DESO Coin  Geleceği 2022-2025, DESO Coin Fiyat Tahmini

DESO Coin Geleceği 2022-2025, DESO Coin Fiyat Tahmini

Decentralized Social Coin (DESO) geleceği bakımından yatırımcıların araştırdığı seçenekler içinde yer alması ile ifade edilmektedir. Decentralized Social Coin fiyatı bugün itibariyle 1.347,40 TRY’dir. DESO Coin’in piyasa değeri 0 TL’dir. Decentralized Social coin son 24 saatte -4.70% değişim gösterdiği bilinmektedir. Günlük işlem hacmi 162.070.890.83 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 2864. sıradadır.

Decentralized Social Coin (DESO) Nedir?

Decentralized Social Coin (DESO) nedir? Deso Coin 2019 yılında kurulmuş şirket olup sosyal ağlarda oluşan sorunlara çözüm üretebilme amacında oluşturulmuştur. Yeni nesil blok zinciri olarak bilinen Deso merkeziyetsiz olan sosyal ağlara kaynak sunmaktadır. Yatırımcıların dikkatini çekmeye başlayan bu seçeneğin uzun ve kısa vadeli şekilde değerlendirilmesi mümkündür.

Decentralized Social Coin (DESO)  Nasıl Alınır?

Decentralized Social Coin (DESO) nasıl alınır sorusuna yönelik alım işlemini yapabilmek için bulunduğu borsalardan birinde hesabınız olması gereklidir. Bulunduğu borsalardan biride hesap açtıktan sonra kimlik doğrulaması yapmalısınız. Devamında hesabınıza kullanılan cüzdan aracılığı ile para yatırmalısınız. Yatırım yaptığınız para ile al-sat kısmından DESO coin seçeneğinden yatırım oluşturmanız mümkün olacaktır.

Decentralized Social Coin (DESO) Hangi Borsalarda

Decentralized Social Coin (DESO) hangi borsalarda araştırması yatırımcıların dikkat ettiği önemli bir ayrıntıdır. Yatırımcılar için Deso Coin alımı yapılabilecek borsalar şu şekilde sıralanır.

  • Coinbase Exchange DESO/USD
  • Coinbase Exchange DESO/EUR
  • Coinbase Exchange DESO/USDT
  • Blockchain.com CLOUT/USD
  • Blockchain.com CLOUT/BTC
  • AscendEX(Bitmax)

Yukarıda sıralanan kripto para borsaları Deso Coinin bulunduğu borsalar şeklinde belirtilip alım-satım işlemlerinde güvenli bir şekilde kullanılan güvenli sistemlerdir.

Deso Coin Grafik

[mcrypto id="29701"]

Decentralized Social Coin (DESO) Geleceği 2022

Decentralized Social Coin (DESO) geleceği 2022 yılında da yükselişini devam ettireceği yönünde olup Price Prediction ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 193,80 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının 233,28 dolar olması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 200.85dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Decentralized Social Coin (DESO) Geleceği 2023

Decentralized Social Coin (DESO) geleceği 2023 yılındaki yükselişinin aynı hızda devam edeceği ifade edilirken yatırımcıların fiyat sorgusuna yönelik Price Prediction ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 267,96 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 333,77 dolar olabileceği beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 278 dolar olacağı ifade edilmektedir.

Decentralized Social Coin (DESO) Geleceği 2024

Decentralized Social Coin (DESO) geleceği 2024 yılında aynı yükselişin hızla devam edebileceğini belirten uzman ekip Price Prediction tahminine göre en düşük fiyatının 406,04 dolar olabileceği belirtilirken en yüksek fiyatının ise 469,61 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 419,94 dolar olması beklenmektedir.

Decentralized Social Coin (DESO) Geleceği 2025

Decentralized Social Coin (DESO)  geleceği 2025 yılı beraberinde yükselişinde atak gözlemleneceği düşünülen DESO Coin uzman ekip Price Prediction tahminlerine göre minimum fiyatının 587,41 dolar olacağı ifade edilirken maksimum fiyatının ise 695,77 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyat tahminleri ise 604,20 dolar şeklinde belirtilmiştir.

Decentralized Social Coin (DESO) Fiyat Tahmini

Decentralized Social Coin (DESO) fiyat tahmini açısından Price Prediction ekibnin sunmuş olduğu fiyat tablosu uzun vadeli yatırım seçeneği olarak değerlendirileceğini göstermektedir. Teknik analizleri yapılmış şekilde öne çıkan bu fiyatların kesinlik içerme durumu yoktur. Çünkü her sistemde olduğu gibi kripto para dünyasında da çeşitli riskler bulunmaktadır.

Belirtilen durumun dışında sunulan tahminleri alım-satım kapsamında değerlendirmek akıllıcadır. Çünkü mevcut DESO Coin fiyatı baz alınıp ileriye dönük yatırım açısından değerlendirilirse yukarıda bulunan fiyat tahminlerinin ipucu olduğunu söylemek mümkündür.

Decentralized Social Coin (DESO) Yükselir mi?

Decentralized Social Coin (DESO) yükselir mi? Deso Coin piyasada bulunan birçok kripto para seçeneğinin ani bir düşüş yaşaması beraberinde etkilenmiş görünüyor. Aralık ayı itibariyle hızla yükselmeye başlayan Deso Coin ileriki yıllarda daha çok ataklar yapacak şeklinde ifade edilmektedir. Yükselişinin hız kesmeden devam edeceği uzman analistler tarafından belirtilirken bulunduğu borsalardaki fiyat değişiklikleriyle de öne çıkan sonuçtur. Bu yüzden uzun veya kısa vadeli yatırımlarınızda değerlendirmeniz gereken kripto para birimi şeklinde ifade edilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.