CELO Coin Geleceği 2022-2025, CELO Coin Yorumları

CELO Coin Geleceği 2022-2025, CELO Coin Yorumları

CELO coin geleceği özellikle 2021 yılında sıklıkla araştırılmıştır. Çünkü söz konusu kripto para, 2020 senesine göre bu yılda oldukça iyi seyirler kaydetmiş ve yatırımcılarını güldürmüştür. Şu anda 5.83 dolardan fiyatlanan kripto paranın son 24 saatteki değişim oranı %0.24’tür. ATH değerini 30 Ağustos 2021 tarihinde gören kripto paranın geleceği bu anlamda sıklıkla araştırılıyor. Uzmanlardan derlediğimiz CELO coin fiyat tahmini ve öngörülerini sizler için bir araya getirdik. İşte merak edilen tüm detaylar…

CELO Coin Nedir?

Celo coin nedir sorusuna yanıt vermeden önce oluşturulan bu sistem hakkında detaylı bilgi vermek gerekecektir. Güçlü bir ekosistem yaratmak düşüncesi ile bu sistemi oluşturulan CELO kurumlar, geliştiriciler ve onaylayıcıların tamamının beklentisini karşılamayı hedefliyor. Bu toplulukların CELO sistemine dahil olması halinde, beraber büyüme ve gelişme mümkün olabileceği gibi açık bir finansal sistem aktif olarak kullanılabilecek.

CELO Coin, ABD merkezli olan bir şirket tarafından oluşturulmuş, ödeme odaklı oluşu ile özellikle son yıllarda oldukça konuşulan kripto para birimlerinden bir tanesidir. CELO geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada, projenin yalnızca mobil cihazlar ile kullanımda dahi finansal araçların tamamının kullanılabilmesi için tasarlandığı ve genişletildiğini dile getirmiştir. Merkeziyetsiz oluşu ile öne çıkan CELO sistemi programlanabilir ve özelleştirilebilir olma özelliği ile de kripto yatırımcılarının ilgisini çekiyor.

CELO sistemi üzerinden 4 sistemli işlem yapabilmek mümkün olacak. CELO Coin ise oluşturulmuş olan bu sistemin ve bu toplulukta yer alan yatırımcıların para birimidir. Henüz Ağustos ayında oluşturulan ve coin listesinde yer almaya başlayan bu para biriminin, bu topluluk eksenin büyümesi ile birlikte değer göreceği düşünülüyor.

CELO tokeni, insanların artık yerel para birimleri yerine güvenilir dijital para birimlerine ulaşabilmesi için özel olarak oluşturulmuştur. Libra’nın rakibi olarak bilinen bu para birimi, Koronavirüs döneminde de sıklıkla kullanılmıştır. Özellikle bu dönemde yerel para birimlerini kullanamayan yatırımcılar, dijital para birimlerine yönelmiştir.

Pek çok işlemi bünyesinde barındıran ve düşük komisyon özelliği bulunan CELO, bu dönemde büyük değer kazanmıştır. Yeni kripto para birimlerinden biri olan CELO coin çok kısa süre sonra oluşturulan mobil uygulama üzerinden de kullanılabilecek. Bunun yanı sıra CELO tokeninin kullanılabilmesi için özel olarak banka kartları da oluşturulmuştur. Ayrıca bu sistemin bazı uygulamalarını aktif olarak kullanan yatırımcılara kredi desteği de verilebilecek.

CELO Coin Grafik

[mcrypto id="27039"]

1 CELO kaç TL?

1 CELO fiyatı [mcrypto coin="CELO" currency="TRY"] TL‘dir. Ek olarak 1 CELO [mcrypto coin="CELO"] dolardır

CELO Coin hangi borsalarda var?

Celo coin popüler bir çok borsada bulunmaktadır. Celo coin'in listelendiği borsalar şunlardır; Binance, Coinbase, Bittrex, Kucoin, Gate.io, Okex, Okcoin, Bitmart, Pionex, Upbit olmak üzere 35 borsada listelenmektedir.

Celo Coin Yorum

Kripto para piyasasının en güçlü altcoinlerinden biridir.  Celo coin toplam 35 kripto para borsasında işlem görmektedir.  Celo coin toplam arzı 1,000,000,000 adettir. Ancak, yaklaşık yüzde 27'si olan 265,980,036.00 CELO dolaşımda yer almaktadır. Toplam arzının yüksek olmasına rağmen 35 borsada işlem görmesi değerini arttırmaktadır. Bir çok analist Celo'nun 10 dolara kadar yükselebileceğini belirtmektedir.

CELO Coin Nasıl Alınır?

