Beta Coin Geleceği 2023-2025, Beta Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

Beta Coin Geleceği 2023-2025, Beta Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

beta coin geleceği, beta coin fiyat tahminleri ve yorumları yer almaktadır.

Beta Finance 8 ekim 2021 tarihinden popüler kripto para borsası tarafından listelenmesi sonrasında kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Yatırımcılar Beta coin nedir, Beta coin geleceği ve uzmanların beta coin yorumları araştırmaya başladı.

 

Beta Coin Nedir

Beta finance nedir,  Kripto para borç vermek-almak ve açığa satış yapmak için ortaya çıkmış blokzinciler arası izinsiz piyasa protokölüdür.

 

Kullanıcıların, belirteçlerin izinsiz ve otomatik olarak listelenebileceği ve kullanıcıların bu belirteçleri açığa çıkarabileceği ölçeklenebilir ve erişilebilir bir para piyasasına erişmelerini sağlar. Beta Finance , Ethereum Mainnet lansmanından sonra ek bir katman ve ikinci katman çözümleri başlatmayı planlıyor.

 

Kullanıcıların üç seçeneği vardır: ödünç verme, ödünç alma ve açığa alma. Borç verenler, Beta Finans'ta var olan herhangi bir pazar için kripto varlıkları ödünç verebilecek ve bundan faiz kazanabilecekler. Borçlular tam tersi pozisyon alabilirken, kısa satıcılar kısa pozisyonlar başlatmak için teminat kullanabilirler. Merkezi borsalardan farklı olarak Beta Finance, kısa vadeli işlemleri yürütmek için bir emir defteri kullanmaz, ancak ticareti otomatik piyasa yapıcıları kullanan merkezi olmayan borsalar aracılığıyla yönlendirir . 2. Aşama lansmanının bir parçası olarak platform, izinsiz para piyasası yaratmayı yayınlamayı planlıyor. (Coinmarketcap)

 

Beta Coin Hangi Borsalarda Var?

Beta finance hangi borsalarda var, aşağıda yer alan borsalardan beta coin alım satım yapabilirsiniz.

  • Binance
  • Mexc
  • Aofel

Beta Coin Nasıl Alınır?

Beta coin nasıl alınır, popüler kripto para borsası binance üzerinden beta coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

beta coin nasıl alınır

 

Beta Coin Grafik

 

 

Beta coin geleceği ve fiyat tahminlerini uzmanların yorumları ışığında aktardık. Bilindiği üzere Beta Finance (BETA), borç vermek – almak üzerine oluşturulmuş, açığa satış yapmak için ortaya atılmış bir projedir. Blokzincirler arası izinsiz piyasa protokolü olarak çalışan Beta, yazım sırasında 0.10 dolar civarında seyrediyor.

Son çeyreğine yaklaştığımız 2022 yılında, Beta ATH değeri olan 4.63 dolara yaklaşamadı. Peki, bu yılın bitiminde ve gelecekte hangi seviyeleri görecek? Uzmanların yorumlarını sizler için bir araya getirdik.

Beta Coin Geleceği 2022

Beta coin geleceği 2022 yorumlarını aktaran Price Prediction şirketine göre, 2022'de BETA fiyatının 0.11 dolar ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. Beta Finance'in yılın sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0.11 dolar olarak belirtilirken. Ayrıca Beta coin 0.12 dolar maksimum fiyat seviyesine ulaşması bekleniyor.

Kasım ayı için Beta Coin fiyatının aylık ortalama 0.11 dolarda kademeli şekilde seyredeceği düşünülürken, kripto paranın maksimum 0.12 dolar ile minimum 0.10 dolar arasında işlem göreceği tahmin ediliyor.

Aralık ayı için Beta Finance fiyatının aylık ortalama 0.11 dolar civarına ulaşacağı ve kripto paranın maksimum 0.12 doalr ile minimum 0.11 doalr arasında işlem yapacağı tahmin ediliyor.

Beta Coin Geleceği 2023

Price Prediction şirketi Beta coin geleceği 2023 yılı yorumlarında, Beta’nın kademeli şekilde artacağını dile getiriyor. Beta Finance tahminlerine ve uzmanların teknik analizlere göre, 2023'te BETA fiyatının 0,16 dolarda ortalama fiyat seviyesinde işleme girmesi bekleniyor. Beta Finance'in 2023 yılı sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,16 dolar olarak hesaplanıyor. Analistlere göre kripto para yıl içinde 0.19 dolarda maksimum fiyat seviyesine ulaşabilir.Beta Finance (BETA) | Binance Research

Ay bazlı bakacak olursak, Ocak 2023’te Beta coin fiyatının minimum 0.11 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Beta Finance fiyatı ocak ayı içinde ortalama 0.12 dolardan işlem değeri ile maksimum 0.12 dolara ulaşabilir. Aralık 2023’te beklenen maksimum fiyat ise 0.19 dolardır.

Beta Coin Geleceği 2024

Uzman analiz şirketlerinin bir numarası olan Price Prediction’a göre, Beta coin geleceği 2024 yılında çok parlak olacak. Şirketin tahminlerine göre BETA fiyatının 0,23 dolar ortalama fiyat seviyesinde seyretmesi bekleniyor. Beta Finance'in 2024 yılı sonuna kadar beklenen minimum fiyat değeri 0,22 dolar olarak hesaplanırken, şirkete göre 0.27 dolar maksimum fiyat seviyesine yıl sonunda ulaşmış olacak.

2022 Nisan ayı için Beta Finans fiyatının aylık ortalama 0.19 dolarda limite ulaşacağı ve kripto paranın maksimum 0.20 dolar ile minimum 0.18 dolar arasında işlem yapacağı tahmin ediliyor. Yıl sonunda ise ortalama fiyatı Aralık ayı sonuna kadar 0,23 dolara kadar çıkabilir. BETA, minimum 0,22 dolar beklenen fiyatla maksimum 0,27 dolar civarında işlem görüyor olabilir.

Beta Coin Geleceği 2025

Uzman şirkete göre Beta coin geleceği 2025 yılında tap seviyelerde seyredecek. Beta Finance tahminlerindeki verilere ve teknik analize göre, 2025 yılında BETA fiyatının 0,34 dolar ortalama fiyat seviyesini bir hayli geçmesi bekleniyor. Beta Finance'in 2025 yılı sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,33 dolar olarak aktarılıyor. Ayrıca BETA 0,38 dolardan maksimum fiyat seviyesine kadar ulaşabilir.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.