APE Coin’de Ciddi Gelişmeler Var: APE 10 Dolar Olur mu?

APE Coin’de Ciddi Gelişmeler Var: APE 10 Dolar Olur mu?

Apecoin iyileştirme önerileri geçen hafta oylamaya sunuldu. Bunun yanı sıra fiyatında kritik seviyeleri aştığı için yeni bir ralli gelebilir.

ApeCoin İyileştirme Önerileri (AIP’ler) geçen hafta oylamaya sunuldu ve beşte ikisi kabul edildi. AIP-98, toplulukta ilk ApeCoin DAO pazar yeri teklifidir ve AIP-113, önerilen DAO operasyonlarının bir uzantısıdır. Analistler, APE'nin 5,6 dolar ve 5,7 dolarlık önemli direnç seviyesini aşması nedeniyle ApeCoin'de bir ralli öngörüyor. Peki, ApeCoin için beklenen seviyeler hangileri? İşte detaylar…

ApeCoin İyileştirme Önerileri AIP-98 ve AIP-113 onaylandı

ApeCoin DAO'nun yönetişim ve operasyonları, ApeCoin İyileştirme Önerisi (AIP) 98 ve 113'ün kabul edilmesiyle kripto paranın geleceği için önemli bir adım atılmış oldu. Pazarlardan oyun oynamaya, ApeCoin DAO'nun yönetiminin geleceği AIP'lere dayanmakta olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Oylamaya sunulan beş AIP'den topluluk ikisini seçti.

AIP-98, ApeCoin’in benimsenmesinin ve Yugaverse ekosisteminin iyileştirilmesinin anahtarı olarak görev görmektedir. AIP-113 ise, AIP-1 tarafından belirlenen şartların üç aylık bir uzantısını önermektedir. Bu ApeCoin İyileştirme Önerisi, DAO'nun 30 Eylül'den sonra tutarlı bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayacaktır.

ApeCoin Tahmini: 10 Dolarlık Hedefine Ulaşması İçten Bile Değil!

Analistler, APE fiyatının 10 dolarlık hedefine ulaşabileceğine inanıyor. Bu konu hakkında analizlerini aktaran analistlerden E. Mourya, devam eden boğa döngüsündeki kayıpların toparlandığını ifade etti.

ape.png

İyileşme, APE fiyatı 7 Eylül'de bir destek trend çizgisinin üzerine çıktığında başlatıldı. Ancak, iki haftalık mücadeleden sonra, alıcılar ApeCoin fiyatını daha da ileriye taşımayı başardı ve 5,6-5,7 dolarlık kilit arz bölgesinin üzerine çıktı.

İki günlük bir yeniden test aşamasında, ApeCoin fiyatı kazanç gördü. APE, arz bölgesini desteğe çevirirken, yükseliş momentumu ApeCoin'i daha yükseğe itebileceği düşünülmekte. APE'nin 10 dolarlık yükseliş hedefine odaklanması muhtemel, ancak bundan önce 6,6 dolarlık bir sonraki en yakın direnç seviyesinin aşılması gerekecek.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.