Bu Coin Çok Özel: Dev Kripto Balinası İlk Kez Konuştu!

Bu Coin Çok Özel: Dev Kripto Balinası İlk Kez Konuştu!

Yüksek ölçekli kripto para yatırımcısı olan bir balina, popüler bir altcoin için iddialı açıklamalarda bulundu. Özellikle dev kripto para portföyü sahibi olan balinaların, gerek yatırımları gerekse analizleri, kripto para yatırımcılarının ilgiyle takip ettiği konulardır. Zira çoğunlukla bu tarz kişilerin piyasaya yön verdiğini de görmekteyiz. İşte o balinanın savunduğu kripto para projesi…

Balina: Bu Proje Değerlendirilmeli, Çok Özel Bir Altcoin

Popüler bir Cardano (ADA) coin balinası, Cardano birimi hakkında birtakım açıklamalarda bulundu. Açıklamaları Twitter hesabı üzerinden paylaşan dev yatırımcı, Cardano projesi için “özel” dedi. Twitter’da da adı ADA Whale olarak geçen bu alıcı, ADA için emin olamayan potansiyel yatırımcılar için etkileyici bir tweet ile açıklık getirdi.

ADA Coin balinası, Cardano topluluğunun uzun vadeli beklentileri konusunda neden bu kadar heyecanlı olduğunu, diğer yatırımcılar ile paylaştı:

“Dışarıda nakit üzerinde oturup biraz ilgiyle $ADA izleyen kripto fonları olduğunu biliyorum Bazıları kripto kabilesine bağlılığın bir parçası olarak bundan kaçınacaktır. Diğerleri ne olduğunu biliyor ve iyi bir giriş bekliyor Aradaki gruba emin olmayan birkaç kelime söylemek istiyorum”

  • Cardano balinası gönderisinin altında şu sözlerle Cardano’ya yönelik temel rakamları paylaştı:

“Sahneyi ayarlamak için Cardano istatistikleri:

> TVL 1M +%69, 7d +%21

> İşlemler 4x Yıllık (150k)

>NFT hacmi ~1 milyon$/gün

> Blok ürün havuzları: 1.200

> Proje yapımı: 517

> Reddit aboneleri 694k (%55 Eth, %350 Σ Sol+Avax+Terra)

> Kendi kendini finanse eden son tur, oylar / finanse edilen projeler: 257,000 / 269”

  • Balina ayrıca Cardano’nun geliştirici ekibine ilişkin bilgileri de paylaştı:

“Cardano neden “pazarlamakta yavaştı”? değildi Diğerleri BFT'dir (Tendermint vb.), Cardano'da yeni bir Nakamoto konsensüsü L1 PoS, kriptograflar ve akademisyenler tarafından sıfırdan kodlanmıştır. Anlamanız gereken güvenlik, ademi merkeziyetçilik ve ölçeklenebilirlik etkileri vardır.”

Cardano HardFork’una Dikkat Çeken Balina, Beklentilerini Paylaştı

ADA coin’in hard fork’una dikkat çekti:

“Çalışmalarda birçok ölçeklendirme çözümü var örneğin: Kod yürütmeli izomorfik durum kanalları (Hydra), BFT yan zincirleri, L1’in güvenlik garantileri, zk toplamaları (Orbis) ve blok yayılımındaki iyileştirmeler. Görünüşe göre, bunların çoğunun “yakın vadede” hayata geçmesi bekleniyor. Haziran hard forkunun Cardano blockchaininin “büyük ölçüde” ölçeklenmesine yardımcı olması bekleniyor.”

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.