Bol Sıfırlı Coinler (Gate.io ucuz coinler)

Bol Sıfırlı Coinler (Gate.io ucuz coinler)

Bol sıfırlı coinler, birim fiyatı içerisinde çok sayıda sıfır olan coinleri ifade etmektedir. Bu türden coinlerin belli bir yatırımcı kitlesi tarafından yakından takip edilmesinin sebebi, düşük bütçe ile çok adette coine sahip olunmasıdır. Bu sayede yatırımcılar olası bir yükseliş hareketinde, ellerinde bulunan birim sayısı fazla olacağından yüksek miktarlarda karlılık sağlayabilirler. Kriptop para borsalarında çok sayıda sıfıra sahip olan fiyatlı coinler;

Bol Sıfırlı Coinler

 • VRA Coin
 • HNS Coin
 • QLC Coin
 • DEEPBRAİN Coin
 • MDT Coin
 • OCN Coin
 • TARA Coin
 • BLOCERY Coin (BL)
 • DDD Coin
 • RKITTY Coin
 • MOB Coin
 • VNT Coin
 • KSC Coin
 • VAULT Coin
 • YUKON Coin
 • BUSHUFI Coin

Verasity Coin (VRA)

Verasity Coin ( VRA ) Coin Marketcap’de yer alan verilere göre birim fiyatı an itibariyle 0,6551 TL olan altcoinlerden biridir. listenin 325. Sırasında yer alan bu coinin toplam işlem hacmi son bir günde %25.15’lik bir büyüme göstermiştir. Gate.io, Uniswap(V2) ve OKEx borsalarının yanı sıra çok sayıda borsada işlem görmektedir.

Handshake Coin (HNS)

Handshake Coin (HNS) TL bazında 5.49 gibi bir birim fiyata sahiptir. Fiyatı dolar olarak hesaplandığında bol sıfırlı altcoinler arsında yer almaktadır. Listenin 354. Sırasında yer alan bu coin Gate.io, Bittrex ve CoinEx gibi borsalarda işlem görmektedir.

QLC Chain (QLC)

QLC Chain (QLC), Binance, Gate.io ve CoinDCX borsalarında işlem gören ve birim fiyatı 0,6571 olan merkeziyetsiz para birimidir. Listenin 1108. Sırasında yer almaktadır.

Deepbrain Chain (DEEPBRAİN)

Deepbrain Chain (DEEPBRAİN) 0.1033 TL’lik bir birim fiyata sahiptir. bol sıfırlı coinlerden biri olan DEEPBRAİN  Coin, listede 840 sırada yer almaktadır ve Gate.io, Huobi Global  ve LBank borsalarından alınıp satılabilir.

Measurable Data Token (MDT)

Measurable Data Token (MDT) Coin Marketcap verilerine göre, 0.8769’luk bir birim fiyat ile listenin 668. Sırasında yer almaktadır. Son bir gün içinde %4.74’lük bir yükseliş yakalayan bu altcoin, Binance, Gate.io ve Uniswap (V2) borsaları ve daha pek çok farklı kripto para borsasında işlem görmektedir.

Odyssey Coin (OCN)

0.00748 TL’lik birim fiyata sahip olan Odyssey Coin (OCN), listelemede 1403. Sırada yer almaktadır. Son bir günde işlem hacmi %20’lik bir artış gösteren söz konusu altcoinler ilgili yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, Gate.io, Huobi Global ve Dcoin gibi borsalarda kişisel hesap açmalıdır.

Taraxa Coin (TARA)

Taraxa Coin (TARA) Coin Marketcap verilerine göre 0.2223 TL’lik bir birim fiyata sahiptir ve sahip olduğu verilerle listenin 875. Sırasında yer alır. söz konusu coin ile ilgili al sat işlemleri KuCoin, Gate.io ve CoinEx gibi borsalardan yapılabilmektedir.

Blocery Coin (BLY)

Blocery Coin (BLY) Coin listenin 1028. Sırasında yer alan ve son bir gün içerisinde işlem hacmi 32.81’lik bir yüzdede büyüyen bol sıfırlı altcoinlerden biridir. birim fiyatı 0.5201 TL olan BLY Coin Gate.io, Bithumb ve Poloniex gibi borsalarda alınıp satılabilmektedir.

Scry.info Coin (DDD)

Scry.info Coin (DDD) Coin Marketcap verilerine göre 0,06174 TL’dir listenin 1662. Sırasında yer almaktadır.

RivrKitty Coin (RKITTY)

RivrKitty Coin (RKITTY) 0.00003876 TL’lik birim fiyatı ile listenin 7930. Sırasında yer almaktadır son bir günde %12.52’lik bir yükselişe sahiptir.

Mob Inu Coin (MOB)

Mob Inu Coin (MOB) 0,000001648 TL’lik bir birim fiyata sahiptir. Listenin 7926. Sırasında yer alan bu alt coin sadece Uniswap (V2) kripto para borsasında alınıp satılmaktadır.

VNT Chain (VNT)

VNT Chain (VNT) 0.004116 TL’lik birim fiyatı olan bu altcoin, MEXC ve Bibox kripto para borsalarında işlem görmektedir. Listenin 1953. Sırasında yer almaktadır.

Kiba Stable Capital Coin KSC

Kiba Stable Capital Coin (KSC) 0.000003126 TL’lik bir birim fiyata sahiptir. 7937. Sırada yer alan bu coin Uniswap (V2) borsasında alınıp satılabilir.

Safe Vault Coin (VAULT)

0.00003004 TL’lik bir birim değeri olan Safe Vault Coin (VAULT) sıralamada 5845’tedir.

Yukon Coin

YUKON Coin Coin Marketcap verilerine göre 0.00002962 TL’lik bir birim fiyata sahiptir. Listede, 6523. Sıradadır.

Bishu Finance Coin (BUSHUFI )

Bishu Finance Coin (BUSHUFI ) birim fiyatı Coin Marketcap verilerine göre 0.000006331 TL’dir listenin 6584. Sırasında yer almaktadır. Uniswap (V2) borsası üzerinden işlem görmektedir.

Diğer önemli yazıları okumak için tıklayabilirsiniz;

Gate.io listelenecek coinler

Paribu’ya yeni girecek coinler

Litentry coin geleceği

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.