AXS Coin Geleceği 2023-2027| Axs Coin Yorum | Axs Coin Hedef Fiyat

AXS Coin Geleceği 2023-2027| Axs Coin Yorum | Axs Coin Hedef Fiyat

AXS Coin Geleceği, axs coin popüler bir hale geldikten sonra yatırımcılar tarafından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Uzmanların Axs coin yorum ve axs coin fiyat tahminleri hakkındaki görüşlerine yer vereceğiz.

AXS Coin Geleceği, axs coin popüler bir hale geldikten sonra yatırımcılar tarafından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Uzmanların Axs coin yorum ve axs coin fiyat tahminleri hakkındaki görüşlerine yer vereceğiz.

Axie Infinity (AXS) Coin geleceği uzmanların önemli analiz ve teknik araştırmaları kapsamında öne çıkmasıyla birlikte uzun ve kısa vadeli yatırımlarda değerlendirilmesi gerektiği yönünde ifade edilmektedir. Bununla birlikte kısa ve uzun vadeli yatırımlar açısından çok iyi bir yatırım seçeneği olduğu düşünülmektedir. Uzun ismiyle Axie Infinity olarak bilinen AXS Coin geleceği uzmanların coin piyasasında değerlendirmesi gerektiği yönünde ifadeler bulunmaktadır. AKS Coin Pokemon oyunundan esinlenerek yapılmış olan blockhain zincirli bir savaş platformu şeklinde bilinir. Ayrıca Ethereum Blockhain zincirinde geliştirilmiş olduğu bilinmektedir. Bu sayede en güvenli coin seçeneklerinden biri olarak ifade edilmektedir. Geliştirilmiş oyunun yönetişim tokeni ise AXS olarak bilinmektedir. genel bakımdan bu şekilde kripto para borsasında yer alan AXS Coin Fiyat tahmini gelecek vaat ettiği düşünülen bir seçenek olup en fazla işlem hacmine sahip olanlardan biri şeklinde bilinmektedir. İleriye dönük uzun vadeli yatırım açısından değerlendirmek üzere Price Prediction ekibinin teknik analiz ve tahminleriyle ileriki yıllardaki fiyatları ise şu şekilde ifade edilmektedir.

Axie İnfinity Coin, adını bir savaş oyunundan alan, yalnızca oyuncuları tarafından sahip olunabilen, Blockchain tabanlı bir alt yapı sistemine sahip kripto para birimidir. Axie İnfinity Pokemon gibi popüler oyunlardan ilham alınarak yaratılmıştır. Bu oyunu oynayan oyun severler aynı zamanda Axies olarak da bilinen token yaratıkları biriktirebilecek, üretebilecek, yarıştırabilecek ya da takas ettirebilecektir.

Axie İnfinity Nedir?

Yatırımcıların en çok merak ettikleri noktalardan birisi Axie İnfinity nedir sorusudur. Axie İnfinity sistemi, bu oyunu oynayan tüm oyuncuları aynı çatı altında toplayabilmektedir. AXS oyuncuları bu tokenleri kullanırsa, oyun oynarsa veya oyun ile alakalı benzeri faaliyetlere katılırlarsa ödül kazanabileceklerdir. Oyuncular bu sistem üzerinde yer alan tüm oyun içeriklerini oynadıklarında ya da farklı içerik paylaşımları yaptıklarında da bu AXS ödüllerinden yararlanabileceklerdir. AXS platformu 3 farklı şekilde kullanılabilecektir;

 • Yönetim: 2021 yılında Topluluk Hazinesinin oluşturulacağı duyuruldu. Buna göre, Axei İnfinity Coin ile gelir elde etmenin yanı sıra stake üzerinden de gelir edebilmek mümkün olacak. Ağın yeterince merkeziyetsiz olması ile birlikte AXS steakerlar tarafından da yönetilmeye başlanacak.
 • Stake: Oyuncular bu sistemde yeni oluşturulan AXS miktarını alabilmek için var olan tokenlerini kilitlemektedir. Stekerların ödül talep edebilmesi için ise, oy kullanması ya da oyun oynaması şartı bulunuyor.
 • Ödemeler: Axie NFT ağının para birimi AXS olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle bu para birimi bu ekip tarafından yapılan müzayede ya da bazı satışlarda kullanılabilmektedir.
 • Farklı güçlere ve nitelikleri bünyesinde barındıran bu para birimine sahip olan yatırımcı, istatistikleri yükseltebilmek ve vücut parçalarını geliştirebilmek için türlü savaşlara da girebilecektir. Savaşları kazanan yatırımcılar deneyim puanı kazanabilirken, Axei İnfinity Coin miktarı arttırılabilecektir.

Axie sistemi her oyun içerisinde güçlü savaş hareketinin yapılabileceği birbirinden farklı vücut parçasının 6 tanesine sahiptir. Pek çok konuda sonsuz çeşitlilik sunan bu sistem sayesinde, güçlü vücut kombinasyonuna da sahip olanlar yüksek istatistiklere ulaşabileceklerdir. Axies popülasyonunun kontrol etmeyi sağlayabilmek amacı ile Axie yalnızca 7 farklı kez yetiştirilebilecektir.

Axs coin nedir sorusuna, Axie İnfinity sisteminin para birimi olarak kabul edilen bir kripto para türü olduğu yanıtı verilebilir. Bu para birimi oyunlar üzerinden kazanılabileceği gibi stake ile de elde edilebilecektir. Bunun yanı sıra Axie bu sistem üzerinde yapılan tüm yatırımlarda kullanılabilecektir.

