cocos coin yorum - cocos coin  geleceği 2023 - 2027 - cocos coin  fiyat tahminleri

cocos coin yorum - cocos coin geleceği 2023 - 2027 - cocos coin fiyat tahminleri

Cocos coin yorum, cocos coin geleceği, cocos coin alınır mı, cocos coin fiyat tahminleri neler

Oyun severleri ve oyun teknolojisi ile yakından ilgilenen hemen hemen herkesi oldukça fazla yakından ilgilendiren COCOS BCX yani COCOS Coin ile kullanıcılar birçok kullanım alanında daha fazla olanağa sahip olmaktadır.

Cocos Coin nedir? Cocos Coin geleceği? Cocos Coin Binance borsasından satın alınabilir mi? vb. bu Coin hakkında en merak edilen bütün konu başlıklarına detaylıca değindik. İşte tüm ayrıntıları ile COCOS Coin!

COCOS Coin Nedir?

Cocos Coin nedir diye kısaca tanımlayacak olursak; oyun sektörüne yönelik çeşitli ürünleri tasarlayıp geliştiren ve oyuna ilgi duymakta olan kişilere yönelik birçok hizmet sunan Ethereum alt yapısı ile geliştirilmiş bir platformdur. Bu platform aslında özellikle oyun geliştiricileri için büyük kolaylık sağlayacak tüm kaynakları basit oyunlar içerisinde olacak şekilde bünyesinde topluca barındırmaktadır.

Platformda yer alan bütün oyunların içerisinde barındırdığı kaynaklar esasen blok zincir tabanlı olarak geliştirilecek oyunlara uyumlu olmaktadır. Sistem içerisinde bulunan bütün görseller ve komut dosyaları geliştirilecek blokchain oyunları içerisinde kullanılan kaynaklardır.

Cocos BCX platformu tüm bu kaynakları ve temel sistemi kullanıcıları için tamamen oluşturmuştur ve onlara bu kurulu sisteme erişim izni vermektedir. Diğer yandan bu platform yine oyun sever kullanıcılar içinde aynı şekilde blok zincir tabanlı oyun oynama keyfi sunarken diğer yandan da alım satım yaptıkları tokenlar ile de kripto piyasasında aktif olmalarına destek olmaktadır.

Cocos Coin Geleceği

Bu platform kullanıcılarına sunmuş olduğu oyunlar ile hem onların eğlenmesini hem de yepyeni daha fazla oyun geliştirmelerine yardımcı olurken diğer taraftan da aktif olarak kripto para piyasasında trade yaparak istedikleri gibi kazanç elde etmelerine imkan tanımaktadır.

Bu konuda oldukça eşsiz bir hizmet sunan platform sahip olduğu bu avantajlar ile kullanıcı sayısını kısa sürede oldukça fazla artırmış olup giderek büyümeye de devam etmektedir.

Sahip olduğu en büyük avantajlarından bir tanesi de bu Coin’ in projesi temeline dayanan NHAS-1808 adlı bir token protokol ve standardının olması görülmektedir. Bilindiği gibi kripto ve blokchain tabanlı olan projeler giderek artmakta ve kripto sistemlerine yapılan yatırım oranlarının miktarı giderek daha da büyümektedir.

Dijital oyunlarında oldukça fazla rağbet gördüğü günümüzde oyun sektörünün kripto sistemlerine yani blok zincir teknolojisine adım atmasına büyük ölçüde destek olan bu platform oldukça fazla beğeni almıştır.

Platformun çalışma mekanizmasının dayandığı protokole değinecek olursak Cocos Coin, Delegated Proof of Stake (Dpos)’ e uyumlu olarak çalışmaktadır. Platformun yerel Token’ ı ise Cocos Coin olmakta olup bu Coin aracılığı ile kullanıcılar platformda yer alan bütün kaynaklar ve ürünlerden faydalanabilmektedir.

Platform içi hizmet alımı için harcanan bu Token ile kullanıcılar kesilen bazı işlem maliyetlerini de yine bu Coin ile karşılamaktadır.

Cocos Coin geleceği hakkında kısaca yazacak olursak; birçok analist ve kripto para yatırımcısı bu Coin’ in özellikle yeni oyun teknolojisi ile yine son trend olan kripto sistemini bir arada buluşturduğundan dolayı hiç bitmeyecek bir yatırımcı kitlesine sahip olacağı düşünülmektedir.

Diğer taraftan da elbette kripto piyasasında dönemsel olarak ortaya çıkabilen fiyat dalgalanmalarına karşı yatırımcıların yine de dikkatli olmalarının da gerekli olduğunu belirtelim.

Cocos Coin Yorum

5 ocak 2023’ te Cocos Coin yorum: Coin’ in 24 saat içerisinde yaklaşık olarak %7 oranında değer kaybına uğradığı ve $0.50olduğu görülmektedir. Coin gün içerisinde en yüksek $0.5232’ a kadar çıktığı $0.4535 olarak ise en düşük değere indiği görülmektedir.

Coinmarketcap piyasa sıralamasında #718’ ci sırada bulunan Coin’ in toplam arzı 100,000,000 olup yaklaşık olarak %42’ si yani 42,015,868.00’ i dolaşımdadır. Coin’ in 24 saatlik trade edilen hacim miktarı ise yaklaşık olarak % 23 oranında kayba uğramış olup $1,605,626’ dır.

Cococs Coin Binance Satın Alma

Cocos Coin Binance, Gate.io, MXC.COM, Hoo ve CoinDCX borsalarında listelenmektedir. Coin’ i Binance borsası aracılığı ile de uygun pariteler üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun içinde öncelikle Binance borsasına uygun adımları takip ederek borsaya kayıt olmalı ve hesap onayınızı almalısınız.

Hesap onayınız tüm adımlar doğru şekilde tamamlandığında üç saat içerisinde alınmaktadır. Onay alma işleminin hemen ardından borsa hesabınıza günlük kullandığınız banka hesaplarınızdan itibari para yüklemesi yapmalısınız.

Borsa hesabınıza yani cüzdanınıza itibari para gönderimini gerçekleştirdikten sonra bu Coin’ i COCOS/BNB ya da COCOS/USDT pariteleri ile satın alabilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.