Chainlink Coin Geleceği 2023-2027, LINK Coin Yorumları

Chainlink Coin Geleceği 2023-2027, LINK Coin Yorumları

LINK coin yorum ve geleceği, kripto para yatırımcılarının portföylerini gözden geçirmede önem arz ediyor.

LINK coin yorum ve geleceği, kripto para yatırımcılarının portföylerini gözden geçirmede önem arz ediyor. Gelecek vaat eden bir birim olan LINK, 2021 performansıyla adından sıkça söz ettirdi. Kripto paranın arkasında teknoloji ve piyasadaki yerine ilişkin, birçok uzman analist fiyat tahminlerini ve LINK için görüşlerini aktardı. Uzmanlara göre hazırlanan bu yazıda; ChainLink yorum, LINK fiyat tahminleri ve LINK geleceği için öngörüleri paylaştık. İşte, başarılı kripto için yapılan tahminler…

Chainlink Nedir?

Chainlink akıllı sözleşmelere (Visa, Mastercard vs) bilgi aktarımını sağlayan yerelleştirilmiş bir ağdır. İlk olarak 2017 yılında Sergey Nazarov ve Steve Ellis kişileri tarafından kurulmuş olan Chainlink, akıllı sözleşmeler aracılıyla block zincir dışında da bilgi sağlama problemlerini çözmeyi amaç edinmiştir.

Akıllı kontratlar(sözleşmeler), belirli bir paramenterlerin uç uça karşılanmasıyla otomatikleşen bir ağ üzerine tasarlanmıştır. Bu parametreler block zincir dışında olduğu için, gerekli enformasyonu sağlaması için bilgi kaynaklarına (oracles) güvenilirdir.

Chainlink Nasıl Çalışır?

2015 yılında ortaya çıkan Chainlink öncelikli amacı uzman ağların block zincir dışındaki veriler alarak akıllı sözleşmeler aracılığıyla block zincire aktarmasıdır. Veri aktarım için işlemi Chainlink ağına dahil olan node’ler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bir yatırımcı ya da kurumsal bir şirket, block zincirde bulunmayan herhangi bir verinin blok zincire aktarılabilmesi için bir akıllı sözleşme aracılığıyla dahil olma isteğini Chainlink ağına iletmektedir. Akıllı sözleşmede en uygun fiyatı veren block zincirin aktarılmasını sağlar.

Chainlink Yorum

Chainlink gelecek adına umut verici bir yazılımdır. Onlarca kripto para ağlarının köprüsü olma durumu chanlink'in önemini ortaya çıkarmaktadır. Coinmarketcap değerlerine baktığımızda son 24 saatte yüzde 1.89 oranında artan chanlink 3.80 dolar değerindendir. Ünlü kripto para yatırımcılarında önem verdiği ve gelecek adına daha da yükseleceğini belirtmektedir. chainlink investing üzerinden de fiyat analizlerine detaylı olarak bakabilirsiniz.

Chainlink Değeri ve Piyasa Ölçümleri

Chainlink coinmarketcap verilerini esas aldığımızda 3.80 dolar değere sahiptir. Son 24 saatteki işlem hacmi 433.389.508 dolardır. Piyasadaki toplam arzı ise 1.000.000.000 LINK ile sınırlandırılmıştır. Dolaşımda aktif olarak işlem gören toplam 350.000.000 LINK bulunmaktadır. Tüm zamanların en yüksek fiyatına 4 mart 2020 tarihinde ulaşılmıştır ve bu seviye 4.95 dolardır. İlk çıktığı anda alınsaydı yaklaşık yüzde 2.325,8 kar elde edecektiniz.

Chainlink Nasıl Satın Alınır?

Baştan sona çok değerli Blockchain projelerinden biri olan Chainlik’e yatırım yapmak isterseniz, kripto para birimi olan LINK satın almak için Yerel ve yabancı bir çok kripto para borsası bulunmaktadır. Başta Vebitcoin olmak üzere paribu ve bitlo gibi yerel borsalardan satın alıp yatırım yapabilirsiniz.

Chainlink Madenciliği Var Mı?

Chainlink madenciliği nasıl yapılır sorusu yatırımcılar tarafından çok merak edilen bir konudur. Maalesef ki Chainlink madencilik yapılan bir coin değildir. Tüm coinler Chainlink şirketi tarafından üretilip piyasaya sunulmaktadır. ChainLink Nasıl Alınır? Pek çok kripto para borsasında işlem gören ChanLink yine bu borsalara yapılacak olan para havalesi ile satın alınabilir. Bu kripto para sınırlı sayıda yerli borsada işlem görmekte. Bu yüzden direkt olarak Türk bankalarından yerli kripto borsalarına havale yapılarak satın alınabilir. Yabancı bankalarda hesabı bulunanlar direkt olarak isterlerse yabancı kripto para borsalarına havale yaparak da bu kripto parayı alabilirler.

