Binaryx (BNX) Nedir?, BNX Coin Geleceği

Binaryx (BNX) Nedir?, BNX Coin Geleceği

Binaryx (BNX) Nedir? Binaryx (BNX) Coin, internet geyiği olarak adlandırılan bir Token türüdür. Binaryx (BNX) Token, Binance Smart Chain blok zincirinde oluşmaktadır.

Binaryx (BNX) Nedir?

Binaryx (BNX), Cybertron'un yönetim simgesidir. Oyunun kahramanlar yaratma, nadir ekipman yapma, zorlu siber ejderha zindanları ve bazı gelişmiş zindanlar gibi bazı önemli işlemleri, Binaryx (BNX) Coinlerle satın alınabilir. Öte yandan Cyber ​​Dragon, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı bir çevrimiçi oyundur. Oyuncular karakterler yaratabilir, replikalara meydan okuyabilir ve nadir eşyalar elde edebilir. Oyuncular tarafından ödenen tüm jetonlar NetDragon Hazinesinin varlıkları olmaktadır. Ejderhayı yenen kişi ejderha hazine evi tarafından ödüllendirilir.

NEO ve Polkadot ve Nano gibi borsalardan satın alınan Coinler ile oyunda bulunan bazı zindanlara giriş yapılmaktadır. Oyunda kullanıcı tarafından ödenen Binaryx (BNX) Coinler etkinlik ödüllerini belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Ayrıca kullanıcılar, kahramanlarını "Kahraman Kiralama" sayfasından da alabilirler. Her kahraman için 1 Binaryx (BNX) ödenmesi yeterlidir. Her kahramanın rastgele bir sınıfı/özelliği/yeteneği vardır. Her kahraman NFT jetonları biçimindedir ve kullanıcılar kahramanları özgürce aktarabilir/verebilir/satabilir. Ayrıca her adres günde 5 kahraman kiralayabilir.

Binaryx (BNX) Coin Hangi Borsalarda Var

Binaryx (BNX) Coin hangi borsalarda var, Binance, Pankeswap, Mexc, Dodo bsc, Mandala, Gate borsalarında bulunmaktadır.

BNX Coin Grafik

Binaryx (BNX) Coin Nasıl Alınır?

Binaryx (BNX) Coin nasıl alınır? Binaryx (BNX) Coin bir Token birimidir. Binaryx (BNX) Token satın alabilmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Binaryx (BNX) mevcudiyet gösterdiği borsalar aracılığıyla satın alınabilir.

Bu hususta yatırımcılar bulunduğu borsalara giriş yaparak Binaryx (BNX) Coin satın alma işlemlerine başlayabilirler.

Binaryx (BNX) Coin Yorum

Binaryx (BNX) Coin yorum uzman analist ve kişiler tarafından düzenli olarak yapılmakta ve tahmin siteleri üzerinden yayınlanmaktadır. Uzmanlar Binaryx (BNX) Coin yorumu yaparken Binaryx (BNX) Coin’in geleceği hakkında tahminlerde bulunmaktadır.

Uzman ekiplerden biri olan Price Prediction’un Binaryx (BNX) Coin’in 2030 yılına kadar izleyeceği yolu tahminler aracılığıyla yatırımcılar ile paylaşmaktadır. Ekip BNX Coin’in ilerleyen yıllardaki fiyatının gideceği yol hakkında yorumlar da paylaşmaktadır.

Binaryx (BNX) Coin Geleceği

Binaryx (BNX) Coin geleceği kapsamında birçok uzman analist tarafından yorumlanmaktadır. Price Prediction ekibine göre Binaryx (BNX) Coin 2022 yılında en az 153,70 dolar seviyelerinde olacaktır ayrıca ekip 2022 yılının sonunda BNX Coin’in 187,06 doları göreceğini düşünmektedir.  Digitalcoinprice ekibine göre Binaryx (BNX) Coin 2022 yılında ortalama olarak 213,74 dolardan işlem görecektir. Coinarbitragebot ekibine göre BNX Coin 2022 yılında 123.241 dolardan işlem görebilir.

Digitalcoinprice ekibine göre Binaryx (BNX) Coin 2023 yılında ortalama olarak 251,18 dolar seviyesine yükselecektir.  Price Prediction ekibi göre Binaryx (BNX) Coin’in 2023 yılında en az 219,09 dolar olması beklenirken en fazla ise 269,65 dolar olacağını tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre BNX Coin 2023 yılında 229.314 dolardan işlem görebilir.

Digitalcoinprice ekibine göre Binaryx (BNX) Coin 2024 yılında ortalama olarak 371.030 dolar seviyesine yükselecektir.  Price Prediction ekibine göre Binaryx (BNX) Coin 2024 yılında en az 324,08 dolardan en fazla ise 385,29 dolardan işlem görmesi mümkündür. Coinarbitragebot ekibine göre BNX Coin 2024 yılında 123.241 dolardan işlem görebilir.

Digitalcoinprice ekibi Binaryx (BNX) Coin’in 2025 yılında ortalama olarak 600.327 dolardan işleme tabi tutulmasını beklemektedir. Price Prediction ekibi tarafından yapılan bir açıklamada Binaryx (BNX) Coin 2025 yılında minimum 470,77 dolardan maksimum ise 562,38 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre BNX Coin 2025 yılında 123.241 dolardan işlem görebilir.

MarketCap verilerine göre Binaryx Coin’in piyasada işlem gördüğü fiyat 125,92 dolar şeklindedir. Binaryx (BNX) Coin’in piyasa değeri 2,022,897.57 Binaryx (BNX) şeklindedir. Son 24 saatlik arzı 173,630,792 dolar olan Binaryx (BNX) Coin’in piyasa sıralaması #282’dir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.