BSCPAD Nedir, Nasıl Kullanılır?

BSCPAD Nedir, Nasıl Kullanılır?

BSCPAD nedir, nasıl kullanılır? BASCPAD token dağıtma alanında güçlendirmeyi hedefleyen ve kripto para projelerinin likidite arttırma alanında Binance Smart Chain ağında bulunan ve merkezi olmayan IDO platformu şeklinde bilinmektedir. BSCPAD amacı genel bakımdan likite konusuna dayalı projelerin daha verimli ve dayanıklı hale gelmesini sağlamak şeklinde bilinir. Ethereum ağına köprü olan BSCPAD mevcutta yer alan bir blok zinciridir. Yatırımcı kişilerin mevcut birikimlerini ya da sermayelerini güvenli bir şekilde yatıracakları yeri oluşturmak adına mevcut projenin düşük işlem maliyeti sunduğu bilinmektedir. Ayrıca hızlı işlem onayı da sunmaktadır. BSCPAD tüm token sahiplerini kendi içinde barındırabilen ufak çaplı şifreleme yöntemi de bulunduran sisteme sahiptir. Ödüllendirme kapsamında farklı fikirlerinde bulunduğu bir sistem olup yatırımcılarına adil şekilde bu sistemden faydalanmalarını sağlamaktadır.

BSCPAD Coin Alımı

BSCPAD Coin alımı genel olarak alım-satım işlemi şeklinde öne çıkan bir konudur. Bu yüzden öncelikle nasıl alınacağına dair bilgi edinilmesi gerekir. BSCPAD Coin alımı yapmak istediğiniz zaman öncelikle kripto alım satım borsasında kaydınız olması gerekir kayıt oluşturma aşamalarında kimlik doğrulama vs. işlemlerin tamamlanması ardından hesabınıza mevcut bir yatırım yapmanız gereklidir. Genel bakımdan daha kapsamlı anlatmak üzere işlem sıralamaları şu şekilde ilerlemektedir.

  • BSCPAD Coin almak için üyelik işlemlerinin başlatılmasını sağlama
  • Açılan sayfada bilgilerinizin eksiksiz legal şekilde doldurulmasını sağlama
  • Telefonunuza gelen kod ile doğrulama yaparak hesabınıza giriş yapma
  • Kimlik doğrulamasından geçince Bitcoin alımında bulunarak Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılma

Yukarıda yer alan maddeler sadece BSCPAD Coin alma konusunda değil kripto para alımlarında da kullanılan bir sistemdir.

BSCPAD Stake Süresi

BSCPAD Stake süresi kripto para biriminin tüm operasyonlarının desteklenmesi amaçlı cüzdanda belli bir süreliğine kilit altına almak demektir. Bu sürede harcama yapmamak veya transfer etmemek amaçlı kullanılan sürece stake süresi denildiği bilinmektedir. kilitlemiş olduğunuz kripto paralarınızdan kilitli kaldığı süre zarfında ödül olarak kripto para kazanmanız da mümkün olur. Bunun beraberinde kripto paranızı kilitlemek amaçlı mobil veya bilgisayar cüzdanına ihtiyaç duyulmaktadır. Genel olarak kripto para dünyasında kullanılan stake süreci çok miktarda yapılan işlem gücünün boşa harcanıyor olmasını engellemek içindir. Ayrıca miktar sınırlama kapsamında arz talep dengesini de sağlamaktadır.

BSCPAD Nasıl alınır?

BSCPAD nasıl alınır konusuyla ilgili BSCPAD ticareti yapmanın birçok yöntemi olduğunu belirterek başlamak gerekir. Fakat bazı yöntemlerin fazla risk içermesi nedeniyle fazla önerilmemektedir. Genel bakımdan BSCPAD alımı yapabilmek için bulunduğu borsalarda kaydınız olması gerekir. Ayrıca Türk Lirası cinsinden BTC, ETH ya da USDT satın almanız gerekmektedir. Önerilen kripto borsalarında kaydınız oluşturulma ve kimlik doğrulama işlemi sonrasında BTC, ETH veya USDT satın alımı beraberinde var olanları bscpad/ETH bscpad/BTC ya da bscpad/USDT ile değişim yapmanız da mümkündür.

BSCPAD KYC Nasıl Yapılır?

BSCPAD KYC nasıl yapılır sorgulaması kripto dünyasına dahil olmak ve yatırım yapmak isteyenlerin karşısına çıkan önemli bir konudur. Çünkü KYC yapmak demek genel olarak know your customer yani müşterini tanı cümlesinin kısaltılmış halidir. Müşteri kimliğinin finansal kuru tarafından zorunlu şekilde doğrulanması gerektiğini bildiren ifadedir. Belirtilen KYC sürecinde kimlik tanımlaması yapılamazsa kripto para borsasındaki işlevlerin tümüne erişemeyebilirsiniz. Bu yüzden her kripto para borsası kullanıcısının bu işlemi tamamlama zorunluluğu vardır. Bunun beraberinde KYC sürecinin oldukça basit ve hızlı şekilde ilerlemeye sahip olduğu bilinir. Fakat KYCID onayı yaklaşık 1 gün sürmektedir. Bu yüzden KYC tanımlamasını erken vakitte yapmanız önerilir.

Öncelikle BSCPAD KYC yapmak için en az 1000 jetonunuz bulunması gereklidir. Başlamadan önce ehliyet ya da kimliğinizi yanınızda bulundurmalısınız. Bu belgelerden biriyle elinizde yüzünüz gözükecek şekilde selfie çekmeniz istenir. Ayrıca boş bir kâğıda BSCPAD doğum tarihi ve cüzdan adresinin son 4 karakteri yazılmalıdır. Selfi çekilirken hem kimlik hem kâğıt gözükecek şekilde çekmelisiniz. Hem öz çekim hem kâğıttaki bilgilerin çekilmesiyle her iki fotoğrafı hazır konuma getirince müşteri tanımı yapmanız dakikalar içinde mümkün olacaktır.

BSCPAD Trust Wallet

BSCPAD Trust Wallet cüzdan uygulamasını destekleyen bir kripto para platformu olarak bilinmektedir. bu sayede mobil kripto cüzdanı olarak bilinen Trust Wallet sisteminin android, IOS ve Google Play uygulamalarından indirilerek kayıt işlemi gerektirmeden kullanılabildiği bilinmektedir. Önemli durumlardan biri de Trust Wallet sadece BSCPAD platformuna özel değildir. Ethereum, POA Network ve Callisto gibi bilinen birçok blockhaini’de desteklediği bilinmektedir. Bu sayede birçok kullanıcının mobil cüzdandan faydalanması mümkün olmakta ve güvenli yatırım çekim yapılması sağlanmaktadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.