ASTR Coin Geleceği 2022-2025 | ASTAR Coin Yorum | Astr Coin nedir

ASTR Coin Geleceği 2022-2025 | ASTAR Coin Yorum | Astr Coin nedir

Astr coin geleceği binance'te listelenmesinden sonra kripto para yatırımcıları tarafından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Kripto paraların büyük borsalarda listelenmeye başlaması ile birlikte fiyatlarında hızlı bir hareketlilik meydana gelmektedir ve Astar (ASTR) coin Binance'de listelenmeye başlaması fiyatını hızlı bir şekilde yükseltmiştir. Bu yazımızda sizler ile Astar (ASTR) yorum ve Astar (ASTR) nasıl alınır sorularına kapsamlı olarak cevap vereceğiz.

Astar (ASTR) Coin Nedir?

Astar(ASTR) coin nedir? Çok zincirli Polkadot Dapp merkezi olan Astar Network Ethereum, Web3.0, DApp staking ve Layer2 çözümlerini destekler. Yani katman iki çözümlerini destekleyen yerel akıllı sözleşme ve blok zinciri üretilme platformu olarak açıklanabilir. Aynı zamanda Polkadot’a bağlıdır. Defi, NFT ve DAO akıllı sözleşmelerini merkezini oluşturmak ve işlemleri çok daha hızlı bir yapabilmek amacı ile bu ekosistem kurulmuştur.

Binace tarafında yatırım yapılan ilk Polkadot ağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu coinin ve ekosisteminin özellikleri ve avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 • Çok zincirli geleceğe açılan bir kapı olan Astar Network ekosistemi sayesinde Polkadot ağına birden fazla katman 1 blok zinciri bağlanabilmesine olanak sağlar.
 • Kullanıcılar akıllı sözleşmeler oluşturarak ASTR coin kazanabilirler.
 • Zincir üstü alınan işlem ücretleri için kullanılmaktadır aynı zamanda da sözleşme yaratmaya imkan tanır.
 • Coine sahip olan kişiler oylama ve referandum gibi yönetim faaliyetlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.
 • Astar (ASTR) coin sayesinde Dapp stake etmek için hem ağ hem de akıllı sözleşmeler kullanılabilir. Bu sayede kullanıcılar daha fazla gelir elde edebilmektedir.
 • Katman 1 akıllı sözleşmelerine para yatırmak katmak 2 uygulama geliştirmek zorunludur. Bu durum Layer2 uygulamalarının geliştirilmesini sağlar.

Astar (ASTR) Coin Hangi Borsalarda?

Astar (ASTR) coin hangi borsalarda sorusunun cevabı şu şekildedir;

 • Huobi
 • OKX
 • Binance
 • KuCoin
 • Gate.io

Astar (ASTR) Coin Nasıl Alınır?

Astar (ASTR) coin nasıl alınır sorusunun cevabı çoğu yatırımcı tarafından araştırılmaktadır. En büyük krüpto para borsalarından biri olan Binance bu coini listeledi. İsterseniz Binance üzerinden bir hesap oluşturarak veya mevcut hesabınız ile Astar coin alabilirsiniz. Fakat yeni listelendiği için fiyatlardan dalgalanmalar yaşanabilir.

Astar (ASTR) Coin Grafik

[mcrypto id="31527"]

Astar (ASTR) Coin Yorum

Astar (ASTR) yorum kapsamında uzman analistlerin yeni yatırım seçeneği ile yorumları yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Polkadaot ağındaki eksik yönleri kapatmak amacı ile geliştirilmiştir. Web 3.0 sistemini merkezsiz hale getirmeyi amaçlamaktadır. Astar ağı, kısa sürede gördüğü ilgi ile potansiyelini yatırımcılara kanıtlamıştır.

Polkadot ağına sunduğu akıllı sözleşme özelliği kripto para piyasası tarafından beğenilmiştir. Analistler tarafından bu coine yapılacak olan yatırımların kâr getirebileceği, projenin potansiyelinin olduğu ve geliştiricilerinin hedeflerine ulaşabilecekleri yorumları yapılmaktadır.

Astar (ASTR) Coin Fiyatı

Astar (ASTR) coin fiyatı bugün itibari ile 0,117804 dolardır ve 24 saatlik işlem hacmi 24.177.614 dolardır. Son 24 saatte değeri 0.3% oranında artmıştır. Şuan dolaşımda 1,6 Milyar ASTR coin vardır. Toplam olarak ise piyasada  7,13 Milyar coin bulunmaktadır. Gte.io borsası bu coinin ticaretinin yapıldığı en büyük pazar yeridir.

Astar (ASTR) Coin Geleceği

Astar (ASTR) coin geleceği özellikle Binance'de listelenmeye başlaması ile birlikte en çok merak edilen konulardan bir tanesi olmuştur. Astar coin için Price Prediction Ekibi'nin yaptığı analizler olumlu şekilde karşımıza çıkmaktadır. Önümüzdeki yıllarda ani bir sıçrama beklenmese de yapılan yorumlar düzenli olarak yukarı yönde olacağı şeklindedir. Price Prediction Ekibi'nin 2022 yılı için yaptığı tahmin en az 0.16 dolar en fazla 0.18 dolar ortalama olarak ise 0.16 dolar olacağını belirtmektedir. 2023 yılında ise Astar coinden beklentiler en az 0.23 doalr en fazla 0.27 dolar ortalama olarak ise 0.23 dolar şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.