BitMEX Trollbox İle İşlem Kopyalayarak Kazanma

BitMEX Trollbox İle İşlem Kopyalayarak Kazanma

Kaldıraçlı işlemlerde sürekli kaybedenler bir süre sonra BitMEX gibi borsalarda kaldıraçlı işlem yapmaktan vazgeçiyorlar. Çünkü kaldıraçlı işlemlerde analizler pek de işe yaramıyor. Oysaki BitMEX Trollbox ile başkasının yaptığı işlemlerin aynısını kopyalayarak kazanmak çok kolay. Hem kafa patlatmaya gerek kalmıyor hem de işlemini kopyaladığınız kişi kazandığı için endişe duymuyorsunuz.

BitMEX Trollbox İle İşlem Yapma

BitMEX üzerinden işlem yapanların işlemleri yine BitMEX’in Trollbox olarak adlandırılan kısmında çıkıyor. Burada çıkan işlemler adresinde listeleniyor. Burada hangi kullanıcının ne zaman, ne kadarlık ve hangi yöne doğru işlem yaptığı görülmekte. Buradaki anahtar nokta ise herhangi bir kullanıcının adını kopyalayıp sitenin arama kısmında aratıp kullanıcının geçmiş işlemlerine ulaşmak. Eğer kullanıcının geçmiş işlemlerindeki başarı oranı yüksekse bu kullanıcının yapacağı işlemleri takip ederek aynı işlemi sizde BitMEX üzerinden yapabilirsiniz. 

Bitmex Kullanıcıları Paralarını Çekmeye Başladı! BitMEX Trollbox İle İşlem Kopyalayarak Kazanma

Peki, takip ettiğiniz kullanıcı işlem yaptığı anda sizin nasıl haberiniz olacak. Bunun için de bir Chrome eklentisi olan Distill Web Monitör adlı eklentiyi kullanabilirsiniz. Eklentiyi kurduktan sonra eklenti içinden yukarıdaki verdiğimiz sayfa adresinde takip etmek istediğiniz kullanıcı adını tanıtıyorsunuz. Kullanıcının adı sitede göründüğü yani kullanıcı işlem yaptığı anda size bildirim geliyor ve siz de anında aynı işlemi yapabiliyorsunuz.

Elbette bu işlemin de riski var. Bir kullanıcı yaptığı tahminlerde ne kadar istikrarlı olursa olsun mutlaka kaybedeceği bir zaman olacaktır. Ancak en azından kullanıcının başarı yüzdesini görüp ona göre işlem yapmak mümkün. Bununla birlikte kullanıcı belirlerken kesinlikle bu kullanıcıların bir balina olmadığından emin olmak gerekiyor. Bunu da anlamak için kullanıcının işlem yaptığı paranın miktarına bakılması gerek. Eğer bir kullanıcı milyon dolarlık işlemler yapıyorsa muhtemelen o kullanıcı bir balinadır ve uzak durmak gerekir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.