COTI Coin Geleceği 2022-2025, COTI Coin Fiyat Tahmini

COTI Coin Geleceği 2022-2025, COTI Coin Fiyat Tahmini

Coti coin geleceği son günlerdeki yükselişiyle kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Bu yazımızda coti coin yorumları ve uzmanların  coti coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

COTI Coin Nedir

COTI, firmaların özel olarak kendi ödeme yöntemlerini oluşturmasıyla birlikte hem daha kısa zamanda hem de az maliyetle kripto paraların geliştirilmesine olanak tanıyan ilk finansal teknolojiyi kullanmış olan platformdur.

COTI Coin, merkezi olmayan ödemeler için en uygun hale getirilmiş ve stabil coin kullanıcıları, çeşitli kurum ve kişilerin kullanabilmesi için geliştirilmiş dünyanın ilk blokchain ürünlerinden bir tanesidir.

COTI Coin 2021 yılında ilerleme kaydeden altcoin gruplarından bir tanesidir. Alanında uzman olan kişi ve gruplar tarafından hakkında birden fazla geleceğe yönelik fiyat tahminleri yapılmaktadır.

COTI Coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 0.5749 dolara satılmaktadır. Piyasa değeri 0.4045 olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 199,191,059 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 868,672,118.03 COTI şeklindedir. COTI Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 4,09 derecesinde arttırmıştır.  Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #142 olarak bilinmektedir.

COTI Coin’in fiyatındaki artış sebebiyle uzmanlar sık sık COTI Coin tahmini içerikli içerikler yayınlamaktadır.

COTI Pay, bu platformun ilk aktif uygulaması olarak tasarlanmıştır. Bu uygulama ile blok zincir üzerinde tamamen işleyen tam donanımlı finans hizmetleri kullanıcılara sunulmuştur. Bu platformun geliştirilmesi için bu grup 2017 yılının Mart ayında tam anlamıyla kurulmuş olup stake çalışmalarının başlaması 1 Ocak 2020 yılını bulmuştur.

Platform esasında uzun süren işlem süreleri, güvenlik açığı oluşması ya da hacklenme gibi olası riskler ya da artan maliyet gibi yatırımcıların karşılaştığı bazı zorlukların üstesinden gelebilecek nitelikte olan ekosistemi bir araya toplamak için tasarlanmıştır.

DAG tabanlı olarak çalışan sistemi sayesinde birden fazla ve farklı olan veri türlerini işleyebilen platform kullanıcılarına hızlı, ucuz ve ölçeklenebilir bir altyapıyla saydığımız tüm bu hizmetleri sunabilmektedir.

COTI Kurucuları Kimlerdir?

COTI Coin, Samuel Falkon ve Davıd Assaraf tarafından geliştirilmiştir. Bu platformun kurucularından biri olan Samuel, COTI Grup’ta projelerin geliştirilmesine ve işlerin takibini yapmada birincil olarak görev alan kişidir. Kendisi Gill Scott Ltd. şirketinin kurucu ismi olup bununla birlikte Paywize şirketinde de gelir sorumlusu olarak çalışmaktaydı.

Davıd Assaraf ise COTI’de ki görevinin yanında Frequants firmasının da kurucu ismidir.

COTI’nin Avantajları

Platform, kurmuş olduğu sistemle yatırımcılarına mobil bankacılık, online işlemler gibi tüm finansal teknoloji ürünleri hizmetlerine sunmakta ve onlara zamandan ve paradan tasarruf etmelerine yardımcı olmaktadır. Özellikle ek olarak geliştirmiş oldukları COTI Pay ile kullanıcıların kripto ya da itibari para gibi tüm para birimlerini kapsayacak şekilde hem online hem de çevrimdışı olarak ödeme işlemlerini yapabilmelerine olanak tanımaktadır.

Özellikle yüklü meblağlarda ödeme yapmak zorunda kalan ticari işletmelerin yaptıkları her işlemde kaybettikleri kazancı, beyaz etiketli ödeme sistemi ve soğuk cüzdan, coin kullanımı gibi sunulan birçok fırsat aracılığıyla onlara maddi kayıplarını geri veren bir platform sunulmaktadır.

COTI, fiyat konusunda stabil olarak hareket eden coinlerin oluşturulmasında ilk geliştirilmiş platformlardan bir tanesidir. Bu platform sayesinde kullanıcılar hem paralarını hem de verileri üzerinde tam bir kontrol sağlayabilmektedir. Bunun yanında kişilerin kendi coinlerini geliştirip sunabilmelerine de imkan verilmektedir.

COTI Ağı Güvenilir Mi?

Öncelikle bu platform ağının güveliği, DAG ve TrustChain protokolleri üzerine kurulu olarak sağlanmaktadır. Bilindiği gibi DAG protokolünde birden fazla ve farklı olan veri girişleri optimum olarak işlenmekte ve kontrol edilebilmektedir. Büyük kripto sistemlerinin birçoğu bu protokolüne bağlı olarak çalışmaktadır.

Bunun yanında TrustChain dediğimiz oldukça kapsamlı olan güvenlik sisteminde de kullanıcıların bilgileri ve hesapları tamamen dışarıdan gelebilecek olan saldırılara karşı birkaç katmanlı güvenlik sistemi sunmaktadır.

