Automata Network  (ATA)  Coin Geleceği 2023-2027, ATA Coin Yorumları

Automata Network (ATA) Coin Geleceği 2023-2027, ATA Coin Yorumları

ATA coin geleceği önümüzdeki 5 yıl içerisinde oldukça değerleneceğe benziyor. Özellikle uzman kripto para analiz sistemler, ATA hakkında görüşlerini aktarıyor

ATA coin geleceği önümüzdeki 5 yıl içerisinde oldukça değerleneceğe benziyor. Özellikle uzman kripto para analiz sistemler, ATA hakkında görüşlerini aktarıyor. ATA coin esasen 2021 yılında parlayan bir kripto para oldu. Bu durumda birçok yatırımcı 2022 yıl sonunda göreceği fiyatı oldukça merak ediyor. Keza diğer yıllarda da nasıl seyredeceği bir merak konusu oldu.

Autoamata Network (ATA) coin şu anda 0.76$ civarında işlem görüyor. Son 24 saatte %8 oranında düşen ATA, Bitcoin seyrine bağlı olarak hareketini terse çevirebilir. Zaten zaman zaman düzeltmeler göreceğini bildiren uzmanlar, ATA coin fiyat tahmini ve öngörülerini aktarıyor. İşte uzmanlardan yıllara göre fiyat tahminler…

ata coin grafik

Ticari hacim açısından dünyanın en büyük borsalarından birisi olan Binance özellikle Binance Launchpool sayesinde önemli gelişmeleri ağında uyguluyor ve bu sayede popüler bir hale gelmeyi başarıyor. Binance’ın şimdiki yeni projesi ise yatırımcılar için önemli gelişmeleri beraberinde getirebilir.

Özellikle projenin başarını devam ettirmesi açısından durumun da oldukça kritik olduğu görülüyor. Binance Launchpool tarafından yapılmış olan son açıklama kapsamında yeni proje Automata ATA olarak belirlendi. Binance kullanıcıları bu kapsamda belirtilen süre kapsamında BNB, BUSD ve DOT stake işlemlerini yaparak ATA elde edebilecek.

ATA Coin Nedir?

ATA, Binance Launchpool’un 20’inci projesi olarak öne çıkacak. Merkeziyetsiz bir protokol olarak tanıtılmış olan ATA, merkeziyetsiz uygulamalar için de bir tür gizlilik odaklı ara yazılım katmanı şeklinde hizmet vermeyi sürdürecek. Kullanıcılar da 2 Haziran 2021 tarihinden itibaren böylece 30 gün boyunca BNB, DOT ve BUSD stake elde etmeye başlayacak.

Binance 7 Haziran 2021 tarihinde ise ATA’yı listeleyecek. ATA, anonim oylama ve MEV gibi ek özelliklere sahip bulunacak ve hem gizlilik hem de ağdakilerin özgürlüğünü üst düzeye çıkarmak açısından kendisine özel bir hedef belirliyor. ATA ayrıca yönetişim, madencilik ödülleri, protokol ücretleri ve Geode isimli token satışlarına katılması için de kullanım yapılmış olacak. Geode isimli token satış platformu için de Launchpool’a benzeyecek bir modelin izlenmesi gerekecek.

ATA Coin Geleceği

Ata Coin geleceği platformun blok zincir teknolojisine yönelik sunmuş olduğu özel hizmetler dolayısıyla umut vaat eden bir kripto para birimi olarak görünmektedir. Ata Coin platformu çoğu kripto para platformunun vermediği Web3 alana yönelik olarak çalışmaktadır. Web3 blok zincir teknolojisinin doğrudan entegre edilmesi Coin’ in ve platformun daha cazip hale gelmesine yardımcı olmuştur.

Diğer taraftan da platform kullanıcılarına eşsiz derecede bir güvenlik ve gizlilik sistemi ile sözleşmelerini bir arada sunmaktadır. Hizmetlerinde gizliliği ve güvenliği ön plana çıkaran Automata ağı kullanıma daha elverişli ve karlı hale gelmiştir diyebiliriz. Platform kullanıcılarının her birine isteğine karşılık verecek çeşitli gizlilik seviyeleri sunmaktadır. Bu hizmetlerini de olabildiğince en düşük maliyette vermektedir.

Platform sisteminin ayrıca Binance Smart Chain ve Ethereum gibi Substrate tabanlı EVM uyumlu zincirleri desteklemesi kullanıcıların daha rahat işlem yapabilmesine olanak vermektedir. Platform sisteminin sunmuş olduğu bu hizmetler ve ucuz oluşu Coin’ i daha çekici hale getirmektedir.

