BAR Coin Geleceği 2022-2025, BAR Coin Fiyat Tahmini, Barcelona yorum

BAR Coin Geleceği 2022-2025, BAR Coin Fiyat Tahmini, Barcelona yorum

Barcelona coin geleceği 2021 yılında piyasaya sürüldüğü döneme nazaran oldukça büyük bir gelişme gösteren bir altcoin türüdür. Yatırımcılar bu altcoin türünün önümüzdeki 4 yıl içerisindeki durumu hakkında pek çok tahminde bulunmaktadır.

FC Barcelona Fan Token para biriminin MarketCap üzerinden alınan şu an ki verilerilene göre piyasadaki işlem değeri 14.72 dolardır. BAR Coinin piyasa değeri MarketCap verilerine göre 588,906,662 dolar olarak saptanmıştır. BAR Coin’in sıralamadaki yeri ise #609’dır. MarketCap verilerine göre BAR Coin’in 24 saatlik hacmi 4,091,641 dolar iken piyasada dolanan genel arzı 3,551,021.00 BAR şeklindedir.

BAR Coin tahmini alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Uzmanlar yatırımcıların yakın kadraja aldığı BAR Coin geleceği ile alakalı sık sık tahminlerde bulunmaktadır.

FC Barcelona Token Nedir?

BAR coin, İspanyol Futbol Kulübü Barcelona’nın yeni fan tokeni olarak karşımıza çıkmakta. Chiliz’in yeni ortaklığını duyurmasıyla birlikte Barcelona’nın yeni fan tokeni de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde popüler kripto para borsası Binance, BAR tokeni listeleyeceğini duyurmuştu. 20-21 Nisan tarihlerinde de resmen Binance borsasında yerini aldı.

Kısa sürede popülerleşen BAR, bu yükselişiyle yatırımcıların da dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle Chiliz gibi güçlü bir ortaklık, tokene olan ilginin artmasına sebep oldu. Peki, BAR token nedir? Kurucuları ve ortakları kimlerdir? BAR nasıl ve nereden satın alınır? Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabını yazımızın devamında aktardık.

FC Barcelona (BAR) Token; İspanyol Futbol takımı Barcelona ve Chiliz ortaklığı sonucu ortaya çıkan bir kripto para birimidir. 2020 yılının Haziran ayında ilk kez piyasaya sürülmüştür. O zamanki arz fiyatı 2 EURO olarak belirlenmişti. Çalışma prensibi ERC-20 tabanlı yardımcı program belirteci olarak tanımlanabilir.

FC Barcelona Token diğer spor blockchain girişimlerinden farklı olarak, yeni bir token kategorisi ortaya çıkarmıştır; Taraftar Token. Taraftar Token almak isteyen kullanıcılar Socios.com platformuna girdikten sonra Taraftar tokenlere erişebilir.

BAR coin satın almak isteyen bireyler, kripto para değişimi yolu ile alabilirler. Önce CHZ coin satın alınmalı, ardından değişim yoluyla taraftar tokenler elde edilebilir. Platform taraftar tokenlerini; “Bir takıma ya da kulübe özgü olan bu belirteç, şifreli bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim imkânı tanıyan, dijital bir varlık.” şeklinde tanımlamaktadır.

FC Barcelona Token (BAR) Avantajları Neler?

BAR token, tokene sahip olan taraftarların destekleri ile spor kulübüyle etkileşimde olabilme imkânı tanıyan bir altcoin birimidir. Tokene sahip olan taraftarlar aynı zamanda, FC Barcelona spor kulübünün verilecek kararlarında söz hakkına sahiptirler. BAR token alan taraftarlar, spor kulübündeki VIP ayrıcalıklardan ve pek çok avantajdan yararlanma imkânı da bulur.

BAR, bir taraftar token olması nedeniyle, büyük kulüplerin taraftarlarını kripto para piyasasına çekmede oldukça özel bir görev üstleniyor. Sadece taraftar ve kulüp arası etkileşimde değil, taraftarı kripto para piyasasına ve bu tarz altcoinlere ısındırmada oldukça fayda sağlamakta. Bu sebeple piyasanın yeni insanlara tanıtımında önemli bir sanal varlık durumunda yer almakta.

BAR coin sahibi taraftarlar ise;

  • Kulüp soyunma odalarının dizaynı
  • Takım formasının modeli ve dizaynı
  • Takım oyuncuları hakkındaki görüş ve düşüncelerini

ve daha pek çok konuda görüşlerini belirtmede söz hakkına sahipler. Taraftarlar yapılan ankette BAR token ile ödeme yaparak kulübün bu tarz oylamalarına katıldıklarından oldukça memnun olduklarını dile getiriyorlar.

FC Barcelona Fan Token Geleceği

BAR coin Binance borsasında listelenmesiyle zaten bir şeyleri başarabildiğini ispatlamış oldu. Ancak coinin geleceğine dair yine de analistlerin görüşleri önem arz etmekte. Özellikle birkaç ünlü analistten gelen yorumlara göre, BAR tokenin geleceği oldukça parlak görünüyor. Görüşlerini derlediğimiz isimler arasında Kaleo, WalletInvestor ve Aayush Jindal gibi pek çok ünlü analist yer alıyor.

