Flaş Gelişme: Balina Bu Altcoini Dipten Topluyor!

Flaş Gelişme: Balina Bu Altcoini Dipten Topluyor!

Geçtiğimiz hafta altcoin yatırımcılarının alım taleplerini bir nebze geriye çektikleri dikkatlerden kaçmadı. Ancak, ALGO Coin yatırımcıları ise kripto paradaki değer kaybına rağmen yatırımlarına devam ediyor. Birçok ALGO yatırımcısının dipten alım talepleri piyasa takipçilerinin dikkatini çekti.

ALGO Coin Değer Kazanımı Yapabilir mi?

Zincir üstü verilerden elde edilen bilgilere göre ALGO Coin her geçen gün daha fazla yatırımcıyı kendine çekmeye devam ediyor. Analistlere göre, en son 16 ay öncesinde bugünkü fiyat seviyesinde görülen Algorand Coin, önemli bir toparlanma içerisine giriş yapabilir. Çünkü, ALGO ağı sadece geçen hafta 1.1 milyon üzeri yeni adresi kayda geçirdi. Uzmanlara göre, yatırımcı ağının genişlemesi geleceğe yönelik satın alım taleplerinin hacminin genişlemesine de yardımcı olabilir.

Zincir üstü verilere göre, ALGO ağına 2- 8 Mayıs tarihleri arasında 350 bini aşkın aktif yatırımcı katıldı. Aktif yatırımcı katılımları ağdaki etkinlik düzeyi yükseltti. ALGO yatırımcılarının davranışları ele alındığında ise çoğunun ALGO Coin biriktirmeyi seçtikleri görülüyor.

Bitcoin Fiyat Değişimi ALGO Coin’i Etkiler mi?

Analistlere göre önümüzdeki haftalarda BTC fiyatında düşüş oluşursa, ALGO Coin ve diğer altcoinler bu durumdan etkilenebilirler. Analistlerin tahminlerine bakıldığında ALGO Coin için iki senaryo gündemde.

07.06.2022 sabah saatlerinde BTC %5.48 değer kaybı yaparak, 29.607 dolara geriledi. Önümüzdeki haftalarda BTC psikolojik seviye olarak görülen 30 dolarlık bandı aşamazsa, ALGO fiyatında gerileme yaşanabilir. Ancak BTC 32-35 bin dolar bandına çıkmayı başarırsa ALGO ve diğer altcoinlerde %6.5 oranında ve üzerinde değer kazanımı oluşabileceği tahmin ediliyor.

ALGO Coin Fiyat Tahmini Ne Yönde?

ALGO yatırımcıları, kripto paranın Mayıs ayında yaptığı değer kayıplarını geri telafi etmesini bekliyorlar. Analistler ise ALGO Coin’in 0.74 dolara önümüzdeki haftalarda dönüş yapabileceğini tahminlerinde sunuyorlar. 0.74 dolarlık tahminin tabloya gelebilmesi için ALGO Coin’in %92’lik bir iyileşme sergilemesi gerekiyor.

07.06.2022’de yazının kaleme alındığı dakikalarda ALGO Coin 0.38 dolardan işlem görüyor ve değer kaybı %6.11 oranında. Zincir üstü verilere göre, ALGO yatırımcıları bu düşük fiyattan ALGO Coin toplamayı tercih ediyorlar

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.