Blockchain Kültürü Kariyerinize Yardımcı Olabilir

Blockchain Kültürü Kariyerinize Yardımcı Olabilir

Blockchain kültürü ile ilgili çalışmalar yapmak, onunla ilgili yeni bilgileri ve gelişimleri takip etmek, kariyerinizde size büyük artılar katabilir. Pek çok profesyonel yatırımcı, blockchain kültürü kullanarak oluşturulan yeni girişimlere yatırım yapılıyor. Kripto para birimlerinden tutun da, kripto iletişim ve etkileşim teknolojilerini kullanarak, yapacağınız girişimlere entegre edebilirsiniz. Yakın bir zamanda pek çok çalışmanın, blok zinciri dahilinde oluşturulacağını düşünecek olursak, Blockchain kolay kolay kaybolacak gibi görünmediğini anlarız.

Şimdiden pek çok teknolojiye entegre edilmeye çalışılan Blockchain, yavaş yavaş yeni iş alanları oluşturmaya başladı bile. Uzmanlar için umut vaat eden bir iş fırsatı olan blok zinciri, niş sektör yelpazesi konusunda da geniş bir alana hitap ediyor.

Blockchain Kültürü Kariyerinize Yardımcı Olabilir Blockchain Kültürü Kariyerinize Yardımcı Olabilir

Blockchain Kültürü Ne Gibi İş Fırsatları Doğurabilir?

Bu konuda çok geniş analizler ve teoriler var. Ama hayata geçen projelere bakarsak, şuan henüz giriş seviyesinde işlerin olduğunu söyleyebiliriz. Ticaret platformlarından, alım satım işlerine, cüzdan sağlayıcı hizmetlerden, işletmelerin takibine ve yorum takip sistemlerine varıncaya kadar geniş bir alan bulunuyor. Bunlar henüz piyasanın görünen çalışma alanları olarak çıkıyor karşımıza. Peki ama alanın çalışılmayan yönlerinde neler var? İşte burada biraz daha düşünmek gerekiyor. Uzmanlar, alanın önemli bir bölümünün teknoloji şirketleri tarafından doldurulduğunu söylüyor. Teknolojinin büyüklüğünü düşünerek kendilerini bu konuda garanti altına almak ve modern kalmaya çalışmak isteyen şirketler, blok zinciri ile kendilerini daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

Konuyla ilgili kaynak: Coinspeaker

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.