Analistlere göre BAR token, sadece kulüp kararlarında oy kullanabilmede değil, yeni yatırımcıları kripto para piyasasıyla tanıştırmada oldukça önemli bir role sahip durumda. Öyle ki, Haziran 2020 tarihlerinde arz fiyatı 2 Euro iken, şu anda 33 Euro dolaylarında seyretmekte. Bir yıldan kısa bir sürede bu kadar önemli artışlar yaşayabilmesinde, önemli ortaklıklarının da payı olduğunu belirtmekteler.

Analistlere göre BAR tokenin sıradaki hedefinde 49 Dolar bandı yer aldığı söyleniyor. Ancak bu banda ulaşması ve üstüne çıkması 2021 yılının sonlarını bulabilir. Analistlere göre; BAR coin 2021 yılının ilk yarısını hafif bir fiyat düşüşü ile bitirecek, ikinci yarısında ise güzel bir ivme ile artışa geçebileceğini öngörmekteler. Tüm bu süreçlerde ise 45 Dolar ile 51.01 Dolar aralığında seyredebileceği görüşündeler.

BAR Coin Binance Borsasında Yerini Aldı!

DeFi sistemlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte sürekli yeni sistemler ve sistemlere ait altcoinler piyasaya çıkıyor. Taraftar tokenleri ve spor kulüpleri ile adından sıkça söz ettiren Chiliz ise, başarılı bir ortaklığa daha imza atmıştı.

Söz konusu FC Barcelona Token, Haziran 2020 tarihinde piyasaya çıkmıştı. O zamandan bu yana, başarılı bir şekilde yükseldi ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Son başarısı ile de Binance borsasında listelenmeye başladı. Yatırımcılar artık Binance üzerinden taraftar tokene sahip olabilmekteler.

BAR token Binance borsasında, BAR/USDT, BAR/BTC ve BAR/BUSD işlem çiftlerinde yatırımcıları ile buluşuyor. Yatırımcılar Binance’a üye olduktan sonra, bu işlem çiftlerinden herhangi birini tercih ederek taraftar tokenin ticaretine başlayabiliyor.

BAR Token Nasıl Satın Alınır?

BAR coin nasıl alınır sorusu pek çok yatırımcının merak ettiği konular arasında yer alıyor. Yukarıda bahsedildiği gibi BAR artık, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsalarından olan Binance borsasında listeleniyor. Yatırımcılar Binance borsasına üye olduktan sonra itibari para gönderimi ardından farklı işlem çiftlerinden BAR tokeni satın alabilmekte.

Binance yanı sıra Paribu ve Chiliz web sitesinden de taraftar tokeni satın alabilmek mümkün. Paribu’da TL ve USDT işlem çiftleri ile token satın alınabilmekte. Token hacmi bakımından %65,56’lık bir değerle en fazla Paribu’da yer aldığını görmekteyiz.

Barcelona Token Kaç TL?

Yazının hazırlandığı sırada 1 BAR token 339 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam yaklaşık 40,98 ABD dolarına tekabül etmekte. Paribu borsasında 337 TL civarında olan BAR, Binance borsasında ise 338 TL’den işlem görmekte. Aşağıda paylaştığımız Barcelona Fan token yorum ve analizleri, tokenin gelecek fiyatına ve seyredişine ilişkin ipuçları verecektir.

Barcelona Token Grafik Yorumu

BAR CoinMarketCap verilerine göre şu anda 339.11 TL’den işlem görmekte. Piyasa değeri ₺1,001,001,151 civarında ve tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ₺13,565,741,961 tutarındadır. Son 24 saatlik hacmi %12 oranında azalmış, ₺340,743,994 dolaylarına kadar gerilemiştir. Toplam arzı 40,000,000 iken, bu rakamın 2,950,704 BAR kadarı dolaşımdadır.

Tüm zamanların en yüksek fiyatını 655.99 TL’den, en düşük değerini ise 20,80 TL civarında görmüştür. 1 aylık fiyat grafiği incelediğimizde, 30 günlük en düşük değeri 191.46 TL olurken, en yüksek değeri 655.99 TL civarındadır. Yatırımcılar 1 ay önce 191 TL’den BAR token almış olsalardı, bir ay sonunda yaklaşık 464 TL kâr elde etmiş olacaktı. Bu bir aylık süreçte, token Binance borsasında listelenmesiyle daha da fiyatlanmış oldu.

BAR coin tüm zamanları içeren grafiğini incelediğimizde yaklaşık bir yıla yakın süredir 17 TL ile 150 TL aralığında seyretmiş olduğunu görmekteyiz. Mart 3 – 4 tarihleri arasında ise güzel bir sıçrayışla yukarı yönlü kırılım yaşayarak ilk hedefi olan 178 TL bandına çıkmayı başarmış. Ardından yükselişine devam etmiş ve 389 TL dolaylarına kadar bu ivmesini sürdürmüş.

