En İyi Kripto Para Yorumcuları?

En İyi Kripto Para Yorumcuları?

2021 yılına hızlı bir giriş yapan coinler yatırımcılarını oldukça heyecanlandıran fiyat dalgalanmaları yaşasa da boğa döneminin etkisi ile genel bir artış hüküm sürdüğünü söyleyebiliriz. Buna rağmen yaşanan fiyat dalgalanmalarında bazı yatırımcılar ne yazık ki terste kaldı. Günümüzde verdiği güncel bilgilerle birçok kişiyi etkisi altına almayı başaran en iyi kripto para yorumcuları piyasa hakkında düzenli olarak coin analizi yapmaktadır.

Bu kişileri takip etmek birçok kişiye yatırımları konusunda ışık tutabilmektedir. Ülkemizde tavsiyeleri dikkate alınan ve yatırımcılara fikirleri ile yön veren birkaç en iyi kripto para yorumcusu 2021 son tavsiyeleri hakkında merak edilenleri kaleme aldık.

Uzmanlardan 2021 Kripto Para Tahminleri

Kripto piyasası her varlık piyasasında olduğu gibi fiyat dalgalanmaları yaşayabilmektedir. Bu nedenle kripto para piyasasına özellikle yeni girmiş ve bu alanda yatırım konusunda tecrübesi olmayan kişilerin daha dikkatli adım atmaları gerekmektedir.

Yeni kripto yatırımcısı da dahil uzun süredir bu piyasayı kovalayan birçok kişi 2021 kripto tahminleri hakkında bilgi arayışına girdi. Özellikle Bitcoin’ in geçtiğimiz aylarda boğada olması ve alt boğa döneminin yaşanıyor olması birçok kripto para birimini etkilemektedir.

Bu nedenle Bitcoin’ in yapacağı fiyat hareketlenmeleri genel piyasa açısından oldukça fazla önem arz etmektedir. Bu açıdan en iyi kripto para yorumcusu izleyerek biraz fikir edinmek ve piyasayı güncel olarak takip etmek yatırımcı adına oldukça yararlı olacaktır.

Uzmanların Bitcoin Yorumları

Ülkemizde kripto para konusunda tahmin ve yorumlama yapan birçok analist yorumcu olan kişi bulunmaktadır. Takip edilen bazı en iyi kripto para yorumcuları yaptıkları Bitcoin değerlendirmesi ise şu şekildedir;

1.      Selcoin

Selcoin, güncel olarak yapmış olduğu Bitcoin analizi yorumunda, Bitcoin’ in altcoinleri silkeleyeceğini belirtti. Altcoinlere yönelik yapılacak yüklü alımı sakıncalı bulduğunu söylemiş olup  Bitcoin’ in ise dominansını yükseltebileceğini belirtmiştir.

2.      Kripto Ramço

Bitcoin’ in haftalıkta ve günlükte desteklerin üzerinde seyrettiğini ve yükseliş beklentisi sunduğunu belirtmiştir. Bitcoin dominansının ise 40 seviyelerine kadar düşüp, altcoinlerin de ralliye devam etmesini beklediğini dile getirmiştir.

3.      Kemal

Bitcoin tarafında direnç olduğunu, desteklerin ise  $47.000, $43.000 ve $50.000’ da destek noktalarının bulunduğunu söylemiştir. Kendisinin ise tamamen nakite geçtiğini ve parasını dolarda tuttuğunu belirtmiştir.

4.      Rookie

Genel olarak alt coin kripto para yorumcusu olan Rookie, geçtiğimiz günlerde 2 Mayıs’ ta Bitcoin hakkında attığı tweette genel olarak düşüş beklediğini belirtmiştir.

5.      Emre

9 Mayıs’ ta yapmış olduğu Bitcoin yorumunda BTC’ nin kısa vadede destek seviyesini $56.678 olarak belirtmiş olup $54.000 altına düşüş gerçekleşmediği sürece de yükselişte olacağını söylemiştir.

6.      Fidelitax Les

Fidelitax Les, 6 Mayıs’ ta atmış olduğu analiz grafiğinde Bitcoin’ in yaklaşık olarak $61.000 seviyesine çıkıp oradan düşüşe geçmesini ve yaklaşık olarak $36.000 seviyesini görmesini beklemektedir.

7.      Locksmith

Kripto para yorumcusu olan Locksmith’ in 3 hafta önce yapmış olduğu BTC teknik analizinde dominansın sürekli düştüğünü, $50.000 ile $47.000’ da destek noktalarını olduğunu bunların altına düşerse daha da düşeceği beklenmektedir

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.