Cindicator Coin Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Cindicator Coin Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Cindicator Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

Cindicator coin, yapay zekâ kullanılarak geliştirilmiş olan tahminlere dayalı değerli ticaret sinyallerini ve karar destek göstergelerini üretmektedir. Cindicator’un amacı; piyasa analizlerini gerçekleştirmek maksadıyla insan zekâsını ile makine öğrenimini sentezlemektedir. Bununla birlikte yeni ekonomi piyasalarının belirsiz koşullarına karşılık etkili kararlar almak için teknolojik ve sosyal altyapıyı sağlamayı hedeflemektedir.

Günümüzde Cindicator platformu sadece piyasa eğilimlerini ve de tahminlerini gerçekleştirmek için kullanılmaktadır. Fakat bu proje, kurumsal ve ticari çözümler yapmak ve siyasi olay tahminlerini gerçekleştirmek için de teorik uygulamaları bünyesinde barındırmaktadır.

Cindicator Nasıl Çalışır?

Yatırım fonları ve yatırımcılar için Cindicator özel olarak tasarlanmıştır ve Cindicator’ın uzmanlığa sahip 50.000’den fazla finansal analisti bulunmaktadır. Platform sayesinde analistlere sorular sorulmakta ve alınan cevaplar makine öğrenimi aracılığıyla değerlendirilmektedir. Ayrıca yapay zekâ sayesinde Cindicator kullanıcıların birbirinden farklı işlem araçları vasıtasıyla yararlanabilecekleri piyasa analizleri formüle edilmektedir.

Cindicator’un ekosistemini üç katlı bir yapı olarak düşünmek mümkündür. Buna göre; para ve kripto para piyasalarının profesyonel analistleri ekosistemin temelindedir. Yapay zekâ da bu temelin üzerinde yer almaktadır ve sağlam bir ürün ortaya koymaktadır. Cindicator token sahipleri de bu ürünleri kullanmak suretiyle bu çalışmalardan faydalanmaktadır. Ayrıca bu analitik ürünler sadece Cindicator coin sahiplerine sunulmaktadır.

Cindicator Coin Nereden Satın Alınır?

İnsan analizini ve yapay zekâyı bir arada bünyesinde barındıran CDN pek çok borsada işlem görmektedir. Önemli olarak görülen coinler arasında bulunan CDN, en fazla tercih edilen Binance başta olmak üzere; IDEX, HitBTC, CoinDCX, GOPAX ve Bitfinex’te işlem görmektedir. Dolayısı ile Cindicator coin satın alımları, bu borsalarda gerçekleştirilebilmektedir.

Cindicator platformunda işlem yapılabilmesi ve platformun avantajlarından yararlanılabilmesi için kişilerin CDN coin sahibi olması gerekmektedir. Çünkü platformun ürünleri sadece ve sadece bu coinlere sahip olan kişiler için geçerlidir. Binance borsası, bu kripto paranın ticaretinin yapıldığı en aktif piyasada olarak bilinmektedir.

Cindicator Coin Fiyatı Ne Kadardır?

Bu yazının hazırlandığı sırada bir CDN coin fiyatı tam olarak 0,00959668 dolara denk gelmektedir. Piyasa değeri 18.516.973 olan bu kripto paranın piyasa değeri hakimiyeti ise %0,01 olarak karşımıza çıkmaktadır. Ticaret hacmi 32.842 dolar olan CDN coinin piyasa değeri sıralaması ise 279’dur.

Cindicator Coin Yorum

Kripto para piyasasının en yenilikçi projelerden bir tanesi olarak bilinen CDN Coin 2015 senesinde kullanıma sunulmuştur. 2015 yılından beridir varlığını koruyan bu kripto para hizmetini sunmaya devam etmektedir. Bu yazının hazırlandığı günde CDN coin 24 saatte %2.7 artış göstermiştir. Ayrıca hali hazırda 1,9 milyar coin dolaşım arzına sahiptir ve maksimum olarak 2 milyar coin arzı bulunmaktadır.

CDN platformu, Hibrit Zekâ kullanımı gerçekleştirdiği için araştırmacılar ve kullanıcılar tarafından pozitif olarak değerlendirilmektedir. Dolayısı ile ilerleyen yıllarda da Cindicator kazandıracağı düşüncesi piyasaya hâkim olmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.