DKS Coin Geleceği 2022-2025, DKS Coin Yorum

DKS Coin Geleceği 2022-2025, DKS Coin Yorum

DKS coin geleceği bu kripto para birimi ile ilgilenen ve yatırım yapmak isteyen kişilerin sık bir şekilde sorduğu bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. İki faktörlü kimlik doğrulama sistemi kullanan bir kripto para birimi olarak nitelendirilen Dark Shield coin (DKS coin), Shield Protocol uzmanları tarafından geliştirilmiştir ve Uluslararası veri transferi konusunda Binance Smart Chain ağını kullanmaktadır. Bu yazımızda DKS coin yorum ve uzmanların DKS coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

DKS coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 0.05045 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 4,919,104 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 4,033,080 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 97,500,000.000 DKS şeklindedir. DKS coin son günlerde piyasa değerini yüzde 31.31 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #2968 olarak bilinmektedir.

DKS Coin Nedir?

DKS coin nedir sorusu bu dijital varlığı merak eden kişilerin sıkça sorduğu sorulardan bir tanesidir. 2021 şubat ayında listelenmiş olan bu kripto para birimi blockhain üzerindeki ilk 2FA yani iki faktörlü kimlik doğrulamasını kullanan para birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni özellikleri ile kullanıcılarını kendine hayran bırakan bu para biriminin bağlı olduğu platform, kullanıcılarına güvenli, hızlı ve düşük maliyetli işlem yapmayı sağlamaktadır.

Merkezi olmayan çok zincirli bir oyun platformu olan DarkShield, yaratıcılardan tamamen bağımsız çalışır, çoklu zincir yapısına sahiptir ve Binance Smart Chain, Ethereum Network, Cardano, Solana ve Polygon aka matic gibi diğer blok zincirlerinde yer almaktadır.

Shield Protocol tarafından piyasaya sürülen ve iki faktörlü kimlik doğrulama kullanan kripto para birimi olan Dark Shield Coin, erkezi sunucuların yerini alan ve uluslararası transferde yeni bir çağ başlatmıştır ve Binance Smart Chain ağında çalışmaktadır. Sunmuş olduğu düşük işlem ücretleri ve hızlı transfer özellikleri ile dikkatleri üzerine toplamıştır ayrıca geleceği büyük bir kesim tarafından araştırılmaktadır.

DKS Coin Kurucusu Kimdir?

DKS coin kurucusu kimdir, çıktığı günden itibaren dikkat çeken DSK coinin kurucusu aynı zamanda CEO'su Alex Liberty‘dir.

DKS Coin Nereden Satın Alınır?

DKS coin nereden satın alınır, DSK coin'e sahip olmak isteyen kullanıcılar Pancakeswap, Decoin ya da Bitmart borsalarından birine üye olarak bu kripto paraya sahip olabilir.

DKS Coin Yorum

DKS coin yorum, henüz arzını tamamlamadığı için pek çok kişi tarafından olumlu değerlendirilen DKS coin, yeni borsalarda daha büyük kitlelere açılacak olması, herhangi bir güvenli sorunu yaşamaması gibi özellikleri ile gelecekte daha fazla tercih edileceği düşünülen bir para birimi olarak gösterilmektedir. Bu yüzden analistler gelecek için yatırım yapılabilecek bir para olduğundan bahsediyor ancak risklerinin olduğu ve piyasa verilerine göre hareket edilmesi gerektiği belirtiliyor.

Yalnızca bir NFT oyun platformu olmayan DarkShield, aynı zamanda da bir oyun, yatırımcı ve tüccar topluluğu oluşturmayı da amaçlamaktadır. Yatırımcıların gelecek vaat eden projelere yatırım yapması amacı ile IGO, tüccarlar için merkezi olmayan bir oyun pazarı ve oyuncular için bir NFT sistemi gibi ürünleri piyasaya sürecek bu nedenle uzmanlar DKS Coin'i umut verici görmektedir. Aynı zamanda da analistler kullanıcıların DKS projesine güvenmeleri sonucunda oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerleyeceğini söylemektedir.

 

DKS Coin Gelceği 2022

DKS coin geleceği 2022 yılında uzmanlar bu kripto para birimi için ivmenin yukarı yönlü olacağını düşünmekte ve bu duruma kanıt olarak ise uluslararası para transferinin oldukça hızlı şekilde yapılmasına imkan sunması ve diğer platformlardan ve bankalardan çok daha hızlı işlem yapılabilmesini gösteriyor. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre DKS coin 2022 yılında minimum 0.003 dolardan maksimum 0.003 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 0.003 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

DKS Coin Gelceği 2023

DKS coin geleceği 2023 yılında yükselişin devam edeceğini aktaran analistler özellikle bu kripto para biriminin sosyal platformlarına entegre edilebilir olması ile kullanıcılara sosyal medya üzerinden bu coin hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilme ve yorumlar yapabilme imkanı sunması nedeni ile bu görüşü belirtmektedirler. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre DKS coin 2023 yılında minimum 0.004 dolardan maksimum 0.005 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 0.004 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

DKS Coin Gelceği 2024

DKS coin geleceği 2024 yılında uzmanlar Dark Shield Coin ödeme aracı olarak kullanılır ve belirli bir limiti olmaması sebebi ile yükselişin hız kazanacağını düşünmektedirler bu sayede gelişimcilerin coin’lerini piyasaya sürmek için esnek davranması amaçlanmaktadır. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre DKS coin 2024 yılında minimum 0.006 dolardan maksimum 0.007 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 0.006 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

DKS Coin Gelceği 2025

DKS coin geleceği 2025 yılı tüm krito para birimleri için iyi bir yıl olacak şeklinde açıklamalar yapan uzmanlara göre bu yıl DKS coin de yükselişe geçecek ve güvenli kripto para cüzdanı sunması ayrıca stake geliri elde etme avantajı sunması bu düşünceyi desteklemektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre DKS coin 2025 yılında minimum 0.008  dolardan maksimum 0.010 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 0.009 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum