Badger  Coin Geleceği 2023 -  Badger  Coin Yorum

Badger Coin Geleceği 2023 - Badger Coin Yorum

Badger dao coin geleceği, Badger dao coin yorum, Badger dao coin fiyat tahminleri yer almaktadır

Merkezi olmayan DeFİ alt yapılı bir sisteme sahip olan Badger Dao gelişime açık kaynaklı olan bir platformdur. Bu platform, kripto piyasasında aktif olarak hizmet sunan birçok sisteme ve kurumların yararlandığı akıllı sözleşmelerinin dayandığı tüm protokollerinde kullanılan Btc teminatını kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Bunun için de Badger Dao kullanıcılarına BTC ile işleyen geniş bir alt yapı ve birbirinden farklı ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Ana ağ sistemi 2020 yılında oluşturulan Badger Dao, rozet geliştiricisi olarak bilinen bazı kişilerin, blokchain üzerine imkânların verdiği en yüksek BTC miktarı kadarıyla teminatlandırma ile iş birliği yapma fırsatı sunmaktadır. Bununla birlikte platform kullanıcılarına bu alanda hizmet veren bir uygulama işlevi de sunmaktadır.

Platformda geliştirici olarak yer alan kişiler, geliştirmiş oldukları her bir ürün ve uygulama için hem madencilik likit havuzlarından kazanç sağlamakta hem de BADGER Coin üzerinden belli oranlarda ödül elde edebilmektedir.

Platformda oluşturucu ya da geliştirici olarak yer alan kişiler sistem üzerinde kurum ya da belli bir grup olarak da aktif olabilmektedir. Platformda yer alan görevler ya da herhangi bir ürün geliştirmek için katılım sağlamak adına kullanıcıların ek bir donanım ya da olanağa sahip olmasına gerek yoktur. Badger Dao sistemini tüm kullanıcılarına açık hale getirmiş olup herkes tüm aktivitelere katılım sağlayabilmektedir.

Badger Dao platformu arkasında yer alan koca bir ekip bulunmaktadır. Bu ekip içerisinde Badger Builders, platformda var olan toplulukların geliştirdikleri ürünler ve Dedicated Badger Operations ekibi bulunmaktadır. Bununla birlikte tüm kodları açık olan platformda yönetişim adına da Badger Coin dağıtımı da yer almaktadır.

Badger Dao Kurucuları Kimlerdir?

Platformun esas kurucu ismi Chris Spadafor olup, platforma büyük bir likidite ve maddi destek sağlayan diğer kurucu isim de Angelrock olmaktadır.

Badger Dao Coin Geleceği ve Avantajları

Topluluk tarafından yönetilen ve denetlenen bir platform olan Badger Dao Coin sisteminde iki ana ürün bulunmaktadır. Sett ve DIGG adında iki ayrı ürüne sahip olan platformda bu ürünler tüm topluluk tarafından tanınmış ve oylanarak kabul edilmiştir.

Bilindiği gibi kripto para sistemlerinde topluluk temelli olarak yönetilen tüm platformlarda herhangi bir ürün ya da farklı aktivitelerin hepsi öncelikle üyelere tanıtılmaktadır. Oylama ardından yeni ürünler ayrı ayrı onaylanmaktadır. Bu da çıkan ürünlerin işlevselliğini ve güvenilirliğini artıran en önemli etmendir.

Platformun ürünlerinden biri olan Sett, merkeziyetsiz olarak yani DeFİ sistem protokollerine uygulan olarak çalışmaktadır. Beş farklı strateji ile tokenize edilmiş olan bu ürün BTC temelli olacak şekilde ani kredi azaltma ihtiyatlarına sahiptir. Platforma yatırım yapan kullanıcıların her biri sistemin dayandığı ve yönetildiği akıllı sözleşmeler doğrultusunda farklı kazançlar elde edebilmektedir.

Bu yollardan biri de Sett kasasına tokenize edilmiş BTC yatırmaktır. Platform daha fazla kullanıcıyı kendisine çekmek için bu yönde bir teşvik edici ödül sistemi bulunmaktadır. Sett kasasına BTC yatırımı yapan farmer kullanıcıları belli oranlarda BADGER ve DIGG elde etmektedir.

Tüm bu kazanımların yanında platform kullanıcılarında sadece kullanılan işlem ve kaynak için elde edilen karlardan cüzi miktarda yaklaşık olarak % 4,5 oranında bir komisyon almaktadır.

Platformun ikinci en büyük ürünü olan DIGG ise esasen üçüncü taraf kişileri tamamen ortadan yok etmek ve onları platform dışında tutmaktır. ETH blokchain üzerinde gözlem dışında kalan yapay bir BTC görevi gören DIGG, kolay bir besleme ve tedarik ile BTC fiyatına sabitlenmiştir.

Badger Dao Güvenilir Mi?

Güvenlik kontrollerinden ilkini ünlü Zokyo denetim ekibine yaptıran platformda herhangi bir güvenlik açığı tespit edilmemiştir. Daha sonra platform, sistemi ve genel olarak içerikte bulunan bütün ürünleri ile ekosistemini düzenli olarak kontrol edip denetleyecek bir danışma komitesi oluşturdu.

Badger Dao Yorum

24 saat içerisinde %2 oranında değer kazanan Badger Dao Coin 07.01.2023 tarihinde Saat 23:10’ da $2.36’ dır. Bu Coin’ in 24 saatlik hacmi de $9,410,933 olup yaklaşık olarak %5 oranında bir artış yaşanmıştır. Bu Coin gün içerisinde en yüksek değer olarak $2.36’ i görmüş olup en düşük değeri de $11.14’ dır.

Coin’ in toplam 21,000,000 arzının 9,448,549.43’ ü dolaşımda bulunmaktadır. Ayrıca bu Coin, Coinmarketcap piyasa sıralamasında #300’ cü sırada yer almaktadır.

Badeger Dao Coin Nereden Alınır?

Badger Dao Coin almak için listelendiği borsalardan herhangi birini tercih edebilirisiniz. Bu Coin 31 Mayıs 2021 tarihinde 15’ den fazla borsada yer almaktadır. Bu borsalar arasında Binance, Huobi Global ya da FTX gibi büyük borsalarda yer almaktadır.

Bu Coin’ i dünyanın en fazla kullanılan ve tercih edilen Binance borsası aracılığı ile satın alabilirsiniz. Bunu içinde öncelikle Binance’ a kayıt olmalı ve burada kendinize ait bir hesap oluşturmalısınız. Hesap onayınızı aldıktan ve tüm doğrulama aşamalarını geçtikten sonra borsa hesabınıza para göndermelisiniz. Bunun içinde kendi banka hesaplarınız tercih edebilir ve buradan Binance borsa hesabınıza itibari para gönderimi yapabilirsiniz.

Para gönderimi ardından Badger Dao Coin’ i BADGER/USDT, BADGER/BTC ya da BADGER/BUSD pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Badger Dao Binance Borsasında Ne Zaman Listelendi?

Badger Dao Coin, geçtiğimiz Mart ayında Binance borsasında listelenmeye başlamış olup o gün içerisinde değeri yaklaşık olarak $65’ a kadar yükselmiştir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.