Bitexen Yeni Girecek Fan Tokenler

Bitexen Yeni Girecek Fan Tokenler

Bitexen yeni girecek fan tokenler kapsamında kullanılan alım satım platformunun son dönemde popüler hale geldiği bilinmektedir. Türkiye’nin güvenli ve bir o kadar da hızlı Bitcoin ve Altcoin alanında her zaman her yerden kolay bir şekilde kripto alım satımı yapılabilmektedir. Yeni çıkacak olan fan tokenlerin ön satış bilgisi ile yatırımcıların ilgisini çeken seçenekler önemli rol oynamaktadır. Bitexen platformunda yeni girecek olan fan tokenler ise şu şekilde sıralanmaktadır.

Bitexen Yeni Girecek Fan Tokenler;

 • DEMIR Fan Token
 • KYSR Fan Token
 • SKRY Fan Token
 • SIV Fan Token
 • AKREP Fan Token
 • DIYAR Fan Token
 • ERZ Fan Token
 • BLKS Fan Token
 • URFA Fan Token
 • GRS Fan Token
 • RIZE Fan Token
 • YMS Fan Token
 • VAN Fan Token
 • HATAY Fan Token
 • TUZLA Fan Token

Yukarıda listelenmiş 15 adet fan tokenin Bitexen platformunda ön satışı beraberinde sunulduğu gözükmektedir.

Adana Demir SK Fan Token (DEMIR)

Adana Demir SK fan token (DEMİR) Adana Demirspor Kulübüne ait olan Fan Token olarak bilinmektedir. IEO fiyatı 0.20TRY olan Demir Tokenin minimum alt alım limiti 15 Demir olarak bilinmektedir. Demir Token, Ethereum blokzincirinde ERC-20 standartlarında üretilmiş olan hizmet tokeni olarak bilinmektedir. Utility tokeni olan Demir Fan Token amacına yönelik oluşturulmuş kripto para olarak bilinmektedir. Güvenilir ve sağlam bir sistem çerçevesinde taraftar tokeni olarak yorumlanmaktadır.

Taraftarların bu tokeni kullanmasıyla Mavi Şimşekler olarak belirtilen mobil uygulaması ile kullanabildikleri bilinmektedir. Adana Demir Spor Kulübü her gol attığında 5000 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması halinde de 50.000 Token yakılacağı açıklanmıştır. Ön satış arzı 150.000.000 Demir olan coin toplam arzı 50.000.000 Demir olarak bilinmektedir.

Kayseri Fan Token (KYSR)

Kayseri Fan Token (KYSR) olarak bilinen Kayseri spor kulübüne ait tokenin 41.400.000 KYSR ön satış arzı bulunmaktadır. IEO fiyatı 0,38TRY olan KYSR Tokenin Minimum alım alt limiti ise 15KYSR olarak bilinmektedir. KYSR Token Ethereum blokzincirinde ERC-20 standartlarında üretilmiş olan hizmet tokeni olarak bilinmektedir.

KYSR Token amacına yönelik oluşturulmuş kripto para olarak ta bilinir. Sağlam ve güvenilir bir sistem çerçevesinde taraftar tokeni olarak ifade edilmektedir. Kayseri Spor Kulübü her gol attığında 3800 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yakılacağı bilinmektedir.

Sakaryaspor Fan Token (SKRY)

Sakaryaspor Fan Token (SKRY) Bitexen platformunda yer alan güvenilir ve sağlam kripto para birimidir. IEO Fiyatı 0.27TRY olan SKRY Tokenin minimum alt alım limiti ise15 SKRY olarak bilinmektedir. ERC-20 standartlarına göre oluşturulmuş olan token amacına uygun şekilde hizmet sunmaktadır.

Başarısı ve taraftar etkileşimi beraberinde utility tokeni olarak öne çıkanlar arasındadır. Sakarya Spor Kulübü her gol attığında 2754 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yakılacağı bilinmektedir.

