Belirteç sahipleri TON 'u destekleyecek

Belirteç sahipleri TON 'u destekleyecek

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Telegram (TON)'ın umutsuz bir duruma soktu, ancak proje yatırımcılarına “şüphesiz” ikinci bir şans verecek. EXANTE'nin yönetici ortağı Alexei Kirienko'nun Telegram Open Network (TON) yatırımcılarından biri tarafından açıklama yaptı.

Belirteç sahipleri TON'u destekleyecek Belirteç sahipleri TON'u destekleyecek

SEC iddiası Pavel Durov’un projesi için başka seçenek bırakmıyor - düzenleyiciye sunulması gerekiyor. Reddedilmesi durumunda, Gram herhangi bir makul borsada pazarlık yapamayacaktır, çünkü listeleme problemler anlamına gelecektir - bu hemen SEC kapsamına düşecektir ”dedi.

Diğer proje yatırımcısı Sergei Solonin gibi, Kiriyenko da TON'un lansmanını ertelemeyi kabul ediyor:

“Yatırımcılar, şüphesiz, projeye ikinci bir şans verecek - çok uzun zamandır bekliyorlar ve ek birkaç ay önemli değil. Risk olduğunu ve yüksek olduğunu biliyorlar. Ancak, eğer proje hayata geçirilirse, Gram ana para birimlerinden biri olacaktır, çünkü potansiyel izleyici, herkesin kendi cüzdanını alacağı habercinin kullanıcı tabanıdır. Bu durumda Gram, yatırım yapanların tüm masraflarını ve ahlaki masraflarını geri ödeyecektir. ”

Bununla birlikte, Alexei'ye göre, davalar de vam edebilir ve "SEC'ye karşı mücadele, Telegram için iyi bir işaret olmaz, çünkü düzenleyici devletin konumunu yansıtır."

Telegram EOS ile benzer bir anlaşma yapmayı başarırsa - en iyi çözüm budur - para cezası (proje 24 milyon dolar) ödemek zorunda. Taraflar aynı fikirde olmazsa, belki de Telegram gelişimini farklı bir yargı yetkisine sahip başka bir projeye devretmeye karar verecektir ”dedi.

Tüm TON 'a Yatırımcılar Destek Veriyor

Neredeyse tüm yatırımcıları blockchain platformunu desteklemeye hazır.

"TON'daki yatırımcıların çoğu ideolojik. Kimsenin para iadesi isteyeceğini sanmıyorum. İlk turun yatırımcılarından biri yatırılan fonları iade etmek isterse çok şaşırırım” dedi.

Gram belirteçlerinin sahiplerinin, 23 Ekim'e kadar TON lansmanının ertelenmesi için onay vermesi gerektiğini hatırlayın. Aksi takdirde, yatırımların %77'si ödenirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.