Bu hedefin ardından kısa süreli bir duraksama yaşamış 389 – 216 TL aralığında seyretmiş. Binance’de listelendiği gün (21 Mart 2021) tarihinde ise en yüksek değerlerinden olan 620 TL dolaylarına kadar çıkmıştır. Şu anda da 300 – 450 bant aralığında seyretmektedir. Bar token yorum ve analizleri için; analistlerin yorumlarına göre söz konusu token 2021’in ikinci çeyreğinde daha da yükseleceğe benziyor. Bu yükselişle beraber 2022 yılına yeni ortaklıklar ve başarılı yükselişi ile damga vurabilir.

Barcelona Token Kaç TL

[mcrypto id="28660"]

1 Barcelona Token [mcrypto coin="BAR" currency="TRY"] TL‘dir. Ek olarak 1 Barcelona Token [mcrypto coin="BAR"] dolar.

Barcelona Fan Token Kaç Adet?

Taraftar tokenlarından biri olan FC Barcelona Fan Token toplam 40.000.000 adet arzı bulunmaktadır.

Barcelona Coin En Yüksek Kaçı Gördü?

Barcelona coin en yüksek  fiyatı 79.26 doları gördü. Barcelona token en düşük fiyatı ise 4.09 dolardır.

BAR Coin Geleceği 2021

BAR Coin geleceği 2021 kapsamında Coinarbitragebot tarafından yorumlanmıştır. Coinarbitragebot ekibine göre BAR Coin’in 2021 yılının sonlarında 14.7108 dolar olması mümkündür.   Price Prediction’a göre BAR Coin’in yılın son aylarında fiyatlandırmadaki en az değerinin 14,06 dolar olacağı tahmin edilmektedir. Yine Price Prediction’a göre BAR Coin’in fiyatı 2021 yılının son aylarında ortalama olarak 15,54 dolardan işleme tabi tutulacağı tahmin edilmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre BAR Coin’in fiyatı 2021 sonunda 22,46 dolar değerine ulaşabilir.

BAR Coin Geleceği 2022

BAR Coin geleceği 2022 yılında Coinarbitragebot ekibine göre BAR Coin’in 2022 yılında 22.0319 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Price Prediction’a göre BAR Coin’in 2022 yılının başlangıcındaki fiyatının 14,76 dolar olacağı tahmin edilmektedir. Yine Price Prediction’a göre BAR Coin’in 2022 yılının ortalarında en az 18,85 dolar seviyesinde olması beklenmektedir. Price Prediction’a göre BAR Coin’in 2022 yılının son aylarında 26,54 dolara kadar ulaşması beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre BAR Coin 2022 yılının sonunda 24,69 dolara ulaşabilir.

BAR Coin Geleceği 2023

BAR Coin geleceği 2023 yılında Coinarbitragebot ekibinin yaptığı açıklama ve analizlerde 35.6476 dolara kadar çıkması beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre BAR Coin’in 2023 yılının son aylarında fiyatlandırmadaki en az değerinin 33,51 dolar olacağı en fazla ise 39,02 dolar değerinde olacağı tahmin edilmektedir. Price Prediction ekibine göre BAR Coin’in 2023 yılının genelinde 28.29 seviyelerinde olması beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre BAR Coin 2023 yılının sonunda 29,42 dolara ulaşabilir.

BAR Coin Geleceği 2024

BAR Coin geleceği 2024 yılı kapsamında Price Prediction ekibine BAR Coin’in 2024 yılında 58,44 dolara kadar çıkması beklemektedir. Price Prediction ekibine göre BAR Coin yılın başlarında en az 32,72 dolar en fazla 37,19 dolar değerinde işlem görmesi beklenmektedir. Yine Price Prediction ekibine göre BAR Coin’in 2024 yılının ortalarında ortalama olarak 43,17 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Price Prediction ekibi BAR Coin’in yılın sonunda en az 50,64 dolar en fazla 58,44 dolar aralığında işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi BAR Coin’in 2024 yılının sonunda ortalama 52,02 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi BAR Coin’in 2024 yılında 57.6778 dolar seviyelerine çıkacağını tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre BAR Coin 2024 yılının sonunda 36,73 dolara ulaşabilir.

BAR Coin Geleceği 2025

BAR Coin geleceği 2025 kapsamında Price Prediction ekibine göre BAR Coin 2025 yılında en düşük fiyatının 49,94 dolar olacağını söylerken en yüksek fiyatının 87,64 dolar olacağını söylemektedir. Ayrıca ekip yıl genelinde fiyatın ortalama olarak 63.93 olacağını da beklemektedir. Coinarbitragebot ekibine göre BAR Coin’in 2025 yılında 93.3227 dolardan işlem görmesi mümkündür.

BAR Coin Yükselecek Mi?

BAR Coin yorum kapsamında pek çok uzman ve bilir kişi ekibi tarafından yorumlanmıştır. Ekipler ve uzmanlar BAR Coin’in geleceğinin olumlu yönde seyredeceğini tahmin ettiklerini açıklamıştır. Popüler borsalarda listelenirse fiyatını oldukça arttıracaktır. Güncel piyasa şartları incelendiğinde taraftar tokenlar gelecekte etkin bir şekilde yer alacak altcoinlerin başında gelmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.