Beam Coin Geleceği: 2022 – 2025 | Beam Coin Nedir | Beam Coin Yorum

Beam Coin Geleceği: 2022 – 2025 | Beam Coin Nedir | Beam Coin Yorum

Beam coin geleceği son dönemde sıklıkla araştırılan konulardan biri oldu. Piyasada Bitcoin’e bağlı olarak yaşanan çöküş sonrası, bir kısım yatırımcı BEAM’ın teknolojisinin ardında yatan cevheri araştırmaya başladı.

Beam, sessizce inanılmaz derecede sağlam bir gizlilik kripto parası oluşturmuş bir proje olarak bilinmektedir. Peki, gizliliğe önem veren bu projenin geleceği nasıldır? Bu yazımızda Beam (BEAM) coin’e dair merak edilen her şeyi ele aldık. Detaylar haberimizde!

Beam Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

Beam coin gizlilik odaklı çalışan Beam protokolünün yerel kripto parasıdır. Son yıllarda artan güvenlik zafiyetleri, gizliliğe önem veren kripto paraların ön plana çıkmasını sağlamıştır. Bunlardan biri olan Beam ise, yalnızca gizlilik odaklı değil, aynı zamanda ölçeklenebilir bir kripto para birimi olan Mimblewimble tabanlı kripto para birimidir. Bu özellik, diğer birçok kripto para biriminin blok zincirleri şişirildiğinden ve kullanıcı benimsemesi yavaşladıkça gerçekleştirmekte zorlandığı bir alandır.

Ocak 2019 tarihinde piyasa sürüldüğünden bu yana kripto paranın seyri oldukça dalgalı olmuştur. İlk ortaya çıkışında, ZCash ve Monero gibi gizlilik odaklı kripto paralarda oluşan eksiklikleri doldurmak amacı yatmasına karşın, günümüzde bu amacını farklı pek çok özelliği ile çeşitlendirmiştir. Böylelikle Beam nedir ve niçin ortaya çıkmıştır? konusu daha iyi anlaşılmaktadır.

Beam Coin Geleceği ve Beam Coin Yorum

Yukarıda da bahsedildiği gibi, Beam coin gizliliği esas alarak faaliyetlerini sürdüren bir projedir. 2019 yılından bu yana tecrübeli bir grup blokchain uzmanı tarafından yönetilen Beam, gelecekte de gizliliğin önemli sebebiyle popüler olacağa benziyor. Bu özellik aynı zamanda yenilmez dijital cüzdan imzalarının desteğiyle mevcut düzenlemelere de uygundur. Bu da, yetkili denetçilerin işlemlerin tam listesini ve ilgili belgeleri görmelerini sağlayabilmektedir.

Beam Coin Projesi Hangi Ülkenin?

Beam coin hangi ülkenin kripto parasıdır? Beam birimi İsrail asıllı girişimci Alexander Zaidelson tarafından kurulmuştur. Projenin geliştirme aşamalarının nerede yürütüldüğüne dair bir bilgi paylaşılmamakla beraber, kurucu ekibin Avrupa’da faaliyetlerini sürdürdüğü düşünülmektedir.

Beam (BEAM) Coin Hangi Borsada var?

Beam coin geleceğinden sonra en çok merak edilen konulardan biri de nereden ve nasıl alındığı konusudur. Beam coin şu borsalardan satın alınabilir: Binance, Gate io, MEXC, CoinEx, Pionex, CoinDCX…

beam coin

Beam Coin Geleceği 2022

Uzman analiz şirketleri BEAM coin için yorumlarını aktarıyor. Priceprediction şirketine göre 2022 yılında Beam fiyatı minimum 0.14 dolarda olacak. Maksimum beklenen fiyatı ise 0.16 dolar bandında. Yıl içinde beklenen ortalama fiyat seyri ise 0.14 dolar olarak belirtilmektedir.

Digital Coin Price şirketine göre Beam coin geleceği 2022 yılında oldukça parlak görülüyor. Şirkete göre coin 2022 yılında maksimum 0.20 dolar civarına ulaşmış olacak. Beklenen en düşük değer ise 0.17 dolardır.

Beam Coin Geleceği 2023

Uzman analiz şirketlerine göre BEAM coin için 2023 yılı oldukça verimli geçebilir. PricePrediction şirketine göre 2023 yılında Beam fiyatı minimum 0.20 dolarda olacak. Maksimum beklenen fiyatı ise 0.24 dolar bandındadır. Yıl içinde beklenen ortalama fiyat seyri ise 0.20 dolar olarak belirtilmektedir.

Beam Coin Geleceği

Digital Coin Price şirketine göre Beam coin geleceği 2023 yılında artışla kendini gösterecek. Şirkete göre coin 2023 yılında maksimum 0.22 dolar civarına ulaşmış olacak. Beklenen en düşük değer ise 0.18 dolardır.

Beam Coin Geleceği 2024

Uzman analistlerin Beam coin yorum ve görüşlerine göre coin için 2024 yılı yükseliş için ideal görünmektedir. PricePrediction şirketine göre 2024 yılında Beam fiyatı minimum 0.29 dolarda olacak. Maksimum beklenen fiyatı ise 0.35 dolar bandındadır. Yıl içinde beklenen ortalama fiyat seyri ise 0.30 dolar olarak belirtilmektedir.

Digital Coin Price şirketine göre Beam coin geleceği 2024 yılında tap seviyelerini görecek. Şirkete göre coin 2024 yılında maksimum 0.25 dolar civarına ulaşmış olacak. Beklenen en düşük değer ise 0.17 dolardır.

Beam Coin Geleceği 2025

BEAM coin geleceği 2025 yorumlarına göre, bu yıl coin için oldukça parlak geçebilir. PricePrediction şirketine göre 2025 yılında Beam fiyatı minimum 0.41 dolarda olacak. Maksimum beklenen fiyatı ise 0.50 dolar bandındadır. Yıl içinde beklenen ortalama fiyat seyri ise 0.42 dolar olarak belirtilmektedir.

Beam (BEAM) Coin’in 2025 yılındaki seyri için yorum yapan Digital Coin Price şirketine göre, 2025 yılında coin fiyatı maksimum 0.29 dolarda olacak. Bu rakamın yıl içinde 0.26 ila 0.24 dolar arasında gidip gelmesi bekleniyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.