ChainLink (LINK) Yatırıma Değer mi?

Popüler analiz sistemlerinden olan WalletInvestor sistemi, birçok kripto para hakkında öngörülerini aktaran bir sistemdir. Bu sisteme göre, LINK fiyatı geçtiğimiz verilere göre hep istikrarlı şekilde yoluna devam etmiştir. 2021 yılında tap seviyelere ulaşan LINK için, “gelecek vaat eden bir coin” şeklinde yorumlar yapılıyor. WalletInvestor’a göre; LINK yatırıma değer bir kripto varlık ve gelecekte çok daha iyi yerlere gelebilir. Kripto sıralamasında 12. Sırada yer alan kriptonun, ilk 10 birim arasında girmesi, kesin gözle bakılan bir tahmindir.

LINK Yükselecek mi?

LINK coin geleceği her açıdan merak edilen bir konudur. Peki, LINK yükselecek mi? LINK coin şu sıralar muazzam artışlarını sürdürüyor. Bitcoin’e de bağlı olarak 2021 yılı sonuna kadar 40$’a ulaşması bekleniyor. 2023 yılına girerken, çok daha yüksek seviyelerde olacağını söyleyebiliriz.

LINK/TRY Yorum 2023

LINK/TRY paritesi için coin’in güncel verilerini inceledik. Peki, Link coin kaç TL? LINK şu anda 244 TL dolaylarındadır. Son 24 saatte %3 oranında düşüş yaşamıştır. LINK/TRY paritesinde 4 saatlik mum grafiğinde, bariz bir yükseliş trendini sürdürmekte. Bu sebeple fiyatın yükseliş trendi ve üstünde kalması, LINK için uzun vadede biraz daha yükseleceğini işaret edebilir. Ancak trend çizgisi altında sağlam bir mum kapanışı, birim fiyatını destek seviyelerine kadar aşağı çekebilir. Bu seviyeler 207 TL bandına kadar olan alanı kapsayacaktır.

LINK Coin Fiyat Tahminleri

LINK coin yükselecek mi ve LINK fiyat tahminleri, son dönemde oldukça merak ediliyor. LINK için uzmanlar yıllara göre fiyat tahminlerini aktarmaktalar. Birçok uzman, farklı görüşte olsa da, LINK için birçoğu olumlu tahminlerde bulunuyor. İşte analistlerin ChainLink coin fiyat tahminleri…

Chainlink Coin Grafik

Aşağıdaki grafikte chainlink coin grafik bilgileri yer almaktadır. [mcrypto id="14568"]

LINK Coin Geleceği 2023

LINK geleceği 2023 yılında tap seviyelere ulaştı. Nitekim birim fiyatı bu yıl içerisinde ATH değerinin 2 katına çıkarak muazzam kârlar getirdi. Şu anda bir düzeltme aşamasında olan LINK, uzmanlara göre Bitcoin’den daha bir performansa sahip. Yükseliş zamanlarında da bunu kanıtlıyor. Özellikle boğa rallisinin LINK de oldukça güçlü görüldüğünden söz ediliyor. Öte yandan, kriptolardan portföyü bulunan bir yatırımcının, en az bir adet LINK sahiib olması, gelecek için mutlaka öneriliyor. Piyasanın riskini göze alacak bireyler, bu tavsiyelere dikkatle uyabilir. Analiz sistemlerine göre birim fiyatı 2023 yılı sonuna kadar 10 doları aşmış olacağı düşünülüyor.

LINK Coin Geleceği 2024

LINK coin 2024 fiyat tahmini her açıdan merak ediliyor. Birim fiyatın yükseleceğini düşünen bireyler, LINK’i erkenden alıp, maksimum kâr elde etmeyi amaçlıyor. Birçok uzman, LINK’e dair görüşlerini olumlu şekilde aktarıyor. Analiz sistemi WalletInvestor ve CoinLiker sistemlerine göre, LINK 2024 yılında şu anki ATH seviyesi olan 52 doları 2’ye katlayabilir. Bu durumda 2024 yılı sonunda 105 doları aştığını görebiliriz.

LINK Coin Geleceği 2025

LINK coin 2025 fiyat tahmini yapan analistler, LINK için önemli noktalara değiniyor. Birim fiyatın yükseleceğini birçok uzman bugünden öngörmekte. Analiz sistemi WalletInvestor ve CoinLiker sistemlerine göre, LINK 2025 yılı genelinde 120$ bandında olacak. Yıl sonunda bu rakamın 140$’a ulaşması bekleniyor. Birçok uzman olumlu tahminlerini aktarsa da, yatırımcılar kendi risk yönetimlerini yaparak yatırım faaliyetlerinde bulunmalıdır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.