Decred Coin Geleceği 2023-2025 | DCR Coin Fiyat Tahmini | DCR Coin Yorumları

Decred Coin Geleceği 2023-2025 | DCR Coin Fiyat Tahmini | DCR Coin Yorumları

Kripto para piyasasının hareketlenmesiyle birlikte altcoin yatırımcılarının en çok merak ettiği konuların başında Decred coin geleceği gelmektedir.

Kripto para piyasasının hareketlenmesiyle birlikte altcoin yatırımcılarının en çok merak ettiği konuların başında Decred coin geleceği gelmektedir. Bu yazımızda uzmanların decred coin yorum ve decred coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Analistler Decred Coin para biriminin dolar bazındaki değerinin gelecek 4 yılda hangi seviyelerde olmasını beklediklerini DCR Coin tahmini başlıklı yazılarda yayınlamaktadır.

Decred Nedir ?

Decred (DCR) Coin Nedir?, Decred; Blockchain sistemi üstüne kurulması amaçlanan merkezsiz bir ağ oluşturulmak istenen bir ekosistem olarak tanımlanabilir. Bitcoin Blockchain’in 2016 yılındaki Çatallanma işlemi yani Hard fork uygulaması aracılığı ile ortaya çıkmıştır. 2016 senesinde BTC Blockchain hard fork uygulaması ile ortaya çıkmıştı.

Decred Proof of Stake ile Proof of Work iş kanıtlarını aynı anda kullanabilen sisteme sahip. Decred’in geliştirici ekibi PoW ile PoS’un oluşturduğu kuvvetli sistemin kullanıcılar tarafından önemli katkıları olduğunu düşünüyorlar.

Piyasaya ilk sürüldüğü sıralarda kripto para dünyasında şaşkınlıkla karşılanmıştı. Decred'in kendine has ağ sisteminde kullanmış olduğu bir oylama sistemi de vardır. Oylama sistemi sayesinde de ağ içerisinde gerçekleşecek değişikliklerle ilgili kullanıcıların söz hakkı oluyor.

Kriz yaşanabilecek anlarda demokratik bir oylama sistemiyle kolay bir şekilde sorunun üstesinden geliniyor. Decred kullanıcılarına sunmuş olduğu cüzdan sayesinde de macOs , Windows ve Linux'ta da özellikleri kullanabiliyorlar.

Bitcoin'in mining işlemi enerji ve donanım ihtiyaçları açısından oldukça yüksektir. Decred'de ise mining donanımı olmayan ve mining yapmayan kullanıcılara onay görevi tanımlanması yapılarak dengeli ağ oluşturmayı hedeflemektedir.

DCR'nin geliştirici ekibi Atomik takas özelliğini Decred Coin'le birleştirerek çalışabilecek şekilde birleştirmiştir. Atomik Takasa özelliğiyle platformdaki kullanıcılar 3. kişilere gerek olmadan kripto para birimlerini değiştirebiliyorlar. Bu özellik dışında da Decred'in SegWit benzeri özelliğide altyapısında taşıyor. İşlem sırasındaki imzaları verilerden ayırma özelliğiyle çok daha fazla verinin yer almasına imkan tanıyor ve böylelikler işlem hızında da bir artış görülüyor. Decred zincir dışı ve çevrimdışı işlemleride özelliklerine katarak Bitcoin'in bir adım ötesinde geçmiştir.

Decred Coin Nasıl Satın Alınır?

Decred coin nasıl alınır, decred coin binance, gate.io, kucoin, bybit, bittrex isimli kripto para borsalarında satın alabilirsiniz.

Decred Coin Teknik Analizi

{

"interval": "1m",

"width": 425,

"isTransparent": false,

"height": 450,

"symbol": "BINANCE:DCRUSDT",

"showIntervalTabs": true,

"locale": "tr",

"colorTheme": "dark"

}

DCR Coin Yorum

DCR Coin yorum yapılırken uzmanlar DCR Coinin geçmiş veri kayıtlarını göz önünde bulundururlar. Uzmanlar DCR Coinin gelecek yıllarda listedeki sırasını koruyacağını ve fiyatını katlayarak piyasa sıralamalarında yükseleceğini beklemektedir.

