Bıconomy (BICO) Coin Geleceği, BICO Coin Nedir?

Bıconomy (BICO) Coin Geleceği, BICO Coin Nedir?

Binance, Biconomy’yi (BICO) listeleyecek haberi ile yatırımcıların yeni bir yatırım çeşidine yönelik meraklı araştırmalar içine girdiği bilinmektedir. Binance, Biconomy’yi (BICO) 2021-12-09 06.00’da (UTC) BICO/BTC, BICO/BUSD ve BICO/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açmış bulunuyor. Aralık ayı içinde listelenmiş olan BICO yatırımcıların ticaret anlamında kullanacağı yeni seçeneklerden biri olarak ifade edilmektedir. Para çekme anlamında yatırımcıların kullanmak istediği işlemleri 2021-12-10 06.00’da (UTC) şeklinde açılacağı bilinmektedir. Fakat belirtilen sürenin tahmini süre şeklinde belirtilip net süre açısından para çekme sayfasına girip görebilecekleri bilinen kesin bilgidir.

Bıconomy (BICO) Nedir?

Bıconomy BICO nedir? Bıconomy geliştiricilere plug-and-play anlamında geçiş alt yapısı sunan ve ödülleri alabilmek amaçlı stake edilebilen yerel yönetim tokeni şeklinde bilinmektedir. Web 3,0’ı yaygın hale getirirken sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlayacak çok zincirli işlem yapısına sahiptir. BICO tak çalıştır API’leri ile birlikte merkeziyetsiz uygulamaların kripto bilgilerine erişim şansı vermektedir. Bunun beraberinde kişinin bilgi ve deneyimi ne derece düşük olsa bile her yatırımcı tarafından bu sisteme erişim sağlanabilmesini mümkün kılar.

Bıconomy (BICO) Ön Satış

Bıconomy BICO ön satış konusunda BICO ön satışını coinlist2te tamamlamış görünüyor. Bunun beraberinde Huobi Borsası BICO Token ön satışı gerçekleştireceği bilgisi de öne çıkanlar arasındadır. Ön satış 1 Aralık 2021 tarihinde TSİ 13.00-15.20 saatleri arasında Huboi Borsasında gerçekleştirileceği duyurusu yapılmıştır. Açıklanan bilgilere göre BICO Tokenini FTX ve Coinbase borsaları da listeleyeceğini açıklamış olup yatırımcıların dikkatini çeken konu olarak yorumlanmaya başladı.

  • Sıra Metodu konusunda mevcut kullanıcılar KYC aşamasını 1 Aralık 2021 TSİ 13.00’dan önce tamamlaması gerekmekte olup kullandıkları hesaplarında da en az 50 USDT bulunduruyor olmalı
  • HT Token kullanıcılar ise 27 kasım 2021 TSİ 19.00 ile 30 Kasım 2021 TSİ 18:59:59 tarihleri arasında yaklaşık 300 HT Token bulundurması gerekli olup 2000 USDT’ye kadar alım yapabilecekleri bilinmektedir.

Yukarıda yer alan bilgiler BICO ön satışı kapsamında öne çıkan bilgiler olup yatırımcıların takip etmekte olduğu konuların başında gelmektedir. Ayrıca BICO Token’in arz dağılım tablosu konusunda erken yatırımcıların dikkatini çekebilecek %6,3 yıl kilit, stratejik satış alanında %6.38 2 yıl 9 aylık süreyle toplam kilit, özel satış alanında ise %12 2,5 yıllık toplam kilit şeklinde ayrıldığı bilinmektedir. Beraberinde ekip açısından %22 12 aylık süre sonunda açılmaya başlayan toplam kilidin 3 yıllık süre zarfında olup hazineye %10’unu Topluluk Ödülleri ve Teşvikleri yönünden %38.12’lik bölümünü ayırmıştır. Coinlist kapsamında ön satış için ise %5 ayrıldığı bilinmektedir.

Bıconomy (BICO) Nasıl Alınır?

Bıconomy BICO nasıl alınır sorgulaması listelenmesi beraberinde yatırımcıların araştırdığı konuların başında gelmektedir. BICO alımı yapabilmek açısından bulunduğu borsalarda hesap kaydınız olması gerekir. Ayrıca hesabınızda belli miktarların bulunması gerektiği bilinmekte olup cüzdan bakiyenizdeki limite göre %25 ile %100 arasındaki seviyelerle alım yapılması mümkündür. Kimlik doğrulaması vb. prosedürleri geçme sonrasında bulunduğu borsadan alım-satım işlemlerinin başlamasıyla alım yapabileceğiniz bilinmektedir.

Bıconomy (BICO) Hangi Borsalarda

Bıconomy BICO hangi borsalarda araştırmasına yönelik listelenecek olan BICO Token’in Coinbase borsasında yer alacağı duyurulduğu bilinmektedir. Kripto para borsalarından biri olan Coinbase borsasında hesabınız bulunması halinde BICO alımında bulunmanız da mümkün olacaktır.

  • Binance
  • Coinbase
  • Huobi
  • Gate.io

Bıconomy (BICO) Yorum

Bıconomy BICO yorum açısından Bıconomy gazsız işlemler, anlık zincirler arasındaki transfer ve esnek gaz ödeme seçeneği özelliğine sahip olması ile blokchain sistemi içinde oluşan sorunların giderilmesine ve yok olmasına da yardımcı olduğu bilinmektedir. Bu yönde yatırımcılar veya kullanıcıları mevcut cüzdanlarını dApp’e bağlayarak herhangi bir zincir fonuna anında erişim sağlayabilir. Aynı şekilde L2/rollup’taki fonlara da erişmeleri mümkündür. Çoklu zincir deneyiminden faydalanılması beraberinde yatırımcıların kısa ve uzun vadeli yatırım seçeneği olacak BICO kullanımından keyif duyması beklenmektedir.

BICONOMY (BICO) Grafik

 

Bıconomy (BICO) Geleceği

Bıconomy BICO geleceği açısından net bir bilgi verilmesi şuan için mümkün olmayıp önümüzdeki günlerde fiyatlanmasıyla beraber uzman analistlerin ifadelerinin beklendiği bilinmektedir.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.