Dent Coin Geleceği 2022-2025, Dent 1 Dolar Olur mu?

Dent Coin Geleceği 2022-2025, Dent 1 Dolar Olur mu?

Dent, ethereum blok zincir ile oluşturulmuş bir coin olma özelliği taşımaktadır. Son zamanlar  yükseliş trendinde olan dent, yatırımcılar tarafından dent coin geleceği merak edilmektedir.

Dent coin'in en temel amacı akıllı telefon kullanan insanlardan oluşan bir toplumsal yapı inşa etme amacı gütmektedir.  Dent coin kurucuları, dünyanın her yerindeki her telekom endüstrisini aynı anda çok daha yetkin ve ucuz hale getiren bir ağ sağlamayı amaçlamaktadır.

Dent Coin Nedir

Haberleşmenin ve iletişimin oldukça fazla olduğu günümüzde birçok kişiye operatörlerinin kendilerine sunmuş olduğu SMS ve arama paketleri yeterli gelmiyor ve sürekli olarak yeni paket hizmetleri satın almak zorunda kalıyorlar. Tüm bunların üzerine alınan vergiler ve bazı ekstra ücretler haberleşme için maliyeti biraz daha ağırlaştırmaktadır. Bu konuda kullanıcılara yardımcı olacak Dent Coin adında harika bir kripto para bulunuyor.

Dent Coin’in diğer kripto paralardan kullanım alanları oldukça farklıdır. Dent Wireless LTD. kurucu firmasının Ethereum blockchain tabanlı oluşturduğu bu Token’ı ile dünyanın birçok yerinde farklı GSM operatörlerinden mobil veri alım ve satımına imkan tanımaktadır.

Dent Coin’de tıpkı diğer kripto paralar gibi borsalar üzerinde listelenmektedir. Bu Coin Tero Katajainen tarafından ilk olarak geliştirilmiş olup Andreas Wolmer ve Mikko Linnamaki gibi uzman kişiler ile çalışılıp daha da yenilenmeye devam etmiştir.

Dent Coin her geçen gün biraz daha gelişmiş ve büyümüş olup giderek daha fazla ülkede kullanılmaya başlanmıştır. Şu an ülkemiz dahil 47 farklı ülkede bu Coin aktif olarak kullanılmaktadır.

Dent Coin Geleceği

Dent Coin’in kullanıcılarına sunmuş olduğu en büyük avantaj mobil verilerin daha hızlı ve daha uygun bir maliyete alınıp satılmasına imkan tanımasıdır. Bununla birlikte Dent Coin’i kendi uygulamasında kullandığınızda sahip olduğunuz referans sayısı kadar ekstradan bedavaya bu Token’dan elde edebiliyorsunuz. Hem daha uygun fiyata kontörlerinizi elde etmiş oluyor hem de sağladığınız referans kadar ekstradan kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Dent Coin ayrıca hem İphone hem de Android kullanıcıları tarafından nerdeyse dünyanın her kıtasında bulunan ülkelerdeki operatörler tarafından kullanılabilmektedir. Bu da Dent Token’ın popülerliğini oldukça diri tutan faktörlerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

Bu Coin’in kurucuları uluslararası olarak dünyanın dört bir tarafına ucuz ve daha hızlı bir iletişim hizmeti sağlayan en büyük operatör firmalarından biri olmayı hedeflediklerini belirtti.

Yatırımcıların ilk başlarda oldukça güven duyduğu ve almaya eğilim gösterdiği bu Coin zamanla firmanın hizmet alanlarında yaptığı bazı değişikliklerden kaynaklı değer kaybetmesine neden oldu. Zaman zaman dumpları yaşasa da bu Coin’den birçok yatırımcı yine umutlu duruyor. Özellikle önümüzdeki yıllarda bu Coin’in değer kazanıp yükselişe geçeceği düşünülüyor.

Dent Coin Kaç TL? Dent Coin Grafik

20 Şubat 2021’de 1 adet DENT Coin tam olarak 0,0088875209092427 TL’e eş değerdir.

[mcrypto id="23513"]

Dent Coin Yorum

Global piyasada DENT Coin haberlerine bakıldığında yatırımcılarına  uzun sürede DENT’ten umut vaad etmektedir. Yatırımcılara göre altcoin sezonu başladığında devasa yükselecek altcoinlerin başında gelmektedir. Yazıyı kaleme aldığımız sırada yüzde 75 oranında yükseliş sağlayarak yatırımcıların beklentisini boşa çıkarmadığını gösterdi.