Bu topluluğun bir üyesi olmak isteyen yatırımcılar ise Celo coin nasıl alınır sorusuna cevap arıyor. CELO coin almak isteyen yatırımcılar, dünyanın en büyük borsalarından biri niteliğinde olan Bittrex’i tercih edebileceklerdir. Daha sonrasında ise;

  • Bittrex üzerinden altcoin alabilmek için müşteri doğrulaması yapılması gereklidir. Bunun için ise öncelikle bu borsa üzerinden bir hesap ve bir cüzdan sahibi olunmalıdır.
  • Bu süreçle uğraşamayan yatırımcılar ise direkt olarak var olan kripto parasının aktarımını yapabilecek ve CELO coin alabileceklerdir.
  • Bittrex üzerinden CELO almak isteyen yatırımcılara CELO/USD, CELO,/BTC, CELO/ETH, CELO/USDT 4 farklı çift sunulmuştur. İşlem çifti seçiminden sonrasında Buy CELO yapılmalıdır.
  • Ekrana gelen alana alınmak istenen coin miktarı amount bölümüne, alınmak istenen fiyat bilgisi ise price bölümüne girilmelidir. Tüm bu işlemlerin tamamlanması sonrasında, CELO coin satın alım işlemi tamamlanacaktır.

CELO Coin Geleceği 2021

CELO coin geleceği 2021 yılında çokça araştırılıyor. 2021 yılına 1.58 dolar seviyesinden başlayan CELO coin Ağustos 2021’de 10.66$ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır. 27 Eylül itibariyle ise 6.36 dolardan işlem görmektedir. CELO coin geleceği ile ilgili büyük analist şirketlerinin tahminlerine göz atmakta fayda var.

Digitalcoin şirketi 2021 yılının son çeyreğinde yükselişin olacağını aktarırken, yılsonu fiyat tahminleri 9.25 dolardır. Walletinvestor şirketi de yükseliş olabileceğini düşünüyor. Yükseliş boyutunun küçük olduğunu düşünen analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 6.63 dolardır.

CELO Coin Geleceği 2022

CELO coin geleceği 2022 yorumları genellikle yükseliş sinyalini veriyor. Gov Capital şirketi Celo coinin 2022 yılına 7.17 dolardan giriş yapabileceğini düşünüyor. Haziran ayına kadar coinin 10$’ı geçebileceğini düşünen analistler, yükseliş eğiliminin yılın 2. yarısı sertleşebileceğini düşünüyorlar.

Yılsonu fiyat tahminleri ise 19.24 dolardır. Coinquora şirketi yıla 6.98 dolardan gireceğini düşünüyor. Yılın ilk yarısında 15 dolara ulaşabileceğini aktaran analistler coinin yıl içinde 20 doların üzerine de çıkabileceğini tahmin ediyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 18.65 dolardır.

CELO Coin Geleceği 2023

Cryptocurrency şirketinin CELO coin geleceği 2023 ile ilgili tahminleri biraz ılımlı. Yıla 25.40 dolar’dan başlayacağını düşünen analistler yılın ilk yarısında coinin 23.60 dolara gerileyebileceğini düşünüyorlar. Yılın 2. yarısında ise çok hareket beklemeyen analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 23.44 dolardır.

Coinarbitrage şirketi coinin yıla 11.34 dolardan başlayacağını düşünüyorlar. Yılın ilk yarısında 15 doların aşılabileceğini aktaran analistler, Ağustos ayına doğru küçük bir geri çekilme olabileceğini aktardılar. Yılsonuna kadar yükselişin tekrar başlayabileceğini düşünen şirketin, yılsonu fiyat tahminleri 18.36 dolardır.

CELO Coin Geleceği 2024

CELO coin geleceği 2024 yılında iyi çıkış yapabilir. Priceprediction platformunun ünlü analistleri 2024 yılı için olumlu düşünüyorlar. Coinin yıla 20.80$ seviyesinden başlayabileceğini aktaran analistler yılın ilk yarısında büyük hareketler beklemiyor. Sitenin analistlerinin Haziran ayı tahminleri 21.39 dolar iken yılsonuna doğru yükseliş eğiliminin biraz artacağını düşünüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 24.81 dolardır.

CELO Coin Geleceği 2025

CELO coin geleceği 2025 yorumları ortalama 15 doları işaret ediyor. Digitalcoin şirketi Celo coinin yıla 14.96 dolardan giriş yapabileceğini düşünüyor. Yılın ortasına kadar 18 doların aşılmasını bekleyen analistler yükselişin yılın 2. yarısı hafifleyebileceğini ön görüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 19.75 dolardır. Walletinvestor şirketinin CELO coin geleceği ile ilgili tahminleri Digitalcoin’in tahminlerine benzer şekilde. Yıla 12.58 dolardan giriş yapabileceğini düşünen analistlerin Haziran ayı fiyat tahminleri ise 13.56 dolardır. Yılın ikinci yarısında dalgalanmalar olabileceğini aktaran analistlerin yılsonu fiyat tahminleri ise 14.55 dolardır.

CELO Coin 10 Dolar Olur mu?

CELO şu anda 5.84 dolardan işlem görmektedir. Kripto paranın 10 dolara ulaşması, uzmanlara göre 2 yıl içerisinde gerçekleşebilir. Ancak Bitcoin seyri ve söz konusu kripto paranın genel proje durumu, birim seyrini etkileyen önemli faktörlerdir.

Ayrıca proje geliştiricilerinin aktifliği de yine birim fiyatını olumlu yönde etkileyecektir. Bu sebeple CELO için yakın takipte kalmak her dönem için geçerli olacaktır. CELO coin yorum için uzmanlar genellikle uzun vadeli alım için uygun olduğunu söylemektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.