Baby Doge Coin Geleceği 2023 - 2026 - Baby Doge Yorum, Fiyat Tahminleri

Baby Doge Coin Geleceği 2023 - 2026 - Baby Doge Yorum, Fiyat Tahminleri

Baby doge coin geleceği, Baby doge coin yorum, Baby doge coin haberleri, Baby doge coin fiyat tahminleri, Baby doge coin ekşi ve haberleri yer almaktadır.

Baby doge coin, meme token olan Dogecoin’den esinlenilerek oluşturulmuş bir kripto para birimidir. Dogecoin araçları ve kullanıcıları tarafından oluşturulmuş yeni bir token olarak da bilinmektedir. Baby doge projesi genel olarak geliştirilmiş işlem hızları ve gösterimi gibi özellikleri sunmaktadır.

Haziran 2021 tarihinde piyasaya sürülen birimin projesi incelendiğinde elle tutulur bir amaca hizmet etmediği, ancak birimin çok ilgi gördüğü söylenebilmektedir. Bu sebeple değerlendirilmesi gereken şaka tokenlerinden biri olarak görülmektedir. Bir toplulluk projesi olarak öne çıkan BabyDoge, şu anda 3 farklı borsada listelenmektedir. Bugün ise fiyatında %58 oranında bir artış yaşayarak CoinMarketCap’te trend tokenlar arasında yer almaktadır.

Baby Doge Nedir?

Baby Doge, BSC blok zincir üzerinde BEP 20 token olarak 2021 Haziran’da piyasaya çıktı. Meme kripto para birimi Baby Doge aynı zamanda kriptonun ana akım olarak benimsenebilmesi için ödül temasını da öne alan bir projedir. Baby Doge protokol, NFT, merkeziyetsiz borsa, web sitesinde kripto ödemesi yapılabilmesi için kripto kredi kartı kullanımı gibi pek çok yeniliği getirmek hedefiyle yola çıkmıştır. Token bir yetki konsensüsü olarak tanımlanan PoA ile güvence altına alınmıştır.

Baby Doge Coin Nasıl Alınır?

Baby Doge coin almak için PancakeSwap V2, Gate.io, Huobi, OKX, LBank, Baby Swap kripto para borsalarının herhangi birinde hesap açılmalıdır. Açılan hesaba para yatırılması ardından borsaların satın alım ekranlarına erişim sağlayabilirsiniz. İlgili ekran üzerinden Baby Doge Coin’in güncel fiyatını görüntüleyip, dilediğiniz adette satım alım amaçlı emir girişi yapabilirsiniz.

Baby Doge Özellikleri

Baby Doge Coin özellikleri aşağıdaki şekilde sıralanır:

 • Staking edilmesi halinde pasif gelir kazancı sunar.
 • İşlem hacmi geniş kripto para borsalarından alınabilir. Yine ilgili borsalarda satılabilir.
 • Meme kripto para birimidir.
 • Kripto cüzdanları arası transferi hızlı yapılır.
 • NFT sarın alımında kullanılabilir.
 • NFT satışında gelir olarak elde edilebilir.
 • Belirli DEFİ işlemlerinde örneğin kripto para borç edinme işlemlerin kullanılabilir.

İlgili nitelikleri olan Baby Doge geleceği parlak görülen kripto para birimleri arasındadır.

Baby Doge Geleceği

Baby Doge geleceği hakkında görüşler ele alındığında olumlu ifadelerle karşılaşılıyor. Pek çok farklı kripto para teknik analiz ve fiyat tahmin platformu Baby Doge Coin’in gelecekte değer kazanacağı yönünde görüş bildiriyorlar. Bunlar arasında yer alan Price Prediction Baby Doge Coin’in 2023 sene sonunda 0.000000004 dolar seviyesinde olabileceğini tahminleri bazında sunuyor. Baby Doge, 5 Ocak 2023’de ise 0.000000002924 dolardan alıcı buldu. Öte yandan son zamanlarda kayda aldığı en etkili değer kazanımlarından birini %27’lik artışıyla yaptı.

Baby Doge Yorum

Baby Doge yorum başlığı altında pek çok kripto para analisti geleceğin meme tokenları arasında Baby Doge’nin mutlaka yer alacağını ifade ediyorlar. Bu kripto para birimi SHIB ve DOGE yanında en popüler olan diğer bir meme kripto para birimi olma unvanını devam ettiriyor.

Baby Doge hakkında yorumlarını gündeme sunan teknik analiz-fiyat tahmin platformu CoinAbıtragebot, Kripto paranın 2023 sonunda 0.00000000278 dolardan fiyatlanabileceğini ifade ediyor. Platform aynı zamanda 2023 sonunda fiyat artışı yaşaması beklenen Baby Doge’nin 2024 senesinde ise fiyatını 0.00000000345 dolar seviyesinin üzerine çıkarmasını bekliyor.

Baby Doge Fiyat Tahmini

Baby Doge fiyat tahmini kategorisinde gündeme yansıyan en güncel bilgiler şu yönde:

 • Baby Doge geleceği hakkında hedef fiyat tahminleri CoinArbıtragebot tarafından yapılmıştır.
 • Platforma göre Baby Doge 2024 sonunda 0.00000000345 doları aşabilir.
 • 2025 senesinde Baby Doge 0.00000001096 dolardan fiyatlanabilir.
 • Baby Doge Coin’in 2026 senesinde 0.000000017 dolar seviyesine ulaşması bekleniyor.

İlgili hedef fiyatlar ve Baby Doge geleceği başlığı altındaki yorumlar incelendiğinde görülüyor ki kripto para için tarihsel bazda, kademeli bir yükseliş senaryosu öngörülüyor.

Baby DogeCoin Nasıl Alınır?

Yatırımcıların birçoğu Baby dogecoin nereden alınır sorusunu merak etmektedir. Baby doge yazının hazırlandığı sırada 3 farklı borsada alıcılarla buluşmaktadır. Baby dogecoin PancakeSwap, XT ve DODO BSC üzerinden satın alınmaktadır. PancakeSwap üzerinden WBNB işlem çifti ile birim satın alınabilmektedir. Bu borsadan satın almak isteyen bireyler aşağıdaki adımları takip ederek BabyDoge ticaretine başlayabilir.

 • Bir Metamask cüzdan adresi kurun.
 • Metamask cüzdanınıza Binance Smart Chain Network’ü ağınıza ekleyin.
 • Binance adresiniz üzerinden BNB varlıklarınızı BEP-20 (BSC) ağı üzerinden oluşturduğunuz Metamask cüzdanınıza gönderin.
 • PancakeSwap borsasına Metamask’ınızı bağlayın ve BNB birimi ile BabyDoge birimini değiştirin.

Bu adımların ardından Baby dogecoin al – sat işlemleriniz başarıyla tamamlanmış olacaktır.

Baby Doge Coin Yorumu

Dogecoin’in farklı bir versiyonu olarak geliştirilen BabyDoge, kendilerini şu şekilde tanımlamaktadır: “Baby Doge Coin, babası DOGE’tan birkaç numara ve ders öğrendi. Dogecoin çevrimiçi topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından doğan yeni bir kripto para birimi. Baby Doge, geliştirilmiş işlem hızı ve sevimliliği ile babası Dogecoin’i etkilemeye çalışıyor. Baby Doge, akıllı staking sistemi ile hiper deflasyonisttir. Her işleminizde cüzdanınıza otomatik olarak daha fazla Baby Doge eklenir. Sevin, evcilleştirin ve bebeğinizin büyümesini izleyin...”

Bu açıklamaya göre birimi; “Dogecoin’de meydana gelen aksaklıkları düzeltmeye çalışan bir token” olarak tanımlayabiliriz. Bu amaçta ne kadar başarılı olacağı bilinmez, ancak bugünlerde tüm yatırımcların dikkatini çekmeyi başardı. Bazı uzman analistler de Temmuz ayının ilk haftalarında BabyDoge için büyük bir ralli olabileceğini işaret ediyor. Yine de birime yatırım yapmadan her yatırımcı kendi araştırmasını yapmalı, yatırım süreçlerine bu şekilde başlanmalıdır. Ayrıca Baby dogecoin yorum ve analizleri yakından takip edilmelidir.

Baby Doge Coin Geleceği

Baby Doge Coin geleceği kategorisi altında kripto para analistlerinin en fazla dikkat çektikleri konu projenin ödül dağıtımları sayesinde elde ettiği benimsenme düzeyi. Kripto para analistleri, Baby Doge’nin ödül, airdrop, staking temelli pasif getiri gibi pek çok farklı faktör üzerinden seneler içerisinde daha fazla yatırımcıyı ikna etmeyi başardığını vurguluyorlar.

Öte yandan meme coin’in Binance Smart Chain üzerinde geliştirildiği dönemden beri fiyat grafiğinde de önemli bir ivmeyi yakaladığı aktarılıyor. Analistler, Baby Doge’nin DOGE Coin’ göre 10 kat daha hızlı işlemlere imkan verdiğini, gas ücretlerinin daha düşük olduğunu belirtiyorlar. Bu kapsamda bu iki temel özelliğin Baby Doge’yi gelecekte daha cazip hale getireceğini öngörüyorlar.

Analistlerin yanı sıra CoinArbıtragebot, PricePrediction gibi farklı teknik analiz-fiyat tahmin platformları da Baby Doge geleceği için artış senaryosunun ön planda yer alacağını işaret ediyorlar. Platformlara göre bu meme kripto para 2023 sonunda 0.00000000278 doları aşabilir ve 2024 senesinde ise 0.00000000345 doları kırabilir.

Kripto para analistleri Baby Doge Coin’in rakiplerinden belirli yönleriyle ayrıldığını anlatıyorlar. Örneğin sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahip olması, Alaska Inu ve Mini Shıba gibi coinler ile karşılaştırıldığında grafik verilerinin çok daha başarılı olması onu diğerlerinden ayıran noktalar. Geçmişinde 21 günde 250 bin yatırımcı sahibi olduğu dönemleri hatırlamanın oldukça kolay olduğu Baby Doge’nin özellikle 2024’te popülerliğini yükseltmesi bekleniyor.

Analistler Baby Doge’nin 2025’te ise 0.00000001096 doları test etmesini bekliyorlar. Bu değer kazanımının bazı avantajlara bağlı olarak gelişeceğini de ekliyorlar. Bu avantajlar ise; Elon Musk’ın desteği, E-Ticaret ortaklıklarının gelişmesi, NFT sektöründe ödeme aracı olarak kullanım, gerçek dünyada kullanım imkanı, staking gelirleri sunması şeklinde sıralanıyor. Kısacası Baby Doge geleceği açısından olumlu değerlendirmeler konu olan bir kripto para birimi olarak gündemde yer alıyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.