EHX Coin Geleceği 2022-2025 | EHX Coin Yorum

EHX Coin Geleceği 2022-2025 | EHX Coin Yorum

EHX coin geleceği projeye yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Eterna Hybrid Exchange (EHX), merkezi olan CEX borsası ile merkezi olmayan DEX borsasının en iyi özelliklerini birleştirmiştir. Bu yazımızda Eterna Hybrid Exchange (EHX) yorum ve uzmanların Eterna Hybrid Exchange (EHX) fiyat tahminleri yer almaktadır.

EHX Coin şu anda CoinMarketCap’dan alınan verilere göre 0.001418 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 1,419,099 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 53,699 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 1.00B  EHX şeklindedir. EHX Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 14.42 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin CoinMarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması # 4269 olarak bilinmektedir.

EHX Coin Nedir?

EHX Coin Nedir? Eterna borsası, merkezi olan CEX borsalarıyla merkezi olmayan DEX borsalarının en iyi özelliklerini birleştirmiş ve yatırımcılarına, net gelirlerinin yarısını yani yüzde ellilik bölümünü tekrar geri veren ilk borsa özelliğini taşımaktadır. EHX Coin için bilgi vermek gerekirse, bu borsada gerçekleşmiş olan işlemlerden alınan ücretler ve kazanılan ödüller için kullanılan bir paradır.

Mart 2022 de listelenen bu coin, kullanıcılarına sunmuş olduğu teklif ile oldukça dikkat çekti. Yatırımcı sayısında artış olduğu gözlemlenen bu coin için yatırımcılar EHX Coin nedir sorusuna cevap aramaktadırlar.

  • Eterna, Hibrit borsalarının en gelişmiş özellikleriyle işlem yapmaya olanak sağlayan bir platformdur.
  • EHX Coin stake edenler, kazançlarının yüzde ellilik bölümünü ödül olarak geri alırlar. Kısaca yatırımcılarının elde etmiş olduğu kardan pay veren ilk borsa olma özelliği taşımaktadır.
  • Bu borsa DEX’ler ile CEX’lerin en iyi özellikleri ile birleşmiş ve yatırımcılarına en iyi yararı sağlamaktadır.
  • Estonya’da kurulmuş ve yasal bir borsadır.
  • Bu borsada yapılan işlemler PCS, Uniswap, Avax ve Matik ile gerçekleşmektedir.

 

EHX Coin Hangi Borsalarda Var?

EHX Coin Hangi Borsalarda Var? EHX coin Pancakeswap ve Uniswap borsalarında işlem görmektedir.

EHX Coin Nasıl Alınır?

EHX Coin Nasıl Alınır? İşlem görmüş olduğu borsalardan birine üye olduktan sonra bu coini satın alabilirsiniz. Eğer başka borsalarda coinleriniz varsa üye olduğunuz borsaya aktarabilir ya da üye olduğunuz borsadan satın alabilirsiniz. EHX satın almak için WETH ya da WBNB’ nin elinizde olması gerekmektedir.

EHX Coin Yorum

EHX Coin yorum yapmak gerekirse, yatırımcılarına elde ettikleri kardan tekrar pay veren bir coindir. Uzman isimler ilerleyen zamanlarda bu altcoin projesinin yatırımcı sayısının daha da fazla artması beklemektedir. Uzmanlar bu coinin yatırımcılarına sunmuş oldukları özellikleri olumlu olarak değerlendirmektedir.

Mevcut değerini son 24 saat içerisinde yüzde 14.42 oranında düşürmüştür. EHX'ün mevcut piyasa değeri ile dünkü piyasa değerini karşılaştırdığımızda piyasa değerinin düştüğü görülmektedir. Son bir hafta yüzde 0.34 arttı ve oldukça güçlü bir performans sergileyerek yatırımcılarına olumlu bir imaj çizdi. Uzmanlara göre bu coine yatırım yapmak için doğru zaman olabilir.

EHX Coin Geleceği 2022

EHX Coin Geleceği 2022 Eterna, Hibrit borsalarının en gelişmiş özellikleriyle işlem yapmaya olanak sağlayan bir platform olmasından dolayı uzmanlar 2022 yılı içinde EHX fiyatı ortalama olarak 0.002 dolar seviyesine ulaşmasını bekliyor. Uzmanlar verileri inceleyip yorumladığında EHX coin geleceği için 2022 sonunda en düşük 0.002 dolar olarak beklemektedirler. Ayrıca en yüksek fiyat olarakta 0.002 dolar seviyesine ulaşması tahmin edilmektedir.

EHX Coin Geleceği 2023

EHX Coin Geleceği 2023 yılında yükselişini süreceğini düşünen analistler altcoin için fiyat tahminlerini paylaştı ve uzmanlar EHX coinin ortalama 0.003 dolar seviyesi geçmesini beklediklerini açıkladılar. Aynı zamanda Price Prediction ekibinin tahminlerine göre 2023 yılının sonunda en düşük tutar 0.003 dolar, en yüksek tutar ise 0.004 dolar olarak işlem görecek.

EHX Coin Geleceği 2024

EHX Coin Geleceği 2024, DEX’ler ile CEX’lerin en iyi özelliklerini birleştirerek, yatırımcılarına en iyi faydayı sağlamayı amaçlamasından dolayı proje analistlere göre 2024 senesinde EHX değerinin ortalama 0.004 dolara yükselecek. Ayrıca Price Prediction ekibi 2024 yılının sonunda en düşük fiyat beklentisini 0.004 dolar, en yüksek fiyat olarak da 0.005 dolar olacağını düşünüyorlar.

EHX Coin Geleceği 2025

EHX Coin Geleceği 2025 Teknik veriler detaylı incelendiğinde analistler 2025 de EHX fiyatının ortalama 0.006 dolar olmasını beklemektedir ve cari yılın sonunda en düşük fiyat değeri 0.006 olacağı görüşündeler. Uzmanlar bunun yanında en yüksek fiyat değerinin ise 0.007 dolar fiyat seviyesine ulaşması beklenmektedir.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.