Ethereum Name Service (ENS) Geleceği, ENS Coin Yorumları

Ethereum Name Service (ENS) Geleceği, ENS Coin Yorumları

Binance, Ethereum Name Service’i Listeleyecek (ENS) Binance borsası kısa bir zaman dilimi içerişinse Ethereum Name Service için USDT/BNB/BTC/BUSD işlemlerini sarış-alış için başlatacağını duyurmuştur.

Ethereum Name Service (ENS) Coin Nedir

ENS Coin, Ethereum Blockchain‘i üzerinden geliştirilen açık kaynaklara sahip olan bir adlandırma sistemidir. ENS Coinin ana amacı, ‘name.eth’ gibi basit, kullanımı kolay isimler oluşturarak yaygın cüzdan adreslerinin yerine geçmektir. ENS projesi, Blockchain endüstrisine daha fazla yatırımcı çekmesi amaçlanan Ethereum ağının da basit bir kullanımı olmasına olanak tanımaktadır.

ENS hizmeti yatırımcılara sunucunun IP adresinin yerine bir alan ismi aracılığı ile web sitelerine erişim hakkı tanıyan DNS teknolojisiyle de benzerlik göstermektedir fakat ENS hizmeti DNS teknolojisinin yerine geçmesi için değil onunla birlikte çalışabilecek şekilde hazırlanmıştır.

ENS Coin Grafik

[mcrypto id="28992"]

Ethereum Name Service (ENS) Geleceği

Ethereum Name Service (ENS) geleceği kripto para incelemesi yapan uzman kişi ya da ekipler tarafından incelenmektedir.

ENS Coin’in an itibari ile MarketCap verilerince işleme tabi tutulduğu fiyat 56,15 dolar şeklindedir. ENS Coin’in güncel piyasa değeri 1.09 şeklindedir. Ayrıca ENS Coin’in piyasada dolanan arzı da 14,566,540.04 ENS şeklindedir. ENS Coin’in son 24 saatteki hacmi 895,330,781 dolardır. MarketCap üzerinden alınan verilere göre bu para biriminin piyasa sıralaması 225 numaradır.

ENS Coin’in 2021 yılı kapsamında Coinarbitragebot ekibine göre yılın sonlarında 55.7876 dolar olması beklenmektedir.  Digitalcoinprice ekibi ENS Coin’in 2022 yılının sonunda 85,82 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi ENS Coinin 2021 yılının son aylarında 61,56 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir.

ENS Coin’in 2022 yılında Digitalcoinprice ekibine göre 98,83 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibinin yaptığı açıklamalara göre ENS Coinin 2022 yılında 58.0211 dolar üzerinden işlem görmesi beklenmektedir.

ENS Coin’in 2023 yılında Coinarbitragebot ekibine göre 122.042 dolara kadar çıkması beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibi ENS Coin’in 2023 yılının sonunda 115,51 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir.

ENS Coin’in 2024 yılında Digitalcoinprice ekibine göre en fazla 145,19 dolara kadar çıkması beklemektedir. Coinarbitragebot ekibi yaptığı açıklamalarda ENS Coinin 2024 yılında 197.464 dolar üzerinden işlem göreceğini tahmin etmektedir.

ENS Coin’in 2025 yılında Coinarbitragebot ekibine göre en düşük fiyatının 319.497 olması beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibi ENS Coin’in 2022 yılının sonunda 171,93 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir.

Ethereum Name Service (ENS) Coin Yorum

Ethereum Name Service (ENS) Coin yorum kripto para uzmanları tarafından yapılmaktadır. Uzmanlar piyasaya sürüldüğü zaman diliminden bu yana ENS Coinin geleceği hakkında olumlu yorumlar yapmaktadır. Analist kişi ve ekipler ENS Coinin gelecek 4 yılda yükselişine devam edeceğine dair tahmin açıklamalarında bulunmaktadır.

Ethereum Name Service (ENS) Hangi Borsalarda Var?

Ethereum Name Service (ENS) hangi borsalarda var? ENS Coin MarketCap üzerinden alınan veriler ışığında 10 Kasım 2021 tarihinde saat 15.22’de 25 farklı borsa üzerinden listelenmektedir. Bu borsalar sırasıyla; ZT, AOFEX, Balancer(v2), BigONE, Mandala Exchange, CoinW, DODO (ERC-20), Bibox, Hoo, Hotbit, AEX, Pionex, CoinDCX, Bitrue, 0x Protocol, Uniswap (V3), MEXC, Sushiswap, OKEx, Poloniex, Binance, KuCoin, Bybit, Uniswap (V2) ve Gate.io şeklindedir.

ENS Coin bu 25 borsa haricinde farklı bir borsada listelenmemektedir bu sebeple farklı bir borsa üzerinden temin edilememektedir.

Ethereum Name Service (ENS) Nasıl Alınır?

Ethereum Name Service (ENS) nasıl alınır? Binance borsası üzerinden alınan bilgilere göre; Binance borsası ENS Coini EBS/BUSD , ENS/BTC, ENS/USDT ve ENS/BNB işlemlerince alım satım çiftleri olarak 10 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saati ile 10:00’da işleme açmıştır.

Yatırımcılar ENS yatırdıkları taktirde alım satım hazırlığı yapma hakkına sahiptirler. Ethereum Name Servise 11 Temmuz 2021 tarihinde Türkiye saati ile 10:00’da kullanıcıların ENS Coinlerini çekme işlemlerine açılacaktır.

NOT; Binance borsası üzerinden edinilen bilgilere göre, çekim işlemlerinin açılma zamanı yaklaşık olarak paylaşılmıştır. Yaklaşık olarak paylaşılmasının nedeni kullanıcılara referans olmasının amaçlanmasıdır. Yatırımcılar işlemlerinin esas durumunu çekim ara yüzünden görüntüleyebilmektedir.

Görsel kaynak: Binance

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.