ethereum Classic geleceği 2024 için yapılan tahminlere değinecek olursak;

 

 • Wallet Investor 2024 yılında Coin’ in $60 üzerine çıkabileceğini düşünmektedir.
 • Long Fore Cast’ e göre de Coin bu yıl içerisinde maksimum $27 minimum olarak da $15 seviyelerini görecektir.
 • Digital Coin Price’ ın düşüncesine göre de ETC 2024 yılında ortalama olarak $47.8 seviyelerinde tutunacaktır.
 • Son olarak Price Prediction tahminlerine göre de Coin 2023 yılında ortalama olarak $63 olacaktır. Ekip Coin’ in 2024 yılında maksimum $71 minimum olarak da $63.95’ a ulaşmasını beklemektedir.

 

Ethereum Classic Geleceği 2025

 

Ethereum Classic geleceği 2025 için yapılan yorumlar ise sırasıyla şu şekildedir;

 

 • Wallet Investor Coin’ in ileriki yıllara doğru büyüme hızını artıracağını umarken kazanç büyümesinin de %200’ ün üzerinde olmasını beklemektedir.
 • Long Fore Cast ekibine göre de Coin bu yıl içerisinde en yüksek değerine şubat ayında $23.51 ile ulaşacak olup en düşük değerini de Kasım ayında $13 ile görecektir.
 • Digital Coin Price’ ın tahminlerinde ise Coin 2024 yılında ortalama $48.03 olacaktır.
 • Price Prediction ise Coin’ in 2025 yılında ortalama $90.73 maksimum $106.28 minimum olarak da $87.58’ ı göreceğini düşünmektedir.

 

Ethereum Classic Geleceği 2026

 

Ethereum Classic geleceği 2026 için yapılan tahminlerdeki verilere bakacak olursak;

 • Wallet Investor Coin’ in olumlu hareketine devam edeceği yönünde tahminlerde bulunmuştur. Ekip Coin’ in 2026 yılında % 300’ ün üzerinde bir büyüme göstereceğine inanmaktadır.
 • Long Fore Cast verilerine göre ise ETC 2026 yılında önceki yıllara nazaran daha düşük değerler görecek olup yıl içerisinde maksimum $22’ ı minimum olarak $9’ ı yakalayacaktır.
 • Digital Coin Price’ a göre de Coin yıl içerisinde ortalama $62.72 seviyesinde olacaktır.
 • Son olarak Price Prediction tahminlerine göre de Coin yıl içerisinde ortalama olarak $126.79’ da kalacaktır. Coin’ in yıl içerisinde alması muhtemel en yüksek değer $149 en düşük değer de $122’ dır.

 

Ethereum Classic son dakika Haberleri

Güncel son dakika ethereum classic haberlerine kointimes.net'ten ulaşabilirsiniz. En doğru ve güncel kripto para haberleri kointimes.net'te

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum