CRO Coin Kritik Dönemde: Fiyatı Ya Çakılacak Ya da Uçacak!

CRO Coin Kritik Dönemde: Fiyatı Ya Çakılacak Ya da Uçacak!

Direnç seviyelerini kırarak tek tek aşan CRO coin, önemli seviyelere doğru ilerliyor. Yazım sırasında 0.1226 dolardan fiyatlanıyor. Uzmanlardan ise yatırımcıları sevindirecek haberler geliyor.

Crpyto.com (CRO) coin, direnç seviyelerini önemli destek alanlarına dönüştürmeyi başardı. Bu durumda fiyatın yükseliş kapsamını genişletmesi ve bu seviyelere kadar çıkması bekleniyor.

CRO Coin Fiyatında Mega Yükselişler Bekleniyor!

Direnç seviyelerini kırarak tek tek aşan CRO coin, önemli seviyelere doğru ilerliyor. Yazım sırasında 0.1226 dolardan fiyatlanıyor ve son bir günde yüzde 0.49 oranında düşüş kaydetti. Buna rağmen uzmanlardan yatırımcıları sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor.

Yapılan analizlere göre CRO’nun fiyatı yükseliş kapsamını 0.1562 dolara kadar genişletti. Bu da yükseliş trendini teyit edebilmek için 200 günlük SMA’nın önemini gözler önüne serdi. Bununla beraber 0.1325 dolarlık önemli direnç alanı yukarı yönlü kırılırsa, bu durum mega bir yükselişi başlatabilir.

Şu anda bilinenlere göre, 1 milyon ile 10 milyon arasında token tutan balinalar ise, Crypto.com fiyatının 0.1562 dolarlık yükseliş potansiyeline ulaşmasını engelleyebilir. Öte yandan 0.1325 dolarlık alanca satıcı tıkanıklığı olsa da, buranın güçlü bir desteğe dönüşmesiyle fiyat uçuşa geçebilir.

Crypto.Com Coin (CRO) Grafik Verileri Ne Gösteriyor?

MACD verileri, pozitif bölgeye yükselerek CRO fiyatının yükseliş görünümünü destekledi. 12 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA), 26 günlük EMA'nın üzerinde gerçekleşen hareketi tersine çevirdi. Crypto.com fiyatı 0,1197 dolar seviyesindeki acil desteğinin üzerinde yatay bir eğilim gösterebilir, ancak 0,1325 dolar ve 0,1562 dolarda bir kırılma bekleniyor.

cro.png

Yukarı yönde, 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ya yükseliş trendini güçlendirecek ya da tamamen geçersiz kılacak. Bu MA'nın üzerinde bir kırılma ve buna bağlı olarak 0.1325 dolarlık direnç alanı boğaları destekleyecek ve CRO'nun yolunu kuzeyde en az dirençle bırakacaktır. Buna göre dirençlerin güçsüz kalması coin fiyatını yukarılara taşıyabilecek.

Zincir içi verilere bakıldığında, Crypto.com fiyatının hala bir satın alma bölgesinde olduğu görülmekte. Bununla beraber piyasa değeri gerçekleşen değer (MVRV) , %-20,00'den %-10,00'a gerileyerek, CRO'yu düşük değerli hale getirdi.

Uzmanlara göre yatırımcılar CRO’yu yukarılarda görmek isteyebilir. Bu yüzden satış yapmalarını beklemiyor. Ancak 0.1562 dolara büyük bir sıçrama beklenirken bir süre yatayda kalması da ihtimaller arasında.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.