Sivasspor Fan Token (SIV)

Sivasspor Fan Token (SIV) Bitexen platformunda yer alan güvenilir ve sağlam kripto para birimi olarak bilinmektedir. IEO Fiyatı 0.58TRY olan SIV Tokenin minimum alt alım limiti ise15 SIV olarak bilinmektedir. ERC-20 standartlarına göre oluşturulmuş olan token amacına uygun şekilde hizmet sunmaktadır.

Başarısı ve taraftar etkileşimi beraberinde utility tokeni olarak öne çıkanlar arasındadır. Sivas Spor Kulübü her gol attığında 580 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yakılacağı bilinmektedir.

Antalyaspor Fan Token (AKREP)

Antalyaspor Fan Token (AKREP) Bitexen platformunda yer alan güvenilir ve sağlam kripto para birimi olarak bilinmektedir. IEO Fiyatı 0.70TRY olan AKREP Tokenin minimum alt alım limiti ise15 AKREP olarak bilinmektedir. ERC-20 standartlarına göre oluşturulmuş olan token amacına uygun şekilde hizmet sunmaktadır.

Başarısı ve taraftar etkileşimi beraberinde utility tokeni olarak öne çıkanlar arasındadır. Antalya Spor Kulübü her gol attığında 777 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması beraberinde 50.000 Token piyasadan yakılacağı bilinmektedir.

Diyarbekirspor Fan Token (DIYAR)

Diyarbekirspor Fan Token (DIYAR) ERC-20 standartlarına göre oluşturulmuş olan token amacına uygun şekilde hizmet sunmaktadır. IEO fiyatı 0.21TRY olan DIYAR Tokenin minimum alt alım limiti ise 15DIYAR olarak bilinmektedir. Amacına uygun şekilde oluşturulmuş DIYAR Token utility tokeni olarak ta bilinir.

Diyarbekir Spor Kulübü her gol attığında 2.121Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması beraberinde 50.000 Token piyasadan yakılacağı bilinmektedir.

Erzurumspor Fan Token (ERZ)

Erzurumspor Fan Token (DIYAR) ERC-20 standartlarına göre oluşturulmuş olan token amacına uygun şekilde hizmet sunmaktadır. IEO fiyatı 0.25TRY olan ERZ Tokenin minimum alt alım limiti ise 15 ERZ olarak bilinmektedir. Amacına uygun şekilde oluşturulmuş ERZ Token utility tokeni olarak ta bilinir.

Erzurum Spor Kulübü her gol attığında 2.500 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması beraberinde 50.000 Token piyasadan yakılacağı bilinmektedir.

Balıkesirspor Fan Token (BLKS)

Balıkesirspor Fan Token (BLKS) Bitexen platformunda yer alan taraftar tokeni olarak bilinmektedir. Balıkesir Spor Kulübünün başarısı sayesinde kazanç elde edilecek kripto para birimi aynı zamanda utility Tokeni olarak bilinmektedir. IEO fiyatı:2,50TY olan BLKS Token minimum alt alım limiti 15BLKS olarak bilinmektedir.

ERC-20 standartlarına uygun şekilde üretilmiş olan bu coin çeşidi takımın gol atmasına bağlı olarak kazanç sunmaktadır. Balıkesirspor her gol attığında 1000 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması beraberinde 50.000 Token piyasadan yakılacağı bilinmektedir.

Şanlıurfaspor Fan Token (URFA)

Şanlıurfa Fan Token (URFA) Bitexen platformunda yer alan taraftar tokeni olarak bilinmektedir. Şanlıurfa Spor Kulübünün başarısı sayesinde kazanç elde edilecek kripto para birimi aynı zamanda utility Tokeni olarak bilinmektedir. IEO fiyatı:0.63TY olan URFA Token minimum alt alım limiti 15 URFA olarak bilinmektedir.

ERC-20 standartlarına uygun şekilde üretilmiş olan bu coin çeşidi takımın gol atmasına bağlı olarak kazanç sunmaktadır. Şanlıurfaspor her gol attığında 630 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması beraberinde 50.000 Token piyasadan yakılacağı bilinmektedir.

