Dar Coin Geleceği 2023-2025, Dar Coin Yorumları

Dar Coin Geleceği 2023-2025, Dar Coin Yorumları

dar coin geleceği, dar coin yorum, dar coin fiyat tahminleri, dar coin alınır mı, dar coin haberleri

Dar coin geleceği son günlerde yükselişiyle kripto para yatırımcıların dikkatini çekti. Bu yazımızda dar coin yorum ve dar coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Mines of Dalarnia (DAR) Binance Launchpool tarafından tasarlanmış ve hazırlanmış 23. Projedir. Mines of Dalarnia (DAR) özünde Binance Chain üzerinde oynana bir macera/aksiyon oyunudur. En büyük özelliği oyunun oyna-kazan temasında olmasıdır. Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar 29 Ekim 2021 tarihinde saat 03.00’dan itibaren sonraki 30 gün sürecince farming yapabilecektir. Farming yapan kullanıcıların farming yaparak DAR Token kazanması adına BUSD ve BNB’leri ayrı havuzlarda toplanıp stake edilecektir.

Mines of Dalarnia (DAR) Nedir?

Mines of Dalarnia (DAR) nedir, sorusu şu şekilde yanıtlandırılabilir. Mines of Dalarnia (DAR) Binance tarafından finanse edilen bir oyundur. Bu oyun yalnızca Binance Chain üzerinden oynanmaktadır. Oyunun mantığı oyna-kazandır. İnsanlar açılan sistemlerde farming yaparak daha sonra kazanacaklardır.

Mines of Dalarnia (DAR) Hangi Borsalarda Var?

Mines of Dalarnia (DAR) hangi borsalarda var? Sorusunun yanıtını yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. Mines of Dalarnia (DAR) Stake BNB havuzunda bulunmaktadır. BNB Havuzunun yanı sıra ayrıca Stake BUSD havuzunda da bulunan Mines of Dalarnia’nın dağılımı yüzde seksene yüzde yirmidir. Yüzde sekseni BNB havuzuna bulunurken yüzde yirmisi BUSD havuzunda bulunur.

Mines of Dalarnia (DAR) Nasıl Alınır?

Mines of Dalarnia (DAR) nasıl alınır, Mines of Dalarnia (DAR) nasıl alınır? Dar Coin oldukça yakın bir zaman diliminde Binance borsasında listelenerek yerini alacaktır. Şu anlık Binance Launchpool programlarında herhangi bir ön satış yapılmamaktadır.

Mines of Dalarnia (DAR) Yorum

Mines of Dalarnia (DAR) yorum, konusu, söz konusu coin ile ilgili yatırım hedefi bulunanların takip etmesi gereken konulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Metin boyunda hiçbir yerde yatırım tavsiyesi yapılmamıştır. Binance Launchpool'da oldukça yakın bir zamanda piyasaya sürülecektir. Chromia'nın önceki oyun projesi Alice, yaklaşık x400 hasılat yapmıştı. Şimdi aynı başarı bu oyundan da beklenmektedir.

Mines of Dalarnia bir kazan - oyna aksiyon - macera oyunudur. Seviyeler BSC'de prosedür olarak oluşturulur. DAR oyununda madeni para nihayet tarım yoluyla gelişmiştir. Herkese açık beta, ilginç ve canlandırıcı bir oyun türüdür.

Mines of Dalarnia Geleceği

Mines of dalarnia geleceği son derece parlak olarak görülmektedir. Mines of Dalarnia, prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelere sahip bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular, nadir eserler ararken MoD evreninin sırlarını ortaya çıkarmak, becerilerini ve ekipmanlarını geliştirmek için çeşitli oyun içi öğeleri kullanır ve birleştirir.

Mod oyunları iki moda ayrılmıştır: madencilik oyunları, çeşitli mineralleri keşfetmek ve toplamak için 2D platform madenciliği oyunları, çeşitli toprak bloklarında madencilik, oyuncular karakterleri kontrol eder ve prosedürel olarak oluşturulmuş seviyeler (arsalar) boyunca onlara rehberlik eder. Ardından, madencilik ekipmanı ve karakter özellikleri aracılığıyla karakteri yükseltmek için toplanan mineralleri kullanır. Toplanan mineraller, oyun gayrimenkulünde arsa kiralamak için gerekli olan rafineriler inşa etmek için de kullanılabilir; Bu, oyuncuların başkalarının benim için seviye/arsa satın alabileceği ve kiralayabileceği bir yönetim tarzı arayüzüdür.

Dar coin teknik analizi

Dar Coin Fiyat Tahmini

DAR'un geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizimize göre, 2022'da Mines of Dalarnia fiyatının minimum $3.20 seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor. DAR fiyatı, ortalama 3.50 işlem dolar ve maksimum 3.60 dolar seviyesine ulaşabilir.

Mines of Dalarnia Fiyat Tahmini 2022

Mines of Dalarnia fiyatının 2022 içinde minimum 4.84 dolar seviyesinekadar yükselebileceği belirtilmektedir. Mines of Dalarnia fiyatı, 2022 boyunca ortalama 4.98 dolar ve maksimum 5.81 dolar seviyesine kadar ulaşabilir.

Dar Coin Fiyat Tahmini 2023

Uzman kişilerin teknik analize göre, 2023'da Mines of Dalarnia fiyatı 2023 yılından minimum 6.90 dolar bandına yükselmesi beklenilmektedir. DAR fiyatı, 2023'teki genel ortalaması ise 7.10 dolar ve maksimum 8.49 dolar seviyesine kadar yükselebileceği ifade edilmektedir.

DAR Coin Geleceği 2022

DAR coin geleceği 2022 DAR coin projesi Binance tarafından yapıldığı için güvenilir ve gelecek vadeden bir dijital varlık olduğunu belirten analistler, kullanıcılara oyun oynatarak para kazandıran bir proje olmasından dolayı bu tahmini yapmaktadır. Çünkü analistler bu tarz projelerin iler ki zamanlarda çok fazla kullanıcıya ulaşacağını düşünmektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre DAR coin 2022 yılında minimum 0.92 dolardan maksimum 1.11 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 0.95 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

DAR Coin Geleceği 2023

DAR coin geleceği 2023 yılında da yükselişinin devam edeceğini bildiren analistler, projenin maden yapıp değerli madenleri ve eserleri ortaya çıkaran öte yandan da toprak sahibi olup madencilik yapan oyunculardan kira geliri elde edilen bir para kazanma imkanı sunması nedeni ile bu görüşte bulunmaktadırlar. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre DAR coin 2023 yılında minimum 1.36 dolardan maksimum 7.06 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 1.40 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

DAR Coin Geleceği 2024

DAR coin geleceği 2024 yılında analistler bu altcoin projesinin oldukça benimseneceğini ve kullanıcı sayısın artmasına bağlı olarak fiyatında yükseliş meydana geleceğini tahmin etmektedirler. Özellikle Axie İnfinity oyunun kripto para birimi olan AXS Coinin gösterdiği inanılmaz yükselişten sonra uzmanlar aynı olayı DAR coinden beklemektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre DAR coin 2024 yılında minimum 1.95 dolardan maksimum 3.45 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 3.05 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

DAR Coin Geleceği 2025

DAR coin geleceği 2025 yılında genel olarak kripto para piyasasında yükseliş bekleyen analistler, özelliklede oyna kazan tarzı projelerin kullanıcıya para kazandırmasından dolayı bu altcoinin de yukarı yönlü ivmeleneceğini tahmin etmektedirler. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre DAR coin 2025 yılında minimum 2.95 dolardan maksimum 7.06 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 6.02 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.