Coin’ in her zaman belli bir alıcı kitlesinin de var olması ve özellikle boğa dönemlerinde artan işlem hacmi ile de kazanç elde edilebilecek alt coinlerden biri de diyebiliriz. Elbette yine de kullanıcılar yatırımlarını yaparken her zaman temkinli olmalıdır.

ATA Coin Geleceği 2023

ATA coin geleceği 2022 yılında çokça konuşuldu. ATA, Haziran 2021’de listelenmeye başlamış ve listelendiği ilk ay 2.55$ ile ATH’a ulaşmıştır. 24 Eylül itibariyle ATA coin 0.89$ seviyesinden işlem görmektedir. ATA coin geleceği için büyük şirketlerin tahminlerine göz atmakta fayda var. Digitalcoin şirketi 2023’in son çeyreğinde ATA coin hakkındaki görüşleri olumlu. Kasım ayında 1$’ın geçileceğini düşünen analistlerin, yılsonu fiyat tahminleri 1.33$. Walletinvestor şirketi de aynı görüşte. Son aylarda hızlı yükseliş bekleyen şirketin yılsonu fiyat tahmini 1.31$.

ATA Coin Geleceği 2024

ATA coin geleceği 2024 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Coinarbitrage şirketi 2024’nin başında ATA coinin 1.12$ seviyelerinde olabileceğini tahmin ediyor. Yıl ortasına kadar 1.50$’ın aşılacağını düşünen analistler, yükselişin yılsonuna kadar devam edebileceğini açıkladılar. Yılsonu fiyat tahminleri 2.08$. Gov Capital şirketi coinin yıla 2.07$ seviyesinden giriş yapacağını düşünüyor.

Mayıs ayında 3$’ı geçebileceğini aktaran analistler, Ekim ayına kadar kademeli bir düşüşü ön görüyorlar. Yılın sonuna doğru yükseliş trendi oluşabileceğini düşünen analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 4.49$.

ATA Coin Geleceği 2025

Walletinvestor ATA coin geleceği 2025 yılı için parlak olarak gören şirketlerden biri. Yıla 2.63$’dan başlayacağını tahmin ediyorlar. 3$’ın Mart ayında kırılacağını düşünen analistler, ATA coinin bir süre 3$ seviyelerinde duracağını düşünüyorlar. Ardından boğa sezonu oluşabileceğini aktaran analistlerin yılsonu fiyat tahminleri ise 3.92$.

Coinskid şirketi tahminleri açısından diğer şirketlere göre biraz daha ılımlı kalıyor. Yıla 1.88$’dan başlayacağını düşünen şirket analistleri Temmuz ayına kadar 2$’ın geçilmeyeceğini düşünüyorlar. Yılın son dönemlerinde yükseliş bazlı hareketler olabileceğini aktaran analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 2.81$.

ATA Coin Geleceği 2026

ATA coin geleceği 2026 yılı tahmin eden bir diğer analist grubu Priceprediction.net sitesinin analistleri. Yıla 3.09$’dan giriş yapacağını düşünen analistler, yıl ortasına kadar pek fazla yükseliş beklemiyorlar. Haziran 2024’te 3.18$’ı tahmin etseler de yılın 2. yarısının hızlı geçeceğini düşünüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri 3.75$.

ATA Coin Geleceği 2027

ATA coin geleceği 2027 yılında parlayabilir. Digitalcoin şirketi Ocak 2027 ATA coin fiyat tahminleri 2.18$. Yılın ilk yarısında 2.50$’ın geçileceğini düşünen analistler, yılın 2. yarısında yükseliş eğiminin yavaşlayacağını düşünüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri ise 2.65$.

Coinarbitrage şirketi iddialı tahminde bulunan şirketlerden. 2027 yılına 5.25$’dan giriş yapacağını düşünen analistlerin Haziran ayı tahminleri 6.02$. Yılın sonuna kadar dalgalanmalar yaşayabileceğini aktaran analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 6.44$.

ATA Coin 5 Dolar Olur mu?

Uzmanların yorumuna göre Autoamata Network (ATA) kripto parası, en fazla 6.44 doları görebilir. Hatta bu rakamın 2025 yılında görüleceği düşünülüyor. Uzman analiz şirketi Coin Arbitrage verilerine göre, ADA önümüzdeki 5 yıl boyunca artış eğilimi gösterecek. Zaman zaman düzeltmeler ile karşılaşsa da, çoğu dönemde artış yaşaması bekleniyor. Özellikle 5 dolar bandını aşacağına kesin gözle bakılıyor.

Görsel kaynağı: tapchibitcoin.io

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.