Convex Finance Coin Geleceği ve ConstitutionDAO (PEOPLE) Geleceği

Convex Finance Coin Geleceği ve ConstitutionDAO (PEOPLE) Geleceği

Yatırımcılar açısından büyük etkileşim yapan Binance İnovasyon kategorisinde Convex Finance (CVX) ve ConstitutionDAO’yu (PEOPLE) listeleyecek haberi kripto dünyasında yeni hareketlendirme oluşturdu. Yatırımcıların kısa ve uzun vadelerde değerlendirebileceği CVX ve PEOPLE coinlerin dikkat çektiği bilinmektedir. Kısa ve uzun vadeli yatırım seçenekleri açısından önemli seviyelerde kullanılan bu sistemler aynı zaman al-sat döngüsünü çok iyi şekilde kullanmanızı sağlayan alternatif kazanç sistemini sunmaktadır.

Convex Finance (CVX) Nedir?

Convex Finance (CVX) nedir? Convex Finance (CVX) Curve Finance üzerine kurulmuş olan getiri optimizasyonu ve otomasyonu şeklinde bilinen protokoldür. Kullanıcıların düşük efor ile daha çok CRV ve likidite madenciliği yapmasını sağlamaktadır. Bu sayede madencilik ödülleri kazanmasını da sağlamaktadır. CVX staking genel bakımdan performans ücretlerini, yönetişim oylamalarını Convex Finance’nin yerel tokeni şeklinde kullandırdığı bilinmektedir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Nedir?

ConstitutionDAO (PEOPLE) nedir? ConstitutionDAO (PEOPLE)  ABD anayasının ilk basımının kopyasını alabilme amaçlı topluluk fonlanması hareketi şeklinde oluşturulduğu bilinmektedir. PEOPLE ConstitutionDAO’nun payını simgeleyen tokeni şeklinde bilinmektedir. Belge açısından verilen teklifin başarısız olması beraberinde PEOPLE tokeninin günümüzde tarihsel öneme sahip olmasıyla DAO hareketini de temsil ettiği bilinmektedir.

Convex Finance (CVX) Grafik

[mcrypto id="29822"]

ConstitutionDAO (PEOPLE) Grafik

[mcrypto id="29823"]

Convex Finance (CVX) Ön Satış

Convex Finance (CVX) ön satış kapsamında inovasyon kategorisinde listelenecek olan CVX/BTC, CVX/BUSD, CVX/USDT alım satım çiftlerinin işleme açılacağı bilinmektedir. Kullanıcıların CVX yatırımı yaparak alım-satım hazırlığı yapması mümkündür. CVX çekim işlemlerinin 24.12.2021 günü saat 09.00’ da TSİ’de açılacağı bilinmektedir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Ön Satış

ConstitutionDAO (PEOPLE) ön satış konusunda inovasyon kategorisinde listelenecek olan PEOPLE/ BTC, PEOPLE/BUSD ve PEOPLE/USDT çiftlerinin işleme açılacağı bilinmektedir. Kullanıcıların PEOPLE yatırımı yaparak alım-satım hazırlığı yapması mümkün olup PEOPLE çekim işlemlerinin 24.12.2021 günü saat 09.00’ da TSİ’de açılacağı bilinmektedir.

Convex Finance (CVX) Nasıl Alınır?

Convex Finance (CVX) nasıl alınır? Convex Finance (CVX) alımı yapmak için bulunduğu borsalarda hesabınız olması gereklidir. Yatırımlarınızda ilişkilendireceğiniz hesabınızdan Convex Finance (CVX) %25, %50, %75 ya da %100 alım yapmanız mümkündür. Cüzdan bakiyenize yatırım yapıp hesabınıza transfer ederek işleminizi tamamlamanız mümkündür.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Nasıl Alınır?

ConstitutionDAO (PEOPLE) nasıl alınır? ConstitutionDAO (PEOPLE) alımı yapmak için bulunduğu borsalarda hesabınız olması gereklidir. Hesabınıza tanımlı olan cüzdan bakiyenize yatırım yaparak ConstitutionDAO alımı yapmanız mümkündür. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli adımların başında kimlik doğrulaması yapmanız gerektiğidir. Kimlik doğrulaması yapmanız halinde sorunsuz şekilde yatırım ve çekim talepleri oluşturmanız ConstitutionDAO al-sat kısmını sorunsuz kullanmanız mümkündür.

Convex Finance (CVX) Hangi Borsalarda

Convex Finance (CVX) hangi borsalarda sorusuna cevap veren yanıt şu şekildedir.

 • Binance
 • io
 • Sushiwap
 • MEKSİKA
 • Tamam
 • Bitrue

Yukarıda belirtilen borsalar haricinde farklı borsalarda da yer aldığı bilinmektedir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Hangi Borsalarda

ConstitutionDAO (PEOPLE) hanhgi borsalarda sorusuna yönelik cevap şu şekilde belirtilmektedir.

 • Binance
 • io
 • KuCoin
 • OKEx
 • MEXC

Yukarıda belirtilen borsalar haricinde ConstitutionDAO Coinin farklı borsalarda da yer aldığı bilinmektedir.

Convex Finance (CVX) Yorum

Convex Finance (CVX) yorum alanında uzman analistlerin görüşleri yatırımcıların çok dikkatini çekmektedir. İşlemlerin daha kolay ve güvenilir olabileceği CVX Coin hakkında en popüler ifadelerden biridir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Yorum

ConstitutionDAO (PEOPLE) yorum hakkında öne çıkan en önemli konunun güven, istikrar konularının öne çıktığı bilinmektedir. Yatırımcılar açısından bu yönde gelecek vaat eden coinler şeklinde yorumlandığı da öne çıkan bilgiler arasındadır.

Convex Finance (CVX) Geleceği

Convex Finance (CVX) geleceği açısından kripto para birimleri içinde değişken fiyat analizleri öne çıkar. Convex Finance Coin fiyatı bugün itibariyle 448,91TRY olup işlem hacmi ise 839.019.683,16TRY şeklinde bilinmektedir.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Geleceği

ConstitutionDAO (PEOPLE) geleceği açısından kripto para birimleri içinde değişken fiyat analizleri öne çıkar. ConstitutionDAO Coin fiyatı bugün itibariyle 1,84TRY olup işlem hacmi ise 3.392.971.419,33TRY şeklinde bilinmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.