Coinbase Listelenecek Coinler 2023

Coinbase Listelenecek Coinler 2023

Coinbase listelenecek coinler bakımından kripto para borsası olarak kullanılmakta olan coinbase borsası dünya çapında en büyük hacim bazlı coin çeşitlerini listelemesi ile tanımlanmaktadır

Coinbase listelenecek coinler bakımından kripto para borsası olarak kullanılmakta olan coinbase borsası dünya çapında en büyük hacim bazlı coin çeşitlerini listelemesi ile tanımlanmaktadır. Coinbase yeni liste içerisinde olan coinlerin belirleme kriterleri ile şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Yüksek hacimli olması
 • Coin projesinin gelecek vaat etmesi
 • Projeyi geliştiren ekibin inovasyona sahip olması ve etkin çalışmalarda bulunması

Yukarıda sıralanmış kriterler aktif şekilde alım-satım alanında kullanılan kripto para dünyasıyla ilişkilendirilmiştir. Coinbase borsasında listelenecek coin çeşitliğinde dikkat edilen durumlardan biri de talebi karşılayacak alıcının olmasıdır. Coinbase borsasında 22 kripto para öne çıkmaktadır. Belirgin bir şekilde öne çıkan coin çeşitleri yatırımcıların uzun vadeli yatırım olarak değerlendirebilmesini sağlamaktadır.

Ayrıca Coinbase borsasında yeni listelenecek coin çeşitlerinin önceden var olan çeşitlerinden farklı projelere sahip olması gerekmektedir. Bunun beraberinde kripto paranın arkasındaki ekibin alt yapısı da önemli yer tutmaktadır. Tecrübe, bilgi birikimi ve projeye olan inanç beraberinde işlevsellik yönü de aynı denli artış göstermektedir.

Coinbase Listelenecek Coinler 2023

Coinbase listelenecek coinler 2023 yılı yaklaşırken yeni listenin öne çıkmasıyla birlikte ilgi çekmeye başladı. Yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran coinlerin coinmarketcap sitesinde şu şekilde listelendiği görülmektedir.

 • VeChain (VET) Coin
 • Hedera (HBAR) Coin
 • THETA Coin
 • Helium (HNT) Coin
 • Arweave (AR) Coin
 • Horizen (ZEN) Coin
 • Siacoin (SC) Coin
 • DigiByte (DGB) Coin
 • Kava (KAVA) Coin
 • Ocean Protocol (OCEAN) Coin
 • Reserve Rights (RSR) Coin
 • Dent (DENT) Coin
 • COTI Coin
 • Aragon (ANT) Coin
 • Status (SNT) Coin
 • Ampleforth (AMPL) Coin
 • ECOMI (OMI) Coin
 • Render Token (RNDR) Coin
 • Verasity (VRA) Coin
 • Linear (LINA) Coin
 • Convergence (CONV) Coin
 • Amon (AMN) Coin

Yukarıda listelenmiş olan coin çeşitleri coinbase borsası için yeni yatırımcılara yönelik belirgin farklarıyla öne çıkan seçenekler şeklinde değerlendirilmektedir. Coinbase borsası ile ilgili açıklamalara göre coinbase borsası yaklaşık 50 milyar dolar değerinde işlem yapmakta olan ve 10 milyondan fazla müşteriye sahip olan borsa olarak biliniyor. Coinbase borsası icerisinde Bitcoin başta olmak üzere Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi çok farklı projelere sahip olan kripto para birimleri üzerinden işlemler yapılabilmektedir. Kısa ve uzun vadeli yatırımlarda coinbase borsası çok güvenli ve iyi bir seçenektir.

VeChain (VET) Coin

VeChain (VET) Coin blockhain tabanlı olan tedarik zinciri platformu şeklinde bilinmektedir. 2015 yılında başlamış olan çalışmalarının 2016 yılının Haziran ayında piyasaya sürülmesi üzerine VeChain Coin dağıtık yönetişim ve nesnelerin interneti (IoT) teknolojilerini yöneten sistem olarak biliniyor. Ayrıca tedarik zincirinde oluşan sorunları çözen ekosistemin oluşturulabilmesi amaçlı çalıştığı bilinmektedir. Coinbase pro yeni listelenecek coinler arasında yer alan VET bugün itibariyle 1,26 TL ve 24 saatlik işlem hacmi ise 5.517.184,100TRY şeklinde bilinmektedir.

