Avalanche Banff 8, AVAX Fiyatına Nasıl Etki Eder?

Avalanche Banff 8, AVAX Fiyatına Nasıl Etki Eder?

POS katman 1 Blockchain protokolü Avalanche Ocak ayı kapanışında fiyatını %15 üzeri artırarak 21.93 dolara çıktı ve başarıyı yakaladı.

POS katman 1 Blockchain protokolü Avalanche Ocak ayı kapanışında fiyatını %15 üzeri artırarak 21.93 dolara çıktı ve başarıyı yakaladı. Ocak ayında olumlu kapanışı yapan AVAX yazının kaleme alındığı dakikalarda 21.82 dolardan el değiştirdi. Kripto para analistleri değer kazanımlarının muhtemelen doğrulayıcılar için hayatı kolaylaştıracak yeni protokol güncellemesinin yayınlanmasına dayandığını düşünüyorlar. Peki AVAX fiyatı için sırada ne var? İşte analistlerin fikri…

Ava Labs’tan Açıklama

Ava Labs mühendislik başkanı Patrick O’Grady açıklama gerçekleştirdi. Banff 8 olarak isimlendirdikleri ve Avalanche güncellemesinin yeni avantajlar sunacağını belirtti. Güncelleme, daha önceki sürüm istenceleri için desteği optimize etme, P2P yani eşler arası ağ etkileşimini güçlendirme ve geliştirme işlevlerini kazandıracak. Bir nevi P-Chain doğrulayıcı araması.

AVAX İçin Son Güncelleme Ne Kazandıracak?

Son güncelleme doğası gereği teknik olarak tanımlansa da ve ağdaki geliştiricilere daha fazla hitap etse de işlem kolaylığını sunması protokoldeki genel kullanıcı deneyiminde iyileşmeye sebep olacak görünüyor. Öte yandan kripto para analistleri Avalanche’nin NFT severler için ideal alanlardan olduğunu vurguluyorlar.

AVAX Coin Kaç Dolar Olur?

Kripto para analistleri güncellemenin haberleri çerçevesinde AVAX Coin’in değer kazanımını kısa vade sürdürebileceğini öngörüyorlar. Bugün ETH ve BTC cephelerinde de artışın etkili olması AVAX için uygun ortamı hazırlıyor. Analistler AVAX Coin için yeni direncin 22 dolar seviyesi olduğunu ve kırılması halinde fiyatın 24 dolar için güç kazanabileceğini tahminlerinde sundular.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.