Blockchain Space Guild Nasıl Alınır?

Blockchain Space Guild Nasıl Alınır?

Blockchain Space Guil almak için Uniswap V2 ya da PancakeSwap V2 gibi GUILD Coin’i listeleyen kripto para borsalarının herhangi birinden hesap açmanız gerekir

Blockchain Space Guil almak için Uniswap V2 ya da PancakeSwap V2 gibi GUILD Coin’i listeleyen kripto para borsalarının herhangi birinden hesap açmanız gerekir. Ardından hesabınıza para yatırmalı ve borsanın “takas yap” menüsüne giriş sağlamalısınız. İlgili alanda varlık listesinden GUILD Coin’in işlem çiftlerinden birini seçmeniz gerekir. Ardından güncel fiyatı görüntüleyebilir veya takas etmek isteğiniz kripto para tutarını girebilirsiniz.

Bu noktada, satın alım için ön izleme komutunu verip, ön izlemeyi görüntüleme işlemi ardından son onayla satın alım emrini tanımlayabilirsiniz. İçeriğimizin devamından GUILD Coin nedir, hangi borsada satışta, kaç dolar, geleceği hakkında yorumlar nasıl, hedef fiyatları ne kadar? sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

Blockchain Space Guild Nedir?

Blockchain Space Guild, Open Metaverse’deki Play to earn loncaları için altyapı ve veri sağlayıcı olarak görev alır. Endüstrinin liderleri konumunda olan Yield Guild Games, Alameda Research, Mechanism Capital, Arca, Kingswey Capital, Sfermion ve diğer NFT öncüleri tarafından desteklenir. Blockchain Space Guil, merkeziyetsiz finansal işlemler arasında köprü kurma, ERP ve otomasyon oluşturma, oyun oynama, ölçeklendirme işlemlerini mümkün kılar. GUILD Coin aynı zamanda Guilds of the Open Metaverse’e hizmet sunan Web 3 tabanlı espor ekosistemi MetaSports’a entegre şekilde çalışabilmektedir.

Blockchain Space Guild Hangi Borsada?

Blockchain Space Guil Coin ile işlem gerçekleştirebileceğiniz kripto para borsaları şunlardır:

  • UniswapV2,
  • PancakeSwap V2,
  • MEXC,

Yukarıda sırlanan kripto para borsalarında GUILD Coin alım-satım işlemleri gerçekleştirilir.

Guil Coin Kaç Dolar?

GUILD Coin fiyatı 24.02.2023’te yazının kaleme alındığı dakikalarda 0.01163 dolar düzeyindedir. İlgili fiyatın anlık değişime uğrayabildiği unutulmamalıdır. Kripto para piyasası volatilitesi yüksek bir piyasa olduğundan kripto paraların fiyatlarının anlık değişimleri kontrol edilmelidir.

Blockchain Space Guild İşlem Çiftleri

GUILD Coin popüler işlem çiftleri, GUILD/USD, GUILD/TRY ve GUILD/EUR şeklinde sıralanıyor. Kripto para borsalarından bu işlem çiftleri üzerinden alım-satım yapılabiliyor.

Blockchain Space Guild Geleceği

Kripto para analistleri Blackchain Space Guild’in piyasaya çıkışından buyana kendini geliştirmeye devam ettiğini vurguluyorlar. Analistler, GUILD Coin ekibinin piyasadaki en aktif ekiplerden biri olduğunu, karmaşık piyasa yapısında kripto paranın kazanç sunabildiğini ifade ediyorlar. Öte yandan GUILD Coin projesinin her geçen gün yeni ortaklıklar kurmaya devam ettiğinin, orta vadede fiyat patlaması yaşayabileceğinin altını çiziyorlar.

Blockchain Space Guild geleceği hakkında tahminde bulunan analistlerin bir kısmı coin’i bir slogan altında açıklıyorlar. Analistlere göre, GUILD Coin, harika ortaklıklar, tarihsel bazda istikrarlı fiyat, harika staking ödülleri, birinci sınıf destekçi topluluk ve dikkat çekici oyunlar demek. Bu kapsamda ise geleceğinin parlak olacağı savunuluyor.

Blockchain Space Guild Yorum

Blockhain Space Guil yorum kategorisinde kripto para projesinin beğenilen bir yanından söz ediliyor. Analistler, GUILD’in Blockchain Space Guild’deki GameFi aracılığıyla loncalara, oyunculara ve unvanlarına güç katan bir ekosistem simgesi halini aldığını açıklıyorlar. GUILD Coin’in tüm topluluk üyelerini ödüllendirme ve değer dağıtma özelliklerinin tercih edilirlik düzeyini desteklediğini yorumladılar. Blockchain Space Guıld’in açık metaverse için lonca veri kahini rolünü üstlendiğini savunan analistler, kripto paranın yerini sağlamlaştırmaya devam ettiğini düşünüyorlar.

GUIL Coin hakkında yapılan yorumlarda geleceğe yönelik değer kazanım senaryosundan söz ediliyor. GUILD Coin’in orta ve uzun vadede fiyat artışı yapabileceği ancak kısa vadede aşağı yönlü bir düzeltmeye gidebileceği öngörülüyor. Örneğin, CoinArbıtragebot platformu GUILD Coin için Şubat ayı kapanış fiyatının kabaca 0.1144 dolar olarak tahmin ederken, 2023 sonunda fiyatın 0.053648 dolara çıkış yapabileceğini işaret etti.

Blockchain Sapce Guild Hedef Fiyat 2023

Blockchain Space Guild Coin hedef fiyat 2023 kategorisinde yer alan tahminler şu yönde şekillendi:

  • CoinArbıtragebot’a göre GUILD Coin 2023 sonunda 0.053648 dolardan işlem görme potansiyeline sahip.
  • PricePrediction ise GUILD Coin’in 2023 sonunda 0.017 dolarlık alanda işlem görebileceğini aktardı.

Tahminlere baktığımızda ilk platformun yüksek oranlı değer kazanımını, ikinci platformun ise %5’lik değer kazanımını koruyabilmeyi sağlayacak bir düzeyi işaret ettiğini görüyoruz.

Blockchain Space Guild Hedef Fiyat 2024-2026

Blockchain Space Guıld hedef fiyat 2024-2026 kategorisinde yer bulan değerler aşağıdaki şekildedir:

  • CoinArbıtragebot’un 2024 Blockchain Sapce Guıld hedef fiyat tahmini 0.10693 dolar olarak açıklandı.
  • Aynı platform GUILD Coin 2025 hedef fiyat tahmini 0.187 dolar olarak sundu.
  • 2026 GUILD Coin hedef fiyat tahmini, CoinArbıtragebot tarafından 0.20 dolar olarak verildi.

Blockchain Space Guild için PricePrediction tarafından yapılan hedef fiyat tahmini 2024 yıl başı için 0.018 dolar düzeyinde şekillendi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.