CRO Coin Geleceği, CRO Coin Fiyat Tahminleri

CRO Coin Geleceği, CRO Coin Fiyat Tahminleri

CRO Coin geleceği bir diğer adı Crypto.com Coin olan kripto paraya ait gelecekte oluşması beklenen verilerini içermektedir. Kripto para borsasında yatırım yapma hedefi olan kişilerce merak edilen coinlerden biri olan CRO Coin özellikle son günlerde yaptığı büyük yatırımlar ve anlaşmalarla adından söz ettiren alt coinlerden biridir. buna bağlı olarak bir anda kripto para haberlerinin zirvesinde yer alan CRO Coin  ile ilgili pek çok uzman yorumu ve analiz de mevcuttur.

Crypto.Com Coin (CRO) Nedir?

Açık kaynak kodlu ve merkeziyetsiz bir sanal para birimi olan Crypto.com Coin (CRO), ilk kez 2016 yılının Haziran ayında Kris Marszalek, Gary Or, Rafael Melo ve Bobby Bao tarafından hayata geçirilen Crypto.com platformunun yerel coinidir.   Coin CRO Coin nedir sorusunun yanıtı bu şekilde verilebilir.

Crypto.com Coin (CRO) yatırımcılarla buluşturulduğu ilk dönemlerde, söz konusu kripto para borsasının Crypto.com Pay isimli sisteminde kullanılmaktaydı. Süreç içerisinde, pek çok borsada listelenerek yatırımcı kitlesi oluşturmuştur.

Geleceği parlak coinler 2022  

CRO Coin Hangi Borsalarda Var?

CRO Coin hangi borsalarda var? Sorusunun yanıtı, bu coin ile ilgili yatırım planlayan kullanıcılar açısından önemlidir. Çünkü, söz konusu coinle ilgili bir yatırım yapmak, listelendiği borsalara ait olan web sitelerinde ve ya mobil uygulamalarda mümkün olur. CRO Coin,

 

  • KuCoin
  • Coinbase Exchange
  • Huobi Global
  • Gate.io
  • CoinEx borsalarında ve daha pek çok borsada listelenmektedir.

 

CRO Coin Nasıl Alınır?

CRO coin alım ve satım işlemi yapılabilmesi için, listelendiği kripto para borsalarında, kişisel hesap açılmalıdır. Hesap cüzdanında, alım yapılmak istenen cinsten itibari ya da kripto para yüklenmeli ya da transfer edilmelidir. Ardından alım sayfasından gerekli adımlar izlenerek alım işlemi yapılabilir. CRO Coin nasıl alınır sorusu bu şekilde cevaplanabilir.

CRO Coin Grafik

[mcrypto id="29336"]

CRO Coin Geleceği 2021

CRO Coin geleceği 2021 verileri Price Prediction ekibince açıklanmıştır. Ekipte yer alan uzmanlara göre 2021 yılı içerisinde bu coinin en düşük değeri 0.68 dolar, en yüksek değeri ise 0.77 dolar olarak öngörülmektedir.

CRO Coin Geleceği 2022

Gelecek yıl CRO Coin ile ilgili olarak Price Prediction ekibine göre 1,22 dolar seviyelerine ulaşmak söz konusu olabilir. Ekip tarafından yapılan analizlere göre gelecek yılın en düşük değeri ise 1,01 dolar olarak ifade edilmektedir. CRO Coin geleceği 2022 verilerine ilişkin net bir ifade bulunmazken, otoriter ekibe göre gelecek yıl CRO her hâlükârda 1 doların üzerine çıkabilir.

Aynı yıl için CRO Coin ile ilgili Coinarbitragebot ekibi ise aksi bir tahmin ileri sürmektedir. Bu ekibin analistlerine göre bu coine ilişkin gelecek yıl birim fiyat değeri 0.58423 dolar seviyeleri görebilir.

CRO Coin Geleceği 2023

CRO Coin geleceği 2023 verileri incelendiğinde Coinarbitragebot analistleri 1 CRO Coinin değerinin 1.18 dolar olabileceğini ifade etmektedir. Söz konusu tahminin gerçekleşmesi halinde CRO Coin günümüz değerinin %68.86 seviye üzerine çıkacak ve yatırımcılarına aynı oranda karlılık getirebilecektir.

Price Prediction ise CRO Coin hakkında 2023 yılı için daha yüksek bir fiyat tahmininde bulunmaktadır. Pek çok yatırımcı tarafından takip edilen ekibe göre bu coin 2023 yılında minimum 1,14 dolar maksimum ise 1.74 dolar seviyelerini görebilir.

CRO Coin Geleceği 2024

CRO coin Geleceği 2024 verileri, gelecek 3 yıl içerisinde bu coine yatırtım yapan ya da yapmayı hedefleyen kitle tarafından merak konusudur. Coinarbitragebot ekibine göre CRO Coin geleceği 2024 verileri, yaklaşık 2 dolar bandında olabilir. Yapılan tahmine göre 1 CRO için net r4akam 1.191184 dolardır.

Crypto.com’un yerel coini CRO ile ilgili Price Prediction ekibi 2024 yılında 1.98 dolar ile 2.39 dolar aralığına dikkat çekmektedir.

CRO Coin Geleceği 2025

Coinarbitragebot uzmanlarının 2025 yılı itibariyle CRO için öngörüsü 3.09336 dolardır. Price Prediction’a göre 2025 yılında 1 CRO Coin’in piyasa değerinin 2.86 Dolar ila 3.43 dolar aralığında olabileceği öngörülmektedir. CRO Coin geleceği 2025 yılı içerisinde yükseliş ivmesi kazanması beklenen coinler arasında yer almaktadır.

Gelecek günlerde ne tür değişiklikler yaşanacağı şuan için netlik kazanmamışken, kripto para borsasının durağan olmadığı ve parametrelerin domino etkisi ilişkisinde olduğu da göz ardı edilmemelidir.

CRO Coin Yorum

CRO Coin yorum verileri son dönemlerde dikkat çeken kripto haberleri arasında yer almaktadır. Piyasaya çıktığı günden beri sahip olduğu en yüksek değere geçtiğimiz günlerde ulaşan söz konusu coin yaklaşık %30’luk bir fiyat artışı yaşamıştır. Bunun temel nedeni Crypto.com borsasının Staples Center’ın isim haklarına ilişkin imzaladığı anlaşmadır. Bu anlaşmanın, Twitter hesabı ile duyurulmasıyla CRO Coin’in fiyatı yukarı yönlü bir hareketlenme kazanmıştır.

Yapılan bu anlaşmaların sayısının gelecek günlerde artması beklenirken, mevcut anlaşmalarında uzun vadeli olduğuna dikkat çeken uzmanlar, bu ivmenin belli bir süre kendisini koruyabileceğini de ifade etmektedir.

Beklentilerin tutması halinde, 2025 yılına dek uzun vadeli yatırım için ideal coinlerden biri olması muhtemel olan CRO ile ilgili olarak günlük fiyat değişimi %3.33 seviyesindedir. CRO Coin’in Coin Marketcap verilerine göre an itibariyle birim fiyatı 9,23 TL dir. Toplam piyasa hakimiyeti % 0,66 olan CRO Coin günlük en yüksek değeri 8.96 TL iken en yüksek değer 9.83 TL olarak görülmektedir. Sahip olduğu rakamsal verilerle CRO  listenin 14. Sırasında yer almaktadır.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.