Hedera (HBAR) Coin

Hedera (HBAR) Coin internet dünyasının güven katmanı şeklinde öne çıkan HBAR Coin birey ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulama oluşturmasına izin verici halka açık bir ağdır. Bugün itibariyle fiyatı 3.98 TRY, 24 saatlik işlem hacmi 1.342.140.584 TRY olan HBAR Coin Coinbase para kazanma konusunda getirisi olabilecek coinler arasında yer alır.

THETA Coin

THETA Coin merkeziyetsiz bir sistemde çalışırken video ve veri dağıtımında yardımcı uygulama tokeni olarak bilinmektedir. Theta Coin blockhain üzerindeki ikinci token şeklinde bilinmektedir. THETA Coin bugün itibariyle fiyatı 66.21 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 3.001.885.424 TRY şeklinde bilinmektedir.

Helium (HNT) Coin

Helium (HNT) Coin Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları açısından merkezi olmayan blockhain tabanlı ağ şeklinde bilinmektedir. Coinmarkep sitesinde bugün itibariyle fiyatı 466,60 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 586.031.364 TRY şeklinde olan HNT Coin Coinbase duyurular sayfasında yer almaktadır.

Arweave (AR) Coin

Arweave (AR) Coin var olan tüm verilerin süresiz şekilde kolayca erişilmesini sağlamayı hedefleyen ve merkeziyetsiz veri depolama çözümü olarak bilinmektedir. AR Coin bugün itibariyle fiyatı 622,04 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 629.449.740 TRY şeklinde olan bu coin Coinbase haberleri içerisinde aranılan bir noktadadır.

Horizen (ZEN) Coin

Horizen (ZEN) Coin Zcash blockhain üzerinde oluşan çatallaşma sonucu ortaya çıkan ZEN Coin gizlilik odaklı bir kripto platformu şeklinde bilinmektedir. Bugün itibariyle fiyatı 993,67 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 936.260.978 TRY olan söz konusu coin Coinbase giriş işlemi sonrasında alınıp satılabilmektedir.

Siacoin (SC) Coin

Siacoin (SC) Coin merkezi olmayan bulut depolama platformu projesinin kripto para birimidir. Ayrıca blockhain teknolojisini kullanabilmesi ile veri depolama işlevini etkin karşılanabilir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bugün itibariyle fiyatı 0,243252 TRY olan 24 saatlik işlem hacmi 576.957.134 TRY bilinmektedir.

DigiByte (DGB) Coin

DigiByte (DGB) Coin Ethereumda’ki gaz mekanizmasına benzeyen yapısı ile para türünde ödeme yöntemi olarak kullanılan DGB Coin mevcut değeri saklama aracı olarak kullanılan kripto para birimi platformudur. DGB Coin bugün itibariyle fiyatı 0,527767 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 297.834.969 TRY olan DGB Coin Coinbase bekleme listesi içerisinde de yer almıştır.

Kava (KAVA) Coin

Kava (KAVA) Coin BTC, XRP, BNB, ATOM ve diğer kripto varlıkların kullanıcılar için teminatlı kredi ve sabit para sunabilen zincirler arası DeFi platformu şeklinde bilinmektedir. Yatırımcılar Stablecoini USDX karşılığında mevcut varlığını teminat altına alabilir. Bugün itibariyle KAVA Coin fiyatı 51.70 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 380.936.468 TRY şeklinde olan bu coin Coinbase exchange sayfasından almak istediğiniz para birimi ile alınabilmektedir.

Ocean Protocol (OCEAN) Coin

Ocean Protocol (OCEAN) Coin bireysel kullanıcı ve işletmelerin veri değerlerinin ortaya çıkmasında ERC-20 standardında veri tokeni kullanılarak para kazanabilmelerini de sağlayan blok zinciri tabanlı ekosistem şeklinde bilinmektedir. Bugün itibariyle fiyatı 12.63 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 595.321.789 TRY olan OCEAN Coin Coinbase para yatırma işleminin gerçekleşmesi ile alım satım sayfasından işleme tabi olabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.