EPX Coin Geleceği 2023-2028 | EPX Coin Yükselir mi? | EPX Coin Yorum

EPX Coin Geleceği 2023-2028 | EPX Coin Yükselir mi? | EPX Coin Yorum

epx coin geleceği, eps coin yorumları, eps coin yorumları, eps coin uzmanların tahminleri ve yorumları hakkında bilgiler yer almaktadır.

Popüler alt coinlerden bir tanesi olan EPX Coin geleceği 2023, 2024 ve 2025 yılı son zamanların en merak edilen konularından bir tanesidir. Önde gelen ünlü kripto para analistlerinden birkaç tanesi EPX Coin fiyat tahminleri yaparak birçok EPX Coin yorum paylaşmışlardır.

Bu yorumlar EPX Coin’ e yatırım yapmayı planlayan kullanıcılara yol gösterme açısından faydalı olabilir. İşte kripto para analistlerinin 5 yıl için yapmış olduğu EPX Coin fiyat tahminleri!

 

Binance Kayıt Ol %20 İndirim Kazan

 

 

EPX Coin Nedir?

Ellipsis Finance, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance’ ın akıllı zincirleri üzerinde sabit coinler için kullanılan farklı bir borsadır. Bu borsa kullanıcıların işlemlerini daha uygun maliyetle yapmasına ve düşük slipaja maruz kalmasına yardımcı olmaktadır (AMM).

 

Resmi olarak 2021 yılının Mart ayında piyasaya sürülen platformun sözleşmesine göre veCRV sahipleri önümüzdeki yıl boyunca Token’ ın toplam arzının %25 kadarını alacaklardır.

 

Ellipsis Finance ekibi Cuve Finance takımından yardım alarak al sat işlemlerinde, likidite havuzlarının yer aldığı sabit para borsalarında ortak değerle çalışmalarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.

 

Ellipsis Coin Avantajları

  • Platformun yerel Token’ ı olan EPX Coin ile kullanıcılar yaptıkları stake işlemleri sayesinde ek kazanç elde edebilmektedirler.
  • Platformda kazanç dağılımı bu Coin’ i stake eden kullanıcılar ve sisteme likidite sağlayana yatırımcılar arasında hem stake hem de likidite havuzu ödülleri yarı yarıya paylaşılmaktadır.
  • Likidite sağlayıcıları token ödüllerini havuzdan 3 ay ve üzerinde işlem ücretleri karşılığında alabileceklerdir.
  • Ellipsis ile kullanıcıların düşük orandaki slipaj değerleri ile işlem yapabildiklerini (AMM) belirtmiştik. Sistemin kullanıcılarına bu avantajı devam ettirebilmesi için likidite yatırımcılarına (LP) ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle likidite sağlayıcısı kullanıcılarına belli oranda LP Token sağlanmaktadır.
  • LP Token’ da sözleşme usulüne göre stake edildiğinde EPX Coin ödül olarak kazanılabilmektedir. Kullanıcılar yapmış oldukları işlemlerin karşılığında ödemeleri gereken ücretlerin bir kısmını EPX Coin’ ler ile karşılayabilmektedir.
  • Bununla birlikte sistemde likidite madenciliği ile uğraşan kişilere yine Coin’ ler teşvik ödülü niyeti ile dağıtım yapılabilmektedir.
  • Ellipsis ile kullanıcılar ödül sözleşmesi kapsamında yaptıkları işlemler karşılığında herhangi bir ücret ödemek zorunda değillerdir.

 

Ellipsis (EPX) Coin Teknik Analizi

 

EPX Coin Hangi Ülkenin

EPX coin binance smart chain altyapısı ile oluşturulan bir coindir. Herhangi bir ülkeye ait bir coin değildir. Kripto paralar merkeziyetsiz bir yapıya sahip olduğununda herhangi bir ülkeye ait olamaz.

 

EPX Coin Nereden Satın Alınır?

EPX Coin 04.04.2021 tarihinde Binance, PancakeSwap ve MXC.COM borsalarında listelenmektedir. Bu Coin geçtiğimiz günlerde ülkemizde de çok tercih edilen Binance borsasında listelenmeye başladı.

 

Binance Kayıt Ol %20 İndirim Kazan EPX Coin Satın Al

Binance borsası aracılığıyla bu Coin’i satın almak için öncelikle borsaya üye olmalı ve kayıt işlemlerinizi tamamlamalısınız. Ardından borsa hesabınıza Papara ya da Advcash gibi cüzdanlardan ya da normal banka hesaplarınızdan itibari para gönderimi yapmalısınız.