Axie Coin Yorum

Oyuncuların oldukça dikkatini çeken Axie Coin yorum içerikleri ile de merak uyandırıyor. Özellikle bazı analistler Axie İnfinity Coin para biriminin önümüzdeki sene içerisinde büyük bir yükseliş yaşayacağını dile getiriyor. Bazı analistler ise bu yükseliş düşüncesine temkinli olarak yaklaşarak bu paranın yeni olduğunu ve henüz bir yorum yapabilmek için sürecin çok yeni olduğunu ifade ediyor. Ancak Axs Coin fiyat içerikleri gelecek hakkında detaylı ipuçları verebilecektir.

Axie Coin Nasıl Alınır?

Axie İnfinty Coin alabilmek için Dünyanın en hacimli borsalarından biri olan Binance tercih edilebilecektir. 2020 yılının Kasım ayından beri Axie Coin Binance borsası üzerinden görüntülenmeye başlamıştır. Bu borsaya üyelik oluşturan ve özel cüzdan oluşturma adımını tamamlayan yatırımcı AXS/USD ya da AXS/ BT çiftlerinden herhangi birini tercih ederek satın alma işlemini tamamlayabilecektir.

Axie Infinity Hangi Borsalarda Var?

Axs coin aşağıdaki kripto para borsalarında yer almaktadır;

 • Binance
 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • FTX
 • Kucoin
 • Gate io
 • Bybit
 • Gemini
 • Kraken

Axie Infinity (AXS) Coin Geleceği 2023

Axie Infinity (AXS) Coin geleceği 2023 yılı için yapılan araştırmalar ve teknik araştırmalar sonrasında Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 161,47 dolar olacağı ifade edilirken maksimum fiyatının tahmini ise 18,25 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 15,95 dolar olacağı ifade edilmektedir.

Axie Infinity (AXS) Coin Geleceği 2024

Axie Infinity (AXS) Coin geleceği 2024 yılı için yapılan araştırmalar AXS Coin geleceği için yatırımcıların yüzünü güldürebilecek seçenek olabileceğini de ifade ederek fiyat tahminleri şu şekilde belirtilmektedir. Price Prediction ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatı 60,85 dolar olacağı düşünülürken maksimum fiyatının ise 81,01 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 45,49 dolar olacağı ifade edilmektedir.

Axie Infinity (AXS) Coin Geleceği 2025

Axie Infinity (AXS) Coin geleceği 2025 yılı için yapılan araştırmalar neticesinde Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 328,47 dolar olacağı ifade edilmektedir. Maksimum fiyatının ise 398,01 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 340,29 dolar olacağı ifade edilmektedir.

Axie Infinity (AXS) Coin Geleceği 2026

Axie Infinity (AXS) Coin geleceği 2026 yılı için yapılan araştırma ve analizlerin sonucunda Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 496,98 dolar olacağı ifade edilmektedir. Maksimum fiyatının ise ekibin yaptığı analizlerin sonucundaki tahmine göre 570,34 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 513,99 dolar olacağı yönünde ifade edilmektedir.

Yukarıda belirtilenler genel bakımdan AXS Coin geleceği için uzman analist ifadeleri olup sadece tahmini fiyatlar olarak bilinmektedir. Kesinlik içermeyen bu bilgiler her şeye rağmen yatırım uzmanının ifadeleri olduğu için yine de dikkate alınması gerekmektedir. Bu nedenle uzun ve kısa vadeli yatırımlarınız için Axie Infinity Coin geleceği yönünde değerlendirmeniz gereken bir seçenek olduğu düşünülmektedir. Bunun beraberinde yapılan al-sat döngüsündeki şu anlık işlem hacmi bilgileri de kısa vadeli döngüde bile iyi bir kazanç sağlatabildiği öne çıkmaktadır.

Axie Infinity (AXS) Coin Yükselir mi?

Axie Infinity (AXS) Coin yükselir mi? Uzun vadeli ve kısa vadeli yatırımlarda kullanacağınız bir seçenek olarak AXS Coin gelecek vaat edebilen bir seçenektir. Kripto para dünyasında önemli role sahip Axie Infinity Coin için yapılan teknik araştırmalar sonucunda fiyatının yükseleceği ifade edilmektedir. Bu nedenle geleceğiniz için iyi bir yatırım olarak değerlendirmeniz önerilmiştir. Beraberinde kısa vadeli yatırımlarda bile yatırımcılarına iyi kazanç sağlatmış bu seçenek ünlü para borsalarında tercih edildiği zaman güvenli kazançların sürekliliği sağlanmaktadır. Bu yönden Binance borsasının öne çıktığını bilme beraberinde diğer para borsalarının da önemli rol oynadığı bilinmektedir. Bu yükselişinin devam edeceği düşünülen seçenek için şimdiden alım yapmanız mantıklı bir adım olacağı gibi faydalanmanızda mümkün olacaktır.

AXS Coin Yorum 2023

AXS Coin yorum analizleri tam olarak netlik kazanmamıştır. Bu durumun önümüzdeki günlerde piyasada oluşabilecek değişikliklere göre çeşitlenebileceği öngörülüyor. Yatırımcılar AXS Coin’in değeri hakkında farklı senaryolar üzerinde durmaktadır:

 1. Bitcoin’le beraber yükseliş yaşayabilir.
 2. AXS için Boğa dönemleri epey önemlidir. Bu sebeple yatırımcılar çok dikkatli olmalıdır.
 3. Aylık yükseliş periyotların da düşüşler ve yükselişler yaşanabilir. Bu durum 15 veya 10 günlük döngüler haline gerçekleşebilir.dÖzellikle yükseliş trendleri takip edilmelidir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.