Bu güvenlik aşamalarına kullanıcının kendisini de dahil eden TrustChain böylelikle hacklenme gibi durumlara karşı daha da önlem almış olmaktadır. Bu iki ana güvenlik sisteminin üstünde ise COTI X ve COTI Play katmanları yer almaktadır. Platformun sahip olduğu bu güvenlik katmanları ile kullanıcıların hesapları ve bilgileri tamamen korunaklı hale gelmektedir.

Bunun yanında yatırımcıların kullandığı COTI cüzdanlar, React Native Framework esaslı olarak çalışmaktadır ve bu da farklı platformlar arası yapılan işlemlerde veri akışının güvenilir ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

COTI Coin Yorum

COTI Coinmarketcap verilerine göre 28.03.2021 tarihinde saat 03.47’de $0.4378 iken 24 saatlik trade hacmi $84,665,155’dır. Bu Coin’ in toplam 2,000,000,000 arzının 669,740,238’i dolaşımdadır. Coin’ in son 24 saat içerisinde %1,02 oranında değer kaybettiği görülmektedir.

COTI (COTI) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

[mcrypto id="24538"]

COTI Coin Nasıl Alınır?

28.03.2021 tarihinde 16 borsada listelenmekte olan Coin’ i günümüzün en çok tercih edilen borsalarından olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz. COTI Coin Binance aracılığıyla satın almak için öncelikle hesap açmalı ve kaydınızı tamamlamalısınız.

Hesabınızı açtıktan sonra kayıt olduğunuz borsaya itibari para gönderimi yapmalısınız. Para gönderim işlemlerini Papara, Advcash gibi cüzdanlardan yapabildiğiniz gibi banka hesaplarınızdan da yapabilirsiniz.

Ardından Binance’ da COTI/USDT, COTI/BTC ya da COTI/BNB pariteleri üzerinden COTI Coin satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

COTI Coin Geleceği 2022

COTI Coin geleceği 2022 kapsamında Price Prediction ekibine göre 2021 yılının son aylarında COTI Coin’in fiyatının minimum 0,57 dolar maksimum ise 0,68 dolar olacağı düşünülmektedir. Yine Price Prediction ekibine göre COTI Coin’in 2021 yılının kasım aylarındaki ortalama işlem değerinin 0,63 dolar olacağı düşünülmektedir. Digitalcoinprice ekibi COTI Coin’in 2021 yılının son ayında 0.5512 dolara işlem yapacağını düşünmektedir.

COTI Coin Geleceği 2023

COTI Coin geleceği 2023 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre COTI Coin 2022 yılının ilk aylarında minimum 0,62 dolar değerinde başlangıç yapacakken maksimum 0,73 dolar civarlarına ulaşacaktır. Price Prediction ekibine göre COTI Coin’in 2022 yılının ortalarına doğru minumum 0,79 dolardan, maksimum ise 0,86 dolardan işleme görmesi beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre COTI Coin’in 2022 yılının sonlarına doğru en az 0,93 dolar, maksimum ise 1,09 dolar seviyelerinde olması beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibi COTI Coin’in 2022 yılında 0.87917 dolara işlem yapacağını düşünmektedir.

COTI Coin Geleceği 2024

COTI Coin geleceği 2024 yılı kapsamında Prediction ekibine göre 2023 yılının başlarında en az 0,92 doları en fazla ise 1,08 doları göreceği düşünülmektedir. Prediction ekibine göre COTI Coin’in yılın ortalarında en az 1,15 dolar en fazla ise 1,33 dolar olacağı düşünülmektedir. Ayrıca Prediction ekibi 2023 yılının son ayında COTI Coin’in minimum 1.34 maksimum ise 1,64 dolar civarında olacağını düşünmektedir. Digitalcoinprice ekibi COTI Coin’in 2022 yılında 1,32 dolara işlem yapacağını düşünmektedir.

COTI Coin Geleceği 2025

COTI Coin geleceği 2025 yılı baz alındığında Prediction ekibine göre 2024 yılının başlarında en az doları 1.33 en fazla ise 1,56 doları göreceği düşünülmektedir. Ekip COTI Coin’in yılın ortalarında en az 1,59 doları en fazla ise 1,86 doları göreceğini düşünmektedir. Ayrıca ekip 2024 yılının son aylarında COTI Coin’in en az 1,89 dolar en fazla ise 2,33 dolar olacağını düşünmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre COTI Coin 2024 yılında 1,41 dolardan işlem yapacaktır.

COTI Coin Geleceği 2026

COTI Coin geleceği 2026yılı kapsamında Price Prediction ekibi COTI Coin’in 2025 yılında en az 1,86 dolar olacağını en fazla ise 2,10 dolar olacağını düşünmektedir. Ayrıca ekip COTI Coin’in yılın sonunda en az 2.74 en fazla ise 3,29 dolar olacağını ayrıyeten de yıl genelinde ortalama olarak 2,46 dolar olacağını düşünmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre COTI Coin 2025 yılında 1,79 dolardan işlem yapacaktır.

COTI Coin Yükselecek Mi?

COTI Coin yorum alanında isim yapmış uzman analistler tarafından yapılmaktadır. Uzmanlara göre COTI Coin’in gelecek 4 yılda piyasa değerini yükselteceği beklenmektedir. Uzmanlar, COTI Coin’in yavaş ama etkili bir yatırım yöntemi, kripto para birimi olduğunu düşünmektedir

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.