Egs Coin Geleceği 2022-2025 | Egs Coin Yorum | Egs Coin Nedir

Egs Coin Geleceği 2022-2025 | Egs Coin Yorum | Egs Coin Nedir

EGS coin geleceği, kripto para yatırımcıları tarafından oldukça merak edilmekte ve araştırılmaktadır.  EGS (EdgeSwap), sektörün birinci sınıf donanım hızlandırma çözümü ve devre optimizasyon sistemine sahip bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özelliklere sahip olması pazara yüksek performanslı, uygun maliyetli takas ve çiftçilik hizmetler sunmasına olanak sağlar. Bu yazımızda EGS coin yorum ve uzmanların EGS coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

EGS Coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 0.07589 dolardan işlem görmektedir. Bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 19,547,194 dolardır. EGS Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 11.16 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #2858 olarak bilinmektedir.

EGS Coin Nedir?

EGS coin nedir sorusu bu projeye ilgi duyan ve yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Kullanıcıların düşük maliyetler ile takas ve çiftçilik yapmasına olanak sağlayan EGS coin (EdgeSwap), katman 2 ölçekleme çözümlerinde hizmet sunan bir ticaret platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. En büyük bilinen ve dikkat çeken özelliği  ripto para dünyasına birinci sınıf donanım hızlandırma ve devre optimizasyonu sistemi sağlamış olmasıdır ve bu özelliği sayesinde  kullanıcılara yüksek verim, düşük maliyetlere takas yapma ve yüksek getirili çiftçilik hizmetleri sunmaktadır.

Ethereum tabanlı olan bu kripto para projesi bünyesinde layer2 üzerine inşa edilen otomatik piyasa yapıcı ödeme sistemi bulundurmaktadır. Kullanıcılar için yüksek güvenlik sağlaması ile güven kazanan EGS coin, aynı zamanda kullanıcıların varlıklarını ve gizliliklerini güvence altına almaktadır. Bunlarla birlikte oldukça düşük gas ücretine sahiptir. Yaklaşık olarak Ethereum'dan yüzde 98 daha düşük işlem ücreti alır. EdgeSwap, ZK rullop teknolojisini kullanmaktadır ve kullanıcılar para çekme işlemlerini birkaç dakika gibi kısa sürelerde gerçekleştirebilirler.

Katman 2 üzerinde bahis yapma olanağı sunan proje aynı zamanda ödüllendirme sistemine de sahiptir. Ödül olarak ise tahmin edileceği üzere kullanıcılara EGS Coin dağıtmaktadır. Kullanıcılar için stake etme imkanı bulunmaktadır ve bu yöntem sonucu yüksek gelirler elde edilebilir.

EGS Coin Hangi Borsada Bulunuyor?

EGS Coin hangi borsada bulunuyor sorusu projeyi benimseyen kişilerin araştırdığı diğer bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. EGS Coin satın almak isteyen kişiler yüksek işlem hacminin olduğu ve güvenilir olarak bilinen bu borsaları tercih edebilir:

  • MEXC
  • Gate.io
  • Huobi Global
  • Hotcoin Global

Bu borsaları kullanarak satın alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EGS Coin Nasıl Alınır?

EGS coin nasıl alınır, bu dijital varlığı satın almak isteyen kişiler öncelikle yukarıda belirtmiş olduğumuz borsalardan bir tanesine kayıt olmak zorundadırlar. Kimlik doğrulama adımlarını gerçekleştirdikten sonra borsada listelenmiş olan EGS coin'i seçerek almak istediğiniz miktarda işlem gerçekleştirebilirsiniz.

EGS Coin Grafik

Aşağıdaki grafikten egs coin grafik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

EGS Coin Yorum

EGS coin yorum, sağladığı düşük gas ücretleri ile oldukça konuşulan EGS coin, Ethereum ve buna bağlı olan platformlara göre oldukça uygundur. Yaklaşık olarak layer2’den layer1’e geçişlerde gas ücretlerini %98 azalmasından dolayı yatırımcıları kendisine çekmekte ve büyük avantaj sunmaktadır. Arzını 1 milyar adet olarak açıklayan EGS coin, bu miktarın 4 milyon 666 bin adedi Gate.io borsasında, 5 milyon adedi ise Huobi borsasında dağıtmıştır ve dağıttığı miktar toplam arzının yaklaşık yüzde 1'ine denk gelmektedir.

EGS coin bu özellikleri ile birlikte kullanıcılarına yüksek güvenlik sunduğunu imkanı sunması nedeni ile de gündeme gelmektedir. SLOWMIST ve ABDK Consulting şirketleri tarafından güvenlik denetimlerini tamamlamış olması ne denli güvenlikli bir platform olduğunun kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda uzamanlar sunulan yüksek getiri oranları ile platformun ilerleyen dönemlerde daha fazla yatırımcı tarafından kullanılacağını tahmin etmektedirler.

EGS Coin Geleceği 2022

EGS coin geleceği 2022 yılı için uzmanlar bu kripto para birimi için yükseliş öngörmektedirler. Özellikle kullanıcılara sunmuş olduğu düşük miktarlı gas ücretleri ile ilerleyen zamanlarda yatırımcılar tarafından daha fazla benimsenecek gibi görünüyor. Fiyat konusunu ele alacak olursak Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2022 yılında asgari seviyesinin 0.088 dolar azami seviyesinin 0.11 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip EGS coin'nin fiyatının 2022 yılında 0.091 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

EGS Coin Geleceği 2023

EGS coin geleceği 2023 yılında önceki yıl gibi yükselişini sürdüreceğini tahmin eden analistler buna neden olan en büyük etkinin ise kullanıcılar için yüksek güvenlikli bir platform oluşturulmuş olmasını söylemektedirler. Durumun bu şekilde olması platforma daha fazal kullanıcının katılmasına ve fiyatın yükselmesine neden olacaktır. Fiyat konusunu ele alacak olursak Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2023 yılında asgari seviyesinin 0.13dolar azami seviyesinin 0.15 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip EGS coin'nin fiyatının 2023 yılında 0.13 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

EGS Coin Geleceği 2024

EGS coin geleceği 2024 yılında kripto para piyasasında oldukça bilinen bir platform olacağını tahmin eden analizler bu yılda oldukça fazla kullanıcıya sahip olacağını belirtiyor. Fiyat konusunu ele alacak olursak Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2024 yılında asgari seviyesinin 0.18 dolar azami seviyesinin 0.22 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip EGS coin'nin fiyatının 2024 yılında 0.19 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

EGS Coin Geleceği 2025

EGS coin geleceği 2025 yılında genel olarak kripto para piyasasında yükseliş bekleyen analistler bu durumdan EGS coin'inde etkileneceğini ve fiyatının yükseleceğini tahmin etmektedirler. Fiyat konusunu ele alacak olursak Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2025 yılında asgari seviyesinin 0.27 dolar azami seviyesinin 0.31  olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip EGS coin'nin fiyatının 2025 yılında 0.28 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.