APPC Coin Nedir? APPC Coin Nasıl Satın Alınır?

APPC Coin Nedir? APPC Coin Nasıl Satın Alınır?

APPC Coin Nedir? APPC coinin tanımı Aptoide şirketi tarafından geliştirilen bir kripto para birimi olarak yapılabilir. Android OS işletim sistemine yönelik tasarlanan APPC coin dünya çapında geniş kitlelere ulaşan sanal bir para birimidir. Mobil uygulamalar ile blok zincir teknolojisini entegre etmeye yönelik çalışmalar yapan şirket, mobil kripto para dünyasına yeni bir boyut kazandırmayı hedeflemektedir.

APPC Coin Ne Zaman Çıktı?

APPC coinin çıkış zamanı 2018’de yükseliş yakalaması sonucu olmuştur. Çıkış yakaladığı zamanlarda pek çok kripto para borsa uzmanı tarafından olumlu değerlendirmeler almıştır. ERC-20 tabanlı olarak hayata geçirilen APPC Coin, Ethereum ağı üzerinden piyasayla buluşmuştur. APPC kripto para birimi temelde mobil uygulamalar üzerinden kullanıcıların elde ettikleri kazançları ifade etmektedir. Geliştiricilere yönelik yeni bir piyasa oluşturmayı hedefleyen şirket, yenilikçi bir uygulama alanına zemin oluşturmaktadır.

APPC Coin Ne Kadar?

APPC coin tutarı güncel olarak 1 APPC 0,21 TL olacak şekildedir. Dolar bazında ise 1 APPC, 0,03 dolara karşılık gelmektedir. 200 milyonu aşkın kullanıcısı olduğu bilinen Aptoide, blokzincir ile akıllı teknolojiyi birleştirerek geri kazanım elde etmiştir. Apple ve Android’in geliştirdiği uygulama mağazaları ile karşılaştırıldığında aracıları mümkün olduğunca yok etmeyi hedefleyen bir görüş benimsemişlerdir. Aptoide, projeye katılan kullanıcı sayısının bu şekilde artmasını amaçlamaktadır.

APPC Coin Nasıl Çalışır?

APPC coinin nasıl işlediği kullanıcı ve tıklama ilişkisi üzerinden ilerlemektedir. Basic Attention Token yöntemi ile ilerleyişini sürdüren APPC Coin, uygulama üzerinden kazanım elde etmektedir. Kullanıcılar tarafından gösterilen ilgi başına ücret yöntemiyle işleyen bir protokoldür. Kullanıcılar uygulamayı indirdiği zaman belirli miktarda APPC Coin hesaplara dağıtılmakta ve bu şekilde yaygınlaşması sağlanmaktadır. Tıkladıkları reklam üzerinden token kazanan kullanıcılar, uygulama üzerinden elde ettikleri kazançları diledikleri gibi işleme koyabilmektedir.

APPC Coin Nasıl Satın Alınır?

APPC coin satın almanın yolu kripto para borsalarına kayıt olarak yatırım işlemlerini gerçekleştirmektir. Günümüzde Binance üzerinden APPC Coin alım satımları yürütülebilir. APPC ve BTC arasındaki işlem hacmi değerlendirildiğinde kullanıcıların Binance üzerinden daha fazla avantaja sahip olacağı düşünülmektedir. APPC Coin, piyasaya ilk girdiğinde Binance üzerinden listelenerek %300’e varan bir yükseliş yakalamıştır. Pek çok kripto para biriminin alınıp satılmasına zemin oluşturan Binance, güvenilir piyasalar arasında yer almaktadır. 2018 yılını takiben ticaret hacmine bakıldığında en gelişmiş platformlar arasında bulunmakta ve kripto para işlemleri için kullanıcılara zemin oluşturmaktadır.

APPC Coins Wallet Ne Anlama Gelir?

APPC Coins Wallet’ın anlamı kullanıcıların kripto para transferini gerçekleştirebilecekleri bir mobil uygulamadır. İşletmeler ve yatırımcılar tarafından kullanılabilen mobil uygulama, APPC coinleri saklayabilmek için bir alan oluşturur. APPC Coins Wallet uygulamasının doğrudan AppCoins ile bağlantıda olması ise kullanıcılar açısından avantaja sahip olduğunu göstermektedir. Kullanıcılar, farklı cüzdanlara APPC coin aktarımı gerçekleştirebilecekleri gibi kripto para borsalarıyla da etkileşimli olarak işlem yapabilmektedir. Güncel indirme rakamları göz önünde bulundurulduğuda yaklaşık 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından uygulamanın indirildiği görülmüştür.

APPC Coin Olumsuzlukları Neler?

APPC coinin sahip olduğu dezavantajlar arasında mobil kullanımlardan kaynaklanan birtakım problemler yer almaktadır. App Coin işlemleri için olumsuz yanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Akıllı telefon kullanan kişilerin çok az bir kısmı uygulama içi satın alımları kullanmaktadır.
  • Kimlik doğrulama konusunda ve işlemlerin şeffaf olarak yürütülme sürecinde birtakım sorunlar meydana gelmektedir.
  • Mobil reklamların verimsiz olması, APP Coin işlemleri için olumsuz etki oluşturmaktadır.
  • Basic Attention Token yöntemini kullanarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi hedefleyen APPC Coin, Android ve AppStore’a rakip olmasının dezavantajını yaşamaktadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.