Apı3 Coin Geleceği 2022-2025, Apı3 Coin Yorumları

Apı3 Coin Geleceği 2022-2025, Apı3 Coin Yorumları

Apı3 coin geleceği binance'te listelenmesinden sonra yatırımcılar tarafından merak edilmeye başlandı. Yatırımcılar açısından büyük etkileşim yapan Binance Apı3 listeleyecek haberi kripto dünyasında yeni hareketlendirme oluşturdu diyebiliriz. Yatırımcıların kısa ve uzun vadelerde değerlendirebileceği kripto para birimleri gelecek vaat eden seçeneklerdir. Bu yazımızda Apı3 coin yorum, apı3 coin nedir ve apı3 coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Kısa ve uzun vadeli yatırım seçenekleri açısından kullanılmakta olan kripto paralar alternatif kazanç sistemini sunmaktadır. Çekim işlemleri açısından yaklaşık açılma zamanının kullanıcılara referans amaçlı belirtilmiştir. Fakat kullanıcılar işlemin asıl durumunu öğrenebilmek için çekim sayfasından bilgi alabilirler.

Apı3 coin Nedir?

Apı3 coin  nedir? API3, API’lerin üçüncü taraf aracılar olmadan direkt olarak blockhain uygulamalarına veri ulaşımının mümkün olmasını sağlayan veri oracle şeklinde bilinmektedir. API3 protokolün yönetişim tokeni olup ödül kazanmak amaçlı stake edilebilmektedir. API3 teminat işlevini de sağlayarak veri akışındaki güvenliği sağlamaktadır. API3 listeleme ücreti 0 BNB olarak bilinmektedir.

API3 Coin Binance

API3 coin binance kapsamında Binance 21.01.2022 günü saat 13.30’da (TSİ) API3’ü listeleyecek olup API3/BTC, API3/BUSD ve API3/USDT alım satım çiftlerini işleme açacağını duyurdu. Kullanıcıların API3 yatırımı yaparak alım-satım hazırlığı da yapabilmesi mümkün olacaktır. API3 çekim işlemlerinin 22.01.2022 günü saat 13.30’da (TSİ) açılarak kullanıcıların işlem yapabilmesi mümkün olacağı belirtilmişti.

Acala Coin Geleceği 2022- 2025, Acala Coin Yorumları, Acala Coin Nedir

API3 Coin Nasıl Alınır?

API3 coin nasıl alınır? API3 alımı yapmak için bulunduğu borsalarda hesabınız olması gereklidir. Yatırımlarınızda ilişkilendireceğiniz hesabınızdan API3 %25, %50, %75 ya da %100 alım yapmanız mümkün olacaktır. Cüzdan bakiyenize transfer işlemi yapıp hesabınıza yatırım yaparak işleminizi tamamlamanız mümkündür.

API3 coin nasıl alınır

 

Apı3 Coin  Grafik 

Aşağıdaki grafikten apı3 coin kaç dolar ve apı3 coin kaç tl sorularının cevaplarına ulaşabilirsiniz

[mcrypto id="30473"]

API3 Coin Hangi Borsalarda

API3 coin hangi borsalarda sorusuna cevap veren yanıt şu şekildedir.

  • Binance
  • OKX
  • Huobi Global
  • KuCoin
  • Gate.io
  • Poloniex
  • Bittrex

Yukarıda belirtilen borsalar haricinde API3 farklı borsalarda da yer aldığı bilinmektedir.

API3 Coin Yorum

API3 coin yorum kapsamında uzman analistlerin yeni yatırım seçeneği ile ilgili yorumların başında fiyat tablosu öne çıkmaktadır. API3 Coin bugün itibariyle 51.90TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 589.077.786,65TRY olarak bilinmektedir. Henüz yeni bir yatırım seçeneği olmasına karşılık borsalarda bulunması beraberinde alım-satım yaparak gelecek dönemde uzun veya kısa vadeli olarak değerlendirebilirsiniz.

API3 Coin Geleceği

API3 Coin geleceği kapsamında analist yorumlarının yapmış olduğu teknik analizler kullanıcılar için oldukça önemli role sahip oluyor. Yıl içinde minimum 5,21 dolar olacağı belirlenen API3 Coin Price Prediction ekibinin tahminlerine göre maksimum yılsonuna kadar 6,27 dolar olması bekleniyor. Ortalama fiyat ise 5,36 dolar olarak dikkat çektiği için gelecek vaat ettiği düşünülüyor. Önümüzden yıllara yönelik uzman analistlerin yapmış olduğu teknik analizler ise şu şekilde belirtiyor.

API3 Coin  Geleceği 2023

API3 geleceği 2023 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. 2023 yılı için Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 7,73 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 8,97 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 7,95 dolar olacağı beklenmektedir.

API3 Coin Geleceği 2024

API3 geleceği 2024 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen API3 Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 11,12 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 13,29 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 11,43 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

API3 Coin Geleceği 2025

API3 geleceği 2025 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş API3 Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 16,04 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 19,84 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 16,61 dolar olması beklenmektedir.

API3 Coin Fiyat Tahmini

API3 fiyat tahmini açısından yukarıda belirtilen uzman tahminlerinin önemli rol oynadığını söylemek gerekir. Kullanıcıların dikkatini çeken API3 Coin ile ilgili belirtilen fiyatlar kesinlik içermemesine rağmen ipucu şeklinde değerlendirilmesi gerekir. Her sistemde oluşan risklerin kripto para dünyasında da bulunması nedeniyle sıkı takip yapmanın önemli olduğu bilinmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.