BİTRA Coin (Bitranium) Nedir?, Bitranium Ne Zaman Borsaya Girecek?

BİTRA Coin (Bitranium) Nedir?, Bitranium Ne Zaman Borsaya Girecek?

BİTRA Coin (Bitranium) nedir? BİTRA Coin, ya da Bitranium merkeziyeti olmayan ve blok yapıyı gündelik hayatta uyumlu bir halde kullanıma sunmak adına sahip olduğu çekirdek takım ile araştırma ve geliştirme uygulama yapan bir teknoloji kuruluşudur.

Bitranium Teknoloji şirketi kendilerini tercih eden kullanıcılara web sitesi aracılığıyla ya da telefonlara indirilen uygulamalar üzerinden adlandırması Cloud Mining olan bir sistemle dağıtım politikası uygulamaktadır. Sisten bir günde iki BİTRA Coin imkânı sunmaktadır. Günde iki BİTRA Coin imkânı ile kullanıcılar sisteme getirilen referans başına +0,25 seviyesinde bir kazanım hızı kazanmaktadır.

Bitranium sistemi üzerinden cüzdandan mining yaparken bir yandan referans kazanım gücünü arttırmak mümkündür. Kullanıcılar Bitranium sistemine girerek cüzdanlarında bulunan kodu etraflarındaki insanlarla paylaştıkları taktirde ve bu paylaşım ile daha fazla kazanma imkanını yakalamaktadır. Bitranium,  DeFi Ekosistemi ve Blockchain’i gündelik hayatta kullanılabilir düzeye çekmek adına kendi ekibiyle bir ödeme ağ geçidi hazırlamaktadır. Bu ağın ismi BitraPay’dır.

BİTRA Coin Geleceği

BİTRA Coin geleceği, aslen Bitranium Coin olan BİTRA Coin Bitrabit borsasında listelenmektedir. Bu listelemenin başlamasıyla beraber yerli Coin BİTRA’nın geleceği yatırımcılar ve uzman analistlerin dikkatini ve ilgisini çekmiştir. BİTRA Coin’in henüz ne olduğu ya da ne olacağı bilinmemektedir bu sebeple geleceği ile alakalı yorumlarda bulunmak güçtür.

Türkiye’nin yerli Coin’i olarak piyasaya çıkmaya hazırlanan ülkemizde çalışmalarını sürdüren ve çalışanların yine çoğunluğunun Türk araştırmacılardan oluştuğu yerel Teknoloji şirketi, platformun tüm geliştirme ve yönetme basamaklarını yürütmektedir. Ekip, geliştirmiş oldukları BitraChain ya da BitraPay gibi uygulamaları her bölümü entegre şekilde tasarlamış olup kullanıcılarına sunmuş olduğu BitraScan sistemi ile platformda yapılan bütün ödeme, mining ya da stake gibi birden fazla işlemin takip edilmesine imkân vermektedir.

BİTRA Coin Madencilik

BİTRA Coin madencilik, geliştirilen bir sistem ile yapılmaktadır. Kullanıcılar program aracılığıyla madencilik işlemlerini basit bir şekilde web sitesine girerek platform üzerinden ya da doğrudan uygulamalar üzerinden kullanmakta oldukları kullandıkları Cloud Mining sistemleri aracılığıyla yapabilmektedir. Bitranium, kendilerini tercih eden kişilere her gün 2 BİTRA Coin kazanma hakkı tanımaktadır.

Platformu merak eden birçok kişi tarafından merak edilen soruların başında BİTRA Coin’in piyasaya ne zaman gireceği gelmektedir. Her insanın kolaylıkla DeFİ aracılığıyla kripto kullanabilmeleri için geliştirilen BİTRA Coin’in piyasaya giriş tarihi net belli değildir.

BİTRA Coin Yorum

Bitranium coin yorum çoğu yatırımcının merak ettiği bir konudur. Borsanın kendi kripto para birimi olduğu için ilerleyen zamanlarda yükselmesi beklenilmektedir. Borsanın işlem hacmi ve yatırımcı sayısına bağlı olarak fiyat belirlenecektir. Bitra coin yol haritası listelendiğinde daha net yorum yapılabilir. Çünkü ne kadar arzı olacağı ve coin yakımı yapılıp yapılmayacağı tam olarak bilinmemektedir.

 Bitranium Güvenilir mi

Bitranium güvenilir bir kripto para borsasıdır. Borsa hakkında şuana kadar bir eleştiri ve herhangi bir dolandırıcılık şüphesi tespit edilememiştir.

BİTRA Coin Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

BİTRA Coin referans kodu nasıl kullanılır? BİTRA Coin kapsamında referans kodu kullanmak için öncelikle kendinize Bitranium.com üzerinden bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra cüzdanınızı açarak referans kodunuza ulaşım sağlayabilirsiniz. Referans kodları kişilere özel oluşturulmaktadır.

Kişiler kendilerine ait olan referans kodunu telefonlarının veya mailleri aracılığıyla çevresinden ki insanlarla paylaşabilir. Referansa erişimi olan kişiler sisteme giriş yaptıklarında referansı gönderen kişinin Mining hızı artacak Coin kazanma oranı da artacaktır.

BİTRA Coin Avantajları

BİTRA Coin avantajları öncelikle kişilerin platform üzerinden günlük olarak kullanacakları alışveriş harcamaları konusunda, e ticaret gibi akıllara gelebilecek hemen her alanda kullanıcılara kolaylık tanımasıdır. Kişiler Bitranium platformunu kullandıkları sürece ve blokchain teknolojisi aracılığıyla yaptıkları tüm işlemleri güvenli bir şekilde yapabilirler. Kullanıcılar bu sayede yaptıkları bütün alışverişleri kaydetme gibi bir avantaja sahiptirler. Kullanıcılar bu sayede işlem bilgilerini diledikleri kadar saklayabilir ve diledikleri zamanda güncelleyebilirler.

Platform kullanıcılara sahip oldukları kripto varlıklarını daha aktif bir şekilde kullanabilme şansı tanımaktadır. Kullanıcılar platform aracılığıyla herhangi bir internet alışverişi yaptıklarında çeşitli komisyon ücretlerinden muaf olacaklardır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum