Einsteinium Coin Nedir, Einsteinium Coin Nasıl Alınır?

Einsteinium Coin Nedir, Einsteinium Coin Nasıl Alınır?

Einsteinium Coin Nedir?

Einsteinium Coin, Einsteinium vakfının hayırsever düşüncelerle piyasaya sürmüş olduğu bir kripto para birimidir. Einsteinium Coin Bitcoin tabanlı bir kripto para birimidir. Bu nedenle işlem hızları, ağ güvenliği gibi konularda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Einsteinium Coin nedir sorusunun biraz daha derinlerine inelim.

Einsteinium Vakfı, Einsteinium Coin’i daha çok bilimsel projeleri fonlamak amacıyla çıkarttığını söylüyor. Açıkladıkları sayısal rakamlara göre bunu yapıyorlar. Vakfın resmi açıkladığı veriler şu şekilde;

Einsteinium Vakfı blockchain ağından ettiği karın %2.5 kadarını Vakıf kasasına ileride bağış yapılmak üzere alır. %2’lik kısım bilimsel projelere hibe edilir. %0.5’lik kısım ise reklam harcamaları için kullanılır. Einsteinium Vakfı kurulduğundan bu yana yaklaşık 18 milyon Einsteinium Coin’in bilimsel projelere hibe edildiğini söylüyor. Doğruluğuna inanmayan gruplar olsa da, resmi açıklamaları baz alıyoruz.

Einsteinium Coin Fiyatı

Einsteinium Coin fiyatı güncel olarak 0.047 Amerikan Dolarıdır. Einsteinium Coin yalnızca 2017-2018 yıllarında güzel dalgalanmalar yakalamıştır. O dönemlerde tarihinin en yüksek seviyesi olan 2.88 dolara çıkabilmiştir. Ancak vakfın piyasaya güven vermemesi yatırımcıların geri çekilmesine sebep olmuş ve gün geçtikçe 24 saatlik hacim düşmüştür. Yatırım çekilmesi fiyata da olumsuz yansımız, hızlı bir çakılmayla fiyat 0.1 doların bile altına düşmüştür. Bu dönemde ise günlük sadece 320.000 dolar işlem hacmi bulunmaktadır.

Einsteinium Coin Nasıl Alınır?

Einsteinium Coin almak için için elinizde iki yöntem bulunuyor. Birincisi Einsteinium platformunu kullanmak;

  • foundation adresine girin.
  • Bu resmi sitede üstteki menüden “Wallets” seçeneğine tıklayın.
  • Buradaki adımları takip ederek bu platform üzerinde kendi cüzdanınızı oluşturacaksınız.
  • Cüzdanı oluşturduktan sonra cüzdanınıza bir itibari para veya kripto para transfer ederek Einsteinium Coin tradeleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Cüzdanınızı sadece birim amacıyla kullanabileceğinizi de unutmayın.

Einsteinium Coin nasıl alınır sorusunun ikinci cevabı ise bir borsadan almak. Einsteinium Coin’in hacmi çok düşük olduğu için çoğu borsada listelenmemekte. Listelendiği bir borsa bulduktan sonra aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • Einsteinium Coin’in listelendiği bir borsaya girin, kayıt olun.
  • Hesabınızı doğruladıktan sonra hesabınıza itibari para yükleyin veya kripto transferi yapın.
  • Doğrudan piyasadan limit emri ile Einsteinium Coin alabilir veya satabilirsiniz. Borsalarda EMC2 kısaltmasıyla geçecektir.

Alternatif olarak bulunduğunuz borsada kredi kart ile de Einsteinium Coin alabileceğinizi unutmayın.

Einsteinium Coin Mining

Einsteinium Coin mining yapılarak kazanılabilmektedir. Mining yapabileceğiniz platformları görmek için emc2.foundation/mining bağlantısını takip edin. Einsteinium Coin’in değeri çok düşük olduğundan mining yapan sayısı oldukça düşük, kar oranınızı hesaplamanızda fayda var.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.