Cate Coin Nedir, Cate Coin Nasıl Alınır, Cate Coin Hangi Borsada?

Cate Coin Nedir, Cate Coin Nasıl Alınır, Cate Coin Hangi Borsada?

 

CATE Coin nedir? CATE Coin, internet geyiği olarak adlandırılan MEM evrenine başka bir perspektif sunmak adına oluşturulan bir Token türüdür. CATE Token, Binance Smart Chain blok zincirinde oluşmaktadır.

CATE Coin Nedir

Sistemde yüz bin CATE Token’i bulunan kullanıcılar kendi memlerini yapabilme hakkına sahiptir. On bin CATE Token’i olan kullanıcılar ise yorum gönderip beğeni yapma hakkına sahiptir. CATE Coin ya da diğer ismiyle CATE Token, yapılan her işlemin ardından işlemin bedelinden yüzde bir oranında bir yakım işlemi almaktadır. Ayrıyeten mevcut yatırımcılarına da yine satım ve alım gibi yapılan her işlemin ardından yüzde bir oranında ödül dağıtmaktadır.

CATE Coin’in adında coin bulunsa dahi CATE aslında bir Coin, kripto para birimi değildir. Aslında bir Token’dir.  CATE Coin başlı başına bir platformdur.

Toplam Catecoin (CATE) arzı 100.000.000.000.000 (100 trilyon). Toplam arz, ekosistem veya içerik çiftliği için %35'i, likidite havuzu için %30'u, kripto para borsası için %15'i, reklam ve pazarlama giderleri için%10'u ve kurucu ekibin ve geliştiriciler için %10'u olacak şekilde tahsis edilmekteir.

CATE Token olarak da bilinen CATE Coin, her işlemden sonra işlem fiyatının %1'i oranında yakma işlemi gerçekleştirir. Ayrıca her işlemden sonra (alış satım gibi) mevcut yatırımcılara %1 ödül dağıtır.

CateCoin (CATE), DeFi mantığını özel olarak bir meme platformuna entegre eder. Bir topluluk belirteç birimi haline geliyor. Güzel bir mantıkla inşa edilmiştir.

Cate Coin Kaç TL

1 Cate coin [mcrypto coin="CATE" currency="TRY"] TL‘dir. Ek olarak 1 Cate coin [mcrypto coin="CATE"] dolardır.

Cate Coin Grafik

[mcrypto id="28703"]

CATE Coin Hangi Borsalarda Var

CATE Coin hangi borsalarda var, Cate coin Pankeswap v2 borsasında bulunmaktadır.

CATE Coin Nasıl Alınır?

CATE Coin nasıl alınır? CATE Coin bir Token birimidir. CATE Token satın alabilmenin şu anlık tek bir yolu vardır o da PancakeSwap DEX platformu aracılığıyla yapılmaktadır. Çünkü yeni CateCoin henüz kripto para borsalarında yer almamıştır.

CateCoin veya CATE Token'ın erken yatırımcısı olmak isteyenler, önümüzdeki birkaç gün içinde kripto para borsasına tahsis edilen arz için kripto para borsasında bir yere sahip olabilirler ve TrustWallet'larını PancakeSwap'tan işlemleri merkezileştirmek için kullanabilirler.

CATE Coin Yorum

CATE Coin yorum uzman analist ve kişiler tarafından yapılmaktadır. Bilindiği üzere geçmiş günlerde yeni bir haber yayınlandı. Bu haber doğrultusunda ise CATE Coin’in parça fiyatlarının ilerleyen zamanlarda ve günlerde yükselmesi beklenmektedir. Fakat kripto para dünyası için her geçen saniye bir hayli önem arz ermektedir. Bu noktada CATE Coin 740 kat daha kapsamlı bir ön satış anlaşması yapmış olmasıyla birlikte piyasadaki yatırımcıların dikkatini de bir hayli çekmiştir.

 

CATE Coin Geleceği

CATE Coin geleceği kapsamında birçok uzman analist tarafından yorumlanmaktadır. Price Prediction ekibine göre CATE Coin 2022 yılında en az 0.00001029 dolar seviyelerinde olacaktır.  Coinarbitragebot ekibine göre CATE Coin 2022 yılında ortalama olarak 0.00000587 dolardan işlem görecektir.

Coinarbitragebot ekibine göre CATE Coin 2023 yılında ortalama olarak 0.000012 dolar seviyesine yükselecektir.  Price Prediction ekibi göre CATE Coin’in 2023 yılında en az 0.00001506 dolar olması beklenirken en fazla ise 0.00001809 dolar olması beklenmektedir.

Price Prediction ekibine göre CATE Coin 2024 yılında en az 0.00002216 dolardan en fazla ise 0.00002619 dolardan işlem görmesi mümkündür.

Coinarbitragebot ekibi CATE Coin’in 2025 yılında ortalama olarak 0.000031 dolardan işleme tabi tutulmasını beklemektedir. Price Prediction ekibi tarafından yapılan bir açıklamada CATE Coin 2025 yılında minimum 0.00003177 dolardan maksimum ise 0.00003850 dolardan işlem görecektir.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.