Başarılı Kulüpten Kripto Para Hamlesi: TRA Token!

Başarılı Kulüpten Kripto Para Hamlesi: TRA Token!

Başarılı Kulüpten Kripto Para Hamlesi: TRA Token!

Trabzonspor Kripto Para Dünyasına Giriyor

Trabzonspor kripto para dünyasına giriş yaptı. Bordo-bereli yönetim ekibi Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamasında kendi kripto paralarını çıkarmak adına Socios Services Limited Şirketi ile bir yılı opsiyonlu olmak koşulu ile toplamda 5 yıllık bir sözleşme yapıldığını açıkladı.

5 yıllık kripto token ihracını taraftarlarına ve tüm kamuoyuna duyuran ekip, Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve KAP’ta yer alan açıklamasında;

“Şirketimiz ile Socios Services şirketi arasında, taraftar token ihracı konusunda bir yılı opsiyonlu olmak üzere toplam beş yıllık bir anlaşma sağlanmıştır. Yapılan sözleşmeye göre, dijital dünyadaki tüm yatırımcılara, tüccarlara ve taraftarlarımıza sunulmak üzere toplam 10 milyon adet Trabzonspor taraftar token ihracı yapılacaktır. " ifadelerini kullandı.

Trabzonspor’un Tokeninin Adı: “TRA” Olacak

Trabzonspor kripto para tokeninin kısaltılmış adı “TRA” olarak bordo-bereli ekip tarafından duyuruldu. TRA tokenlerin hem taraftarlara hem de yatırımcılar sunulmak üzere 10 milyon adete kadar ihracatı yapılacak. Ayrıca arz başlangıç fiyatı olarak 1 adet $TRA token 8 Türk Lirası olarak duyurulmuştu.

TRA Token Piyasa Ne Zaman Çıkacak?

Tokenlerin şu anki açıklamalara göre yılın 3. çeyreğinde alıcılar ile buluşacak. Alıcılar tokenler ile işlem görmeye başlayabilecekler.

Trabzonspor Kripto Para (TRA) Nasıl Kullanılacak?

Taraftarların ve yatırımcıların sahip oldukları tokenler Socios mobil uygulamasından çeşitli aktivitelerde kullanılabilecek.

TS Kulübü bazı kararlar için anket açarak taraftarlarına sorular soracak, bu anketlere katılmak için de token kullanarak oy kullanılabilecek. Böylelikle sahip olduğunuz TRA token’ları klübün aldığı önemli kararlarda söz sahibi olabilmek, fikir beyan edebilmek için değerlendirme imkânınız olacak. Ayrıca Socios’un mobil uygulamasına önümüzdeki birkaç hafta içinde sohbet ve oyun özelliği eklenecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.