Giresunspor Fan Token (GRS)

Giresunspor Fan Token GRS Ethereum blok zincirinde ERC-20 standartlarına göre oluşturulmuş utility yani hizmet tokeni olarak bilinmektedir. IEO fiyatı 1.28TRY olan GRS Tokenin minimum alt alım limiti 15GRS olarak bilinmektedir. Güvenilir ve sağlam bir sistem çerçevesinde taraftar GRS tokeni olarak yorumlanmaktadır

. Giresun Spor Kulübü her gol attığında 280 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması halinde de 50.000 Token yakılacağı açıklanmıştır.

Rizespor Fan Token (RIZE)

Rizespor Fan Token (RIZE) Ethereum blok zincirinde ERC-20 standartlarına göre oluşturulmuş utility ya9ni hizmet tokeni olarak bilinmektedir. IEO fiyatı 1.53TRY olan RIZE Tokenin minimum alt alım limiti 15RIZE olarak bilinmektedir. Güvenilir ve sağlam bir sistem çerçevesinde taraftar RIZE tokeni olarak ifade edilmektedir.

Rize Spor Kulübü her gol attığında 530 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması halinde de 50.000 Token yakılacağı açıklanmıştır.

Yeni Malatya Spor Fan Token (YMS)

Yeni Malatya Spor Fan Token YMS kripto para birimlerinden biri olarak değerlendirilmekte olan utility hizmet tokeni olarak bilinmektedir. Takımın başarısına göre kazanç sağlayacağınız token çeşidinin ERC-20 standartlarında oluşturulmuş bir token olduğu bilinmektedir. IEO fiyatı 1,44TRY olan YMS Tokenin en düşük alım limiti 15YMS olarak bilinmektedir.

Yeni Malatya Spor Kulübü her gol attığında 440 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması halinde de 50.000 Token yakılacağı açıklanmıştır.

Vanspor Fan Token (VAN)

Vanspor Fan Token (VAN) kripto para birimlerinden biri olup ERC-20 standartlarına göre oluşturulmuş olan hizmet tokeni olarak bilinmektedir. Takımın gol atma sayısı, başarısı sunduğu hizmet çerçevesinde Fan Token çeşitlerinden biri olarak bilinmektedir. IEO fiyatı 1.65TRY olan VAN Token minimum alt alım limiti 15 VAN olarak bilinmektedir.

Van Spor Kulübü her gol attığında 650 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda şampiyon olması halinde de 50.000 Token yakılacağı açıklanmıştır.

Hatayspor Fan Token (HATAY)

Hatayspor Fan Token (HATAY) Bitexen platformunda yer alan taraftar tokeni olarak bilinmektedir. Hatay Spor Kulübünün başarısı sayesinde kazanç elde edilecek kripto para birimi aynı zamanda utility Tokeni olarak bilinmektedir. IEO fiyatı: 2.00TRY olan HATAY Token minimum alt alım limiti 15 HATAY olarak bilinmektedir.

ERC-20 standartlarına uygun şekilde üretilmiş olan bu coin çeşidi takımın gol atmasına bağlı olarak kazanç sunmaktadır. Hatayspor her gol attığında 310 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 1.000.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda ise şampiyon olması beraberinde 50.000 Token piyasadan yakılacağı bilinmektedir.

Tuzlaspor Fan Token (TUZLA)

Tuzlaspor Fan Token (TUZLA) kripto para birimlerinden biri olup yeni çıkan seçenekler arasında ön satışa açılmış hizmet tokeni olarak bilinmektedir. ERC-20 standartlarına göre Ethereum blok zinciri üzerinde oluşturulmuş tokendir. Fan tokeni olan TUZLA Token IEO fiyatı 2.50TRY olup minimum alt alım limiti 15TUZLA olarak bilinmektedir.

Tuzlaspor her gol attığında 105 Token, ligi ilk dörtte tamamlaması durumunda 20,000 ve lig şampiyonu olması beraberinde 500.000 tokenin yok edileceği bilinmektedir. Özel turnuvalarda ise şampiyon olması beraberinde 50.000 Token piyasadan yakılacağı bilinmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.