 

Binance borsasından bu Coin’ i EPX/USDT, EPX/BTC ya da EPX/BUSD pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

 

EPX Coin Geleceği 2023

EPX Coin geleceği 2023 için ünlü kripto para yorumcusu WalletInvestor’ un yapmış olduğu tahminlere göre EPX Coin bu yıl içerisinde pekte iç açıcı hareketlerde bulunmayacaktır. Ünlü analist Coin’ in 2023 yılının Ekim ayında düşüş beklemekte olup Coin değerinin yaklaşık olarak $0.2 seviyelerine kadar inme potansiyelinin olabileceğini düşünmektedir. Analiste göre Coin Eylül ayında başlamış olduğu düşüşüne sene sonuna kadar hızla devam edecektir.

 

Diğer bir kripto analisti olan DigitalCoinPrice ekibine göre ise Coin $0.07582888637 seviyelerinde olacak olup düşüş değil az da olsa genel bir yükseliş yaşaması beklenmektedir. GovCapital verilerine göre ise Coin sene sonuna kadar düzenli olarak düşüş yaşayacaktır.

 

PricePrediction’ ın yayınlamış olduğu tahminlere göre ise EPX Coin 2023 yılı içerisinde ortalama $0.056 olacak olup yıl sonuna kadar minimum $0.053 maksimum $0.078’ a gelecektir.

 

EPX coin analiz

 

EPX Coin Geleceği 2025

EPX Coin geleceği 2025 fiyat tahminleri ise şu şekildedir; WalletInvestor’ a göre EPX Coin artık yükseliş değil tamamen düşüş trendinde ilerleyecek olup yılsonuna kadar ortalama %90 oranında bir değer kaybı yaşayacaktır. DigitalCoinPrice’ a göre ise Coin 2025 yılı içerisinde $0.9281889070 dolaylarında olacak olup az da olsa genel bir yükseliş yaşayacaktır.

Diğer bir yorum da GovCapital’ den gelmiş olup Coin’ in dip fiyatına düşeceği ve bu seviyesini 2025 yılında sürdürecektir. PricePrediction’ ın tahminlerine göre ise Coin yıl içerisinde ortalama $0.82 değerinde olacak olup maksimum $0.94’ ı minimum da $0.8’ ı görecektir.

EPX Coin Geleceği 2026

EPX Coin geleceği 2026 fiyat tahminleri için yine analistler birçok farklı görüş bildirmiştir. Bunlardan WalletInvestor’ a göre EPX Coin 2026 yılı içerisinde büyük bir çöküş yaşayacak olup %99 oranında bir düşme yaşayacaktır. Coin’ in en dip fiyatını bu sene içerisinde görmesi beklenmektedir.

DigitalCoinPrice’ ın tahminlerine göre ise EPX Coin bu yıl içerisinde $1’ a ulaşacak olup ortalama değeri $1.17 olacaktır. PricePrediction ön görülerine göre ise EPX Coin 2026 yılında ortalama $1.21 olacak olup maksimum $1.39’ a minimum da $1.17’ a gelecektir.

 

EPX Coin Geleceği 2027

EPX Coin geleceği 2027 için yapılan yorumlara gelecek olursak; WalletInvestor EPX Coin için yine olumlu bir tablo çizmemiş olup Coin’ in %98 oranında bir kazanç azalması yaşamasını beklemektedir. DigitalCoinPrice ekibine göre ise Coin önceki yıla nazaran biraz daha artacak olup ortalama değeri $1.34 olacaktır.

PricePrediction verilerine göre ise EPX Coin bu yıl içerisinde ortalama değer olarak $1.81 olacak olup maksimum $2.05’ a minimum olarak da $1.75’ a dayanacaktır.

EPX Coin Geleceği 2028

Son olarak EPX Coin geleceği 2028 için yapılan EPX Coin fiyat tahminleri nedir diye değinecek olursak; WalletInvestor EPX Coin’ in uzunca bir süre genel olarak bir düşüş yaşamasını ve bu yıl içerisinde de yaklaşık olarak %98 bir kazanç azalması olmasını tahmin etmektedir.

 

DigitalCoinPrice ise tam aksine Coin’ in bu yıl içerisinde önceki yıla nazaran biraz daha yükselişe geçerek ortalama değerinin $1.48 olacağını ön görmektedir. Son olarak PricePrediction verilerine göre ise Coin ortalama $2.73 değerinde olacak olup minimum $2.64’ a maksimum olarak da $3’ a ulaşacaktır.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.