CKB Coin Geleceği 2023-2025, Nervos Coin Alınır Mı?

CKB Coin Geleceği 2023-2025, Nervos Coin Alınır Mı?

Protokol topluluğu olarak da tanımlanan CKB Coin geleceği hakkında en çok merak edilen birçok şeyi kaleme aldık.

Protokol topluluğu olarak da tanımlanan CKB Coin geleceği hakkında en çok merak edilen birçok şeyi kaleme aldık. Protokoller topluluğu olarak anılan ve o şekilde nitelendirilen Nervos Network platformu ile kullanıcılara birçok protokol ve sözleşmelerden faydalanma fırsatı aynı sunulmaktadır. Çokça avantajı olduğu düşünülen ve yatırımcılarında bir hayli ilgi duyduğu Coin geçtiğimiz Nisan ayında büyük bir pump yapmıştı.

İşlem hacmi oldukça artan bu Coin halen daha ilgi görmeye devam etmektedir. Peki, CKB Coin yorumları nasıl, CKB Coin geleceği var mı, Nervos Coin nedir gelin daha detaylı şekilde anlatalım.

Nervos Coin Nedir?

Nervos Coin nedir en kısa tanımı yapılacak olursa; Piyasalarda CKB Coin olarak bu Token Nervos Network platformunun yerel kripto para birimidir.

  • Nervos Network tamamen açık kaynaklı olarak geliştirilmiş olup halka hizmet amacı ile kurulmuştur. Platform açık kaynaklı olarak blok zincir üzerindeki protokolleri ve sözleşmeleri bir araya getirerek oluşturduğu ekosistemi kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.
  • 2 katmanlı olarak geliştirilen CKB Coin platformunda ilk katmanda blok zincir protokollerinin iş kanıtı olarak işletilmektedir. İkinci katmanda ise ölçeklendirme üzerine yoğunlaşılmıştır. Bu katmanda değerli varlıkların depolanması konusunda en kullanışlı, verimli ve ekonomik olacak şekilde depolama tasarımı yer almaktadır.
  • Bu sistemler sayesinde kullanıcılar varlıklarını daha ekonomik ücretler ile daha fazla varlığı depolayıp yönetebilecektir. Bunun yanında bu platformda oluşturulan ekosistem ile kullanıcılara bütün blok zincir protokollerini uygun sistem içerisinde bir araya toplamıştır.
  • Platform ekosistemi içerisinde yer alan bütün hizmetleri kullanıcılar CKB Coin ile satın alabileceklerdir. Yani platformdan yararlanmak isteyen kullanıcılar burada yerel Coin’ i bulundurmaları bir nevi zaruri olmaktadır.
  • Platform, CKByte ile toplam ağ değerini almayı amaçlamaktadır. Bununla birlikte yine bu platform dApp sistemi ile sıcak cüzdan gibi imkanları da yatırımcılarına sunmaktadır.
  • Platform ile kullanıcılar dApp’ lerini istedikleri şekilde platforma taşıyıp kullanabilmektedir. Platforma taşınan dApp’ ler ile kullanıcılar istedikleri bütün blok zincir ekosistemine erişim imkanı yakalayabilmektedir.

Nervos Network Hangi Fikir Birliği Algoritmasını Kullanıyor?

  • ASIC destekli olarak geliştirilen platform Proof of Work protokolüne dayanan bir BTC konsensüsü ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu da platformun merkeziyetsiz olmasının yanında ademi merkezi olarak yönetilmesini ve güvenilirliğinin biraz daha artmasına yardımcı olmaktadır.
  • Huobi, BSN (Blockchain Based Service Network) gibi bilinen kripto para yatırım platformları ile çalışmakta olan Nervos Network kendisine oldukça güvenmektedir. Bununla birlikte bu projeyi global anlamda geleceğin en çok kullanılan ve verim alınan platformlarından olmasını hedeflemektedir.

CKB Coin Geleceği 2023

  • CKB Coin geleceği hakkında yatırımcılar kararsız durumda kalmış durumda diyebiliriz. Coin geçtiğimiz Nisan ayının başında büyük bir değer artışı yaşayıp $0.004’ ü yakalayan Coin, aynı gün içerisinde bu değerin üstüne iğne atmıştır. Sonrasında Nisan ayının sonlarına doğru düşüşe geçen Token değer kaybederek $0.002’ a kadar inmiştir. Bu büyük düşüşün ardından toparlanan Coin Mayıs ayı içerisinden $0.003’ ı görse de ne yazık ki sonrasında yeniden düşüşleri devam etmiştir.
  • Coin’ de yaşanan bu fiyat dalgalanması için kripto piyasalarında genel olarak yaşanmakta olan düşüş trendinin de etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Son düşüş trendi ile hemen hemen bütün Coin ve altcoinlerden büyük kayıplar yaşanmıştır. Buna rağmen artan ve oldukça fazla olan işlem hacmi ile CKB Coin geleceği hakkında olumlu düşünülebilir. Yine de özellikle ayı sezonunun konuşulduğu bu dönemlerde her zaman daha dikkatli olmakta fayda olacağının altını çizelim.

Nervos Network Yorum (CKB Coin Yorumları)

Güncel olarak Nervos Network yorum şeklinde kısaca değinecek olursak; Coin 03.11.2022tarihinde Saat 03.07’ de $0.0031046’ dan işlem görürken Token’ ın gün içerisinde yaklaşık % 6 oranında bir azalma yaşadığı görülmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.