DCR Coin Geleceği 2021

DCR Coin geleceği 2021 yılında Digitalcoinprice ekibi tarafından incelenmektedir. Digitalcoinprice ekibi yapılan bir açıklamada DCR Coin’in 2021 yılının son aylarında 171,17 dolar üzerinden işlem göreceği yönünde tahminlerde bulunduklarını açıklamıştır. Coinarbitragebot ekibi 2021 yılının son ayında DCR Coin’in 115.980 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi DCR Coin’in 2021 yılının son aylarında en az 115,05 dolardan en fazla ise 130,79 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir.

DCR Coin Geleceği 2022

DCR Coin geleceği 2022 yılında yükselişe geçerek yatırımcılarını mutlu edebilir. Digitalcoinprice ekibi DCR Coin’in 2022 yılının genelinde ortalama olarak 198,67 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi 2022 yılının başında DCR Coin’in 120.434 dolar olacağını tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi DCR Coin’in 2022 yılında en az 122,07 dolardan işlem göreceğini tahmin ederken en fazla 217,81 dolardan işlem görmesini beklemektedir.

DCR Coin Geleceği 2023

DCR Coin geleceği 2023 Price Prediction ekibi tarafından yapılan bir açıklamada DCR Coin’in 2023 yılının ilk aylarında en az 184,38 dolar üzerinden işlem görmesi beklenirken en fazla 207,43 dolar üzerinden ortalama olaraksa 201,67 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibi DCR Coin’in 2023 yılında 214.348 dolar üzerinden işlem göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre DCR Coin’in 2023 yılında 250,19 dolar üzerinden işlem görme potansiyeline sahiptir.

decred coin

DCR Coin Geleceği 2024

DCR Coin geleceği 2024 yılı kapsamında Price Prediction ekibi göre DCR Coin’in 2024 yılın başlarında en az 278,47 dolardan en fazla ise 313,28 dolardan ortalama olarak ise 304,57 dolardan işlem göreceği yönünde tahminlerde bulunmaktadır. Aynı ekip DCR Coinin yılın sonunda en az 394,82 dolardan en fazla ise 481,27 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre DCR Coin’in 2024 yılında 287,04 dolara piyasada işlem göreceği beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibi DCR Coin’in 2024 yılında piyasada 346.815 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir.

DCR Coin Geleceği 2025

DCR Coin geleceği 2025 Price Prediction ekibi tarafından yapılan bir açıklamada DCR Coin’in 2025 yılının ilk aylarında en az 388,86 dolar üzerinden işlem görmesi beklenirken en fazla 442,07 dolar üzerinden işlem görmesi beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre DCR Coin 2025 yılında 340 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibi DCR Coin’in 2025 yılında piyasada 561.147 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir.

DCR Coin Yükselecek Mi?

DCR Coin yükselecek mi? Uzmanların tahminlerine göre DCR Coinin 2021 yılı sonrasında, şu anki fiyatını iki katına katlayarak yükseleceği tahmin edilmektedir. Bu senaryo, Bitcoin’in durumuna bağlı olmakla birlikte piyasanın trendlerine de bağlı olmakla birlikle değişiklik gösterebilir. Analistlerin yaptıkları yorumlara göre DCR esas olarak 2021 yılının sonrasında atağa geçerek adından söz ettirmeye başlayacaktır. Uzmanlara göre DCR Coinin büyümesinde projenin büyümesi de yükselmeyi etkileyen unsurlardan bir tanesi olacaktır.

DCR Coin Fiyat Tahmini

DCR Coin fiyat tahmini yatırımcıların DCR Coin hakkında araştırdıkları verilerden bir tanesidir. Bu noktada uzmanlar DCR Coinin uzun vadeli fiyat tahminlerini yayınlamaktadır. Uzmanlar DCR Coinin ilerleyen yıllarda yükselişe geçeceğini tahmin etmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.