Dent Coin Hangi Ülkenin?

DENT Coin’in merkezi olduğu ülke Hong Kong yani Çin’dir. Buradan geliştirilmeye başlanan DENT Coin zamanla 47 farklı ülkede, farklı operatörlerdeki yaklaşık 12 milyon kullanıcıya hizmet sağlayan bir Token haline gelmiştir.

Dent Coin Nereden Alınır?

Dent Coin’in 100 milyar arzının 90,006,687,215’i dolaşımdadır. Dent Coin satın al işlemi için Binance borsasını tercih edebilirsiniz. Bunun içinde Binance’a kayıt olmalı ve borsanıza itibari para yüklemesi yapmalısınız. Ardından bu Coin’i DENT/USDT ya da DENT/ETH pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Dent Coin Geleceği 2021

Dent coin geleceği 2021 yılında en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. 2021 yılında kripto para piyasa hacmi 2 trilyon doların üstüne çıkarak piyasa rekorunu kırdı. Bu kadar yüksek fonun piyasaya girmesi yüzlerce altcoin'in çok yükselmesine neden oldu.

Uzman kuruluşlardan biri olan wallet Investor'e göre dent coin geleceği 2021 yılında 0,00378 dolar seviyesine ulaşacaktır. (Piyasaya giren devasa fon dent coini 0,0074 seviyesine çıkardı)

Dent coin 2021 -2022 Fiyat Tahmini

 

dent coin fiyat tahmini

 

5 yıllık Dent Fiyat Tahmini

Trading Beats' e göre dent coin'in 5 yıllık fiyat tahmini şu şekildedir.;

Kointimes ekibine göre 2021 yılının son çeyreğinde tekrar bir boğa sezonu yaşanması halinde dent coin 0,009 dolar seviyelerini kırabileceği ön görülmektedir. Bunun temel sebebi piyasa hacminin tekrar 2,5 trilyon doların üstüne çıkma ihtimali ve bitcoin domanince değerinin düşebilme ihtimalleridir.

 

Dent Coin Geleceği 2022

Dent coin geleceği 2022 yılında trading beats'e göre dent coin 0,003250 dolara kadar yükseleceği belirtmektedir. Yani şuan 0,0064 dolar olan dent coin ayı sezonuna gireceğinin sinyalini vermektedir.

Dent coin geleceği 2022 Dent coin geleceği 2022

Crypto Ground tarafından yayınlanan rapora göre 5 yıl içinde dent coin fiyat tahminleri şunlardır. Ancak unutulmamalıdır ki bu öngörüler piyasanın bir anda hacimlenerek fiyatlarını katlaması hesaba katılmadan hesaplanmıştır.

 

Dent Coin Geleceği 2023

Dent Coin Geleceği 2023 yılında digital coin kuruluşuna göre 0,0043 dolarlık bir fiyata ulaşacağını belirtmektedir. Dent coin geleceği olan sağlam kripto para projelerinden biri olmaktadır.

Digital coin tarafından yayınlanan dent coin fiyat grafiği şu şekildedir.

 

Dent Coin Geleceği 2024

Dent Coin Geleceği 2024 yılında uzman kuruluşlardan biri olan Trading beasts'e göre  2024 yılında maksimum 0,0045749 dolar olacağını belirtti. Bu veriler algoritmik bir çercevede ele alınarak hesaplanmaktadır.

Dent Coin Geleceği 2025

Dent Coin Geleceği 2025 yılında  Digital coin'e göre  0,0060 dolar seviyelerine kadar yükselebileceğini ifade etti.  Bunun dışında uzman görüşlerini incelediğimizde dent coin fiyatı 2028'e kadar 0,020 dolar seviyelerine kadar çıkmasının yüksek ihtimal olduğunun altını çizdiler.

Dent 1 Dolar Olur mu?

Dent yatırımcılarının en büyük beklentisi ve merakı dent coin 1 dolar olur mu sorusudur. Bu soruya kesin olarak cevap vermek imkansız olmakla birlikte kripto para piyasasında imkansız denilen birşeyinde olmadığı apaçık ortadadır. Kripto para piyasa hacmi 4 trilyon doların üstüne çıktığında bir çok altcoin x100 200 500 hatta 1000 yapacaktır. Bu altcoinlerinden biri de dent coindir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.