Cardano Finans Platformu Acredius ile Ortaklık Kurdu

Cardano Finans Platformu Acredius ile Ortaklık Kurdu

İsviçre merkezli fintech platformu Acredius, Cardano Vakfı ile stratejik bir ortaklık kurarak ADA token'ını iş süreçlerine dahil etti.

Dijital finans teknolojisi platformu Acredius, Cardano (ADA) ile başlattığı yeni işbirliğinin detaylarını paylaştı. Acredius, Cardano Vakfı ile bir ortaklık kurarak ADA token'ını işine entegre etti.

İsviçre merkezli finans teknolojisi şirketi Acredius'un Twitter üzerinden paylaştığı bir bildiriye göre, Cardano (ADA) blockchain'inin ilerlemesini denetleyen kar amacı gütmeyen kuruluşlardan biri olan Cardano Vakfı ile uzun vadeli stratejik bir işbirliği kurdu. Ortaklık resmi olarak hayata geçti ve Acredius'un tüm müşterileri, Cardano (ADA) token'ını kullanarak doğrudan İsviçre'deki küçük ve orta ölçekli işletmelere yatırım yapabilecekler. Bu, Cardano'nun (ADA) gerçek dünya kullanım stratejisi için büyük bir başarıdır.

Ayrıca, Cardano (ADA) kullanıcıları yakında Acredius'un "İkincil Pazar" modülüne erişim sağlayacak, bu da sahip oldukları varlıkları daha önce hiç olmadığı kadar likit hale getirecek. Acredius'un kurucu ortağı ve CEO'su Ghassen Benhadjsalah, işbirliğinin hizmetinin benimsenmesi ve görünürlüğü açısından önemini vurguluyor:

"Blockchain alanında lider olan Cardano ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz. Bu işbirliği, her iki tarafı da fayda sağlayacak ve piyasa borç verme erişimini kolaylaştıracak (...) Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri evrim geçiriyor. Piyasa borç verme sektöründe yeniliklerin ön saflarında olmayı hedefliyoruz."

AI tabanlı gerçek dünya projeleri Cardano'nun (ADA) genişlemesi için bir sonraki odak alanı olabilir. Oluşturucusu Charles Hoskinson, tıpta ChatGPT kullanma konseptini paylaştı.

Cardano (ADA) üzerinde KOBİ'ler için daha fazla tokenleştirme fırsatı

ADA'yı bir ödeme aracı olarak kabul etmeye başlamanın ve sahiplerine yeni bir işlevsellik sunmanın yanı sıra, Acredius da Cardano (ADA) blockchain'inin dApps ekosistemine katılmayı planlıyor. Ekibinin bir açıklamasına göre, ikinci en büyük proof-of-stake (PoS) blockchain olan Cardano (ADA) üzerinde akıllı kontratlar yayınlamayı planlıyor.

Acredius'un Cardano (ADA) üzerinde başlatılmasıyla hem perakende yatırımcılar hem de KOBİ'ler, fon toplama süreçlerini ilerletmek için kullanımı kolay tokenleştirme araçlarına